www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Pomivalni stroj GORENJE GVI 682
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
miha372
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 22 Dec 2013 23:09
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.02

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 22, 2013 11:21 pm    Naslov sporočila:  zdravo! Odgovori s citatom

Kako lahko resitiram gorenjev pom.stroj,vgradni, GV 63321 ? Pred mesci je pom.stroj slabo delal(baje neke težave na senzorju za omazanijo),prišel serviser..resitiral stroj,vzel 30 eur in šel,.. Zdej bi ga želel sam. Hvala!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robertos
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Avg 2004 11:31
Prispevkov: 792
Aktiv.: 3.55
Kraj: Vuhred JN76OO

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 23, 2013 9:57 am    Naslov sporočila:  Re: zdravo! Odgovori s citatom

miha372 je napisal/a:
Kako lahko resetiram gorenjev pom.stroj,vgradni, GV 63321 ?...
Pritisni in drži tipko P in vključi stikalo, drži pritisnjeno tipko še cca 5 sek. Izključi stikalo in vključi nazaj, nato prestavi na drug program. Problem je verjetno v tem, da ti spušča semering, oziroma osovina je zrabljena na glavni črpalki (obtočni) in se dvigne plovec, ter izključi delovanje, ko se voda posuši pa začne ponovno delovat, s tem, da ga moraš vmes resetirat. Resetiranje je seveda zgolj začasna rešitev.
_________________
Cheerio baj frm S58S Robert !
http://www.kapunar.eu
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miha372
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 22 Dec 2013 23:09
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.02

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 27, 2013 4:08 pm    Naslov sporočila:  hvala za navodila.. Odgovori s citatom

Hvala za nasvet!!Zaenkrat dobro dela! Težava je v tem, da je po pranju vse lisasto in belo, sploh dno pom.stroja,vrata. Pazim na sol , tekočino za spiranje,detergent.. 14 dni delal slabo,zdej pa kr na enkrat dobro! Peremo z njim vsak dan, velikokrat tudi 2x na dan! Lp
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simple
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Tor 25 Mar 2014 14:41
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.02

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 25, 2014 2:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi jaz imam problem s tem pomivalnim strojem. Napaka E3. Sem upal, da je samo zamašen odtok ampak glede na zapisano bo zgleda večja zadeva.
Smo imeli pa na drugi lokaciji še en ta stroj in večkrat probleme z elektroniko oz. displeyem. Ni najbolj vzdržljiv.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kotnikg
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 07 Apr 2014 12:51
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 09, 2014 2:02 pm    Naslov sporočila: icon_angry težave Odgovori s citatom

simple je napisal/a:
Tudi jaz imam problem s tem pomivalnim strojem. Napaka E3. Sem upal, da je samo zamašen odtok ampak glede na zapisano bo zgleda večja zadeva.
Smo imeli pa na drugi lokaciji še en ta stroj in večkrat probleme z elektroniko oz. displeyem. Ni najbolj vzdržljiv.


Enake težave sem imel tudi jaz.Popravilo stane preveč.Kupil sem novega .
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qzem
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Tor 17 Jun 2014 8:15
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.03

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 17, 2014 8:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz pa ne vem kako ugotoviti model pomivalca, nikjer namreč ni napisa, ker je zunanji del vrat zamenjan z vrati narejenimi po meri. Javlja pa mi napaki E1 in E2. Zgleda kot da ne dela tipko za menjanje programov.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
preloga
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 20 Jun 2014 11:18
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 20, 2014 11:34 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

lep pozdrav kje se nahaja to spodnje stikalo.na tem stroju hvala.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jozede
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jul 2014 18:32
Prispevkov: 342
Aktiv.: 2.88
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 21, 2014 3:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Problem s strojem za pomivanje posode GVI682 S1 Artikel no. 662571.

Ob vklopu se prižge na displeju P0 s tipoko za izbiranje programov ni mogoče izbrati programa; stroj ne naredi nič ko se zaprejo vrata. Zato sem odprl prednji del kjer je elektronika in našel sledove vlage na elektroniki, na predelu kjer je tipka p1. Z izopropilnim alkoholom sem očistil mesto, ker je bilo kar precej na debelo zapacano – črno.

