www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Je