www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Pomivalni stroj GORENJE GVI 682
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Gregor Greg
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 06 Feb 2014 1:44
Prispevkov: 8
Aktiv.: 0.06
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2014 5:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lep pozdrav!

A mogoče kdo ve kaj bi bila napaka E2, ki mi jo javi pomivalni stroj GVI 682?

Hvala, lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s53al
Član
Član



Pridružen-a: Pon 18 Okt 2010 19:44
Prispevkov: 903
Aktiv.: 5.52
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2014 7:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mogoče ti kaj pomaga
http://med.over.net/forum5/read.php?98,8873079
http://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?t=27034
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gregor Greg
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 06 Feb 2014 1:44
Prispevkov: 8
Aktiv.: 0.06
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2014 7:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za odgovor...jutri pogledam in javim, kaj naj bi bilo. Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janezjug
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 08 Nov 2012 10:29
Prispevkov: 6
Aktiv.: 0.04
Kraj: Sv. Trojica

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 25, 2014 1:38 pm    Naslov sporočila:  GVI_682S Odgovori s citatom

Tudi jaz imam problem s tem strojem, javlja napako E3, že zamenjal termostat, a še vedno ne greje, grelec dela, kar sem preizkusil z merjenjem pa tudi direktnim priklopom in je v trenutku bilo vroče, potem meril med delovanjem in grelca ni vklopilo, torej moram po vaših navodilih iskati vzrok na vklopnem releju. Kdo ve kje ga naj iščem, da bom čim hitreje naprej raziskal vzrok. Hvala.
Lp. Janez
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sonyx
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Okt 2007 10:27
Prispevkov: 453
Aktiv.: 2.26
Kraj: Sevnica

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 25, 2014 3:33 pm    Naslov sporočila:  Re: GVI_682S Odgovori s citatom

janezjug je napisal/a:
... torej moram po vaših navodilih iskati vzrok na vklopnem releju. Kdo ve kje ga naj iščem, da bom čim hitreje naprej raziskal vzrok. Hvala.
Lp. Janez


Lahko je slab spoj med vezjem in pa tem relejem. Rele boš našel na elektroniki na vratih stroja.

_________________
Drži vodu dok majstori odu. Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
bilica
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 10 Dec 2012 17:51
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.01
Kraj: puconci

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 11, 2014 2:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imam problem stroj mi po treh minutah pranja javi napako E8(napaka pri izbiri programa)Sem probal tako kot piše v navodilih pa nič ne pomaga ali je imel že kdo te težave in mogoče ve kako se da odpraviti brez posredovanja serviserja ali mi pa pač drugo ne preostane!
_________________
kukikaki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rodijak
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 14 Dec 2014 9:45
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01
Kraj: celje

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 14, 2014 9:56 am    Naslov sporočila:  napaka Odgovori s citatom

bilica je napisal/a:
Imam problem stroj mi po treh minutah pranja javi napako E8(napaka pri izbiri programa)Sem probal tako kot piše v navodilih pa nič ne pomaga ali je imel že kdo te težave in mogoče ve kako se da odpraviti brez posredovanja serviserja ali mi pa pač drugo ne preostane!


Tudi jaz imam problem s tem strojem, javlja napako E3. Kdo ve kje ga naj iščem, da bom čim hitreje naprej raziskal vzrok. Hvala.

LP Rodijak
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bilica
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 10 Dec 2012 17:51
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.01
Kraj: puconci

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2014 9:43 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Evo tako to izgleda!Pride serviser mi menja izmenjevalec vode(napaka E8)zaračuna 70 eur in odide!Dela stroj dva dni pa se spet ustavi in mi javi napako E1!Jebi ga zdaj!
_________________
kukikaki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MihaP
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sre 04 Feb 2004 14:09
Prispevkov: 8
Aktiv.: 0.04

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 23, 2015 9:57 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ali je že kdo rešil s problem z izbiro prgrama. Meni stalno na displeji izpisuje P0 in ne morem prestaviti programa.
LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MihaP
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sre 04 Feb 2004 14:09
Prispevkov: 8
Aktiv.: 0.04

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2015 11:41 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če še kdo ne bo mogel spremijati programov (na displeju piše P0) naj preveri stikalo za odprtost vrat pomivalnega stroja. Pri meni se je zaskočila tipka in je stroj mislil da so vrata stalno zaprta.

LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janezjug
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 08 Nov 2012 10:29
Prispevkov: 6
Aktiv.: 0.04
Kraj: Sv. Trojica

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 04, 2015 1:37 pm    Naslov sporočila:  Re: GVI_682S Odgovori s citatom

sonyx je napisal/a:
janezjug je napisal/a:
... torej moram po vaših navodilih iskati vzrok na vklopnem releju. Kdo ve kje ga naj iščem, da bom čim hitreje naprej raziskal vzrok. Hvala.
Lp. Janez


Lahko je slab spoj med vezjem in pa tem relejem. Rele boš našel na elektroniki na vratih stroja.


Zdravo!
Hvala, sonyx, za zelo hiter odgovor. Našel, prelotal in dela. Prilagam sliko.
Lp. JJ.



DSC_0215.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  1.2 MB
 Pogledana:  25 krat

DSC_0215.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DusanK
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Nov 2012 23:46
Prispevkov: 1737
Aktiv.: 12.56
Kraj: Medvode - med vodami

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 04, 2015 1:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bi lahko na sliki označil kje si pocinil ?
Je mogoče to na mestu, kjer je zelen krog ?
Rdeči krogi se meni zdijo sumljivi in jih preventivno polotaj. Lahko je potencialni hladen spoj, vsaj tako izgleda.

_________________
Največji čar - električar
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MojstrP
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 23 Mar 2015 22:46
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 23, 2015 11:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zdravo,

tudi sam sem upošteval vaše predlagane rešitve vendar napake E3 nisem uspel odpraviti.
Preveril sem grelec in ima 25 Omega in ne prebija na ohišje, zamenjal termostat tik ob grelcu (ali obstaja še kakšen?), na vezju polotal rele, ki je ime kar dva hladna lota, polotal še pol vezja...
Ko je stroj pral sem preveril in je segrel vodo, ko pa je med delovanjem zapiskal sem preveril in videl da vode ni več in na displeju piše E3. Ali je možno, da se napaka pojavi, ko vključi grelec, da posuši posodo?
Prosim Pray za vaš nasvet kaj bi človek še lahko naredil. Probal bom zamenjal tudi 2 prevokotna kondenzatorja ob releju na vezju potem pa ne vem več kaj bi... Brick wall

hvala! Think
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janezjug
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 08 Nov 2012 10:29
Prispevkov: 6
Aktiv.: 0.04
Kraj: Sv. Trojica

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 14, 2015 12:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

DusanK je napisal/a:
Bi lahko na sliki označil kje si pocinil ?
Je mogoče to na mestu, kjer je zelen krog ?
Rdeči krogi se meni zdijo sumljivi in jih preventivno polotaj. Lahko je potencialni hladen spoj, vsaj tako izgleda.


Zdravo!
Komaj sedaj opazil. Pocinil sem tam kot sta črni piki in hkrati zeleni krog. Tam ko sta rdeča kroga nisem opazil ničesar, do sedaj pa dela brez problema.
Lp. Janez.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vratar
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sob 30 Maj 2015 21:25
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.03

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 30, 2015 9:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zdravo

Danes nisem mogel odpret vrat pomivalnega stroja. Kaj bi bilo to narobe? Oziroma kako odpravim napako...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Stran 5 od 10

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group