Pomeril z ohmetrom tipko, tipka deluje, tako da sumim, da se je pokvarila elektronika. Ali pa mogoče obstaja kakšen reset, da ne bi po nepotrebnem menjal elektronike? Sem vprašal na servis za ceno in je kar draga 132.00€.
Že naprej hvala za pomoč.
l.p. Jože



e862.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  157.16 KB
 Pogledana:  14 krat

e862.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
carli
Član
Član



Pridružen-a: Pon 14 Nov 2011 19:02
Prispevkov: 758
Aktiv.: 5.00
Kraj: Haloze

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 21, 2014 3:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

So dobri loti na CN 1, pri tipki spodnja 2? Na fotografiji se ne vidi ravno dobro.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jozede
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jul 2014 18:32
Prispevkov: 342
Aktiv.: 2.88
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 21, 2014 4:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Loti so dobri, sem jih nanaovo pocinil in z instrumentom pomeril do veza na veliki plošči, tako da bi morali biti OK.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gundolf
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 06 Jul 2012 9:28
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.02

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 09, 2014 7:28 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz imam tudi tega pomivalca in je crknil na isti način. Se pravi prižge se a ne pusti nastaviti program prek prve tipke. Zaenkrat je pri meni tako, da včasih, ko je dovolj dolgo prižgan 'popusti' in se pusti nastavit. Pri meni je z loti vse v redu, ploščica izgleda kot nova, nobenih sledu vlage, pregretja, ničesar.

Sklepam da problem ni v lotih, niti v tem, da ne bi registriral tipke. Po moje ne ve da je končal s programom (čeprav je vse lepo opral).
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gundolf
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 06 Jul 2012 9:28
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.02

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 09, 2014 7:48 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Aja, še to - ko ga prižgem (in ima enega svojih muhastih - ne, ne bom pral - dni) tudi dvakrat kratko zapiska. Verjetno mi nekaj sporoča a sem prebutast (beri: nimam navodil) da bi vedel kaj Smile

Zdajle se pusti sprogramirat pa ne zapiska nič ko ga prižgem. Mogoče je pomagalo ker sem mu včeraj spucal vodni filter. Je izgledal čist od zunaj in tudi prvi notranji kos je bil čist, kar me je do sedaj vedno pretentalo. Ko sem ga pa čisto razdrl - notranji kos se še dodatno razdre - je bil pa precej zapacan.

Zaenkrat držim pesti da bo delal, ko ga znova rabim.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ahim
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 08 Sep 2014 13:08
Prispevkov: 5
Aktiv.: 0.04
Kraj: Lj

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2014 1:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Si bom sposodil kar to temo, glede na to da imam identičen model stroja.
Zadnje par tednov, me je stroj nekaj zafrkaval. Ko sem dal prati, je po cca. 10 minutah zapiskal, na display-u pa se je pojavila napaka E5. Če sem ga ponovno zagnal, je ponavadi opral normalno ... do danes. Danes sem ga poskusil ponovno pognati, in se enkrat in se enkrat, vedno po 10 minutah zapiska in napaka E5.

Preveril sem v dokumentaciji in če se ne motim, je napaka E5 problem pri dotoku vode. Odšraufal sem cev, kjer pride na pipo in sčistil obe cedili pred aquastop ventilom. Poskusil sem oprati še enkrat, vendar napaka še vedno enaka.
Potegnil sem tudi stroj ven, če bi bilo še kakšno cedilo na cevi kjer gre v stroj, vendar gre cev v notranjost in se nisem loteval odpiranja zadnje strani.

Ima kdo kakšno idejo kaj lahko še poskusim ali svetuje zaupanja vrednega serviserja v LJ?

LP
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jozede
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jul 2014 18:32
Prispevkov: 342
Aktiv.: 2.88
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2014 1:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Stroj ima spodaj stikalo če pride do izlitja ali pa puščanja vode. Preveri, če se je nabralo kaj vode v plastičnem spodnjem pokrovu.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ahim
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 08 Sep 2014 13:08
Prispevkov: 5
Aktiv.: 0.04
Kraj: Lj

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2014 1:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Je kakšna posebna umetnost odpreti spodnji pokrov ali bom sam pogruntal?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Stran 3 od 10

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 74 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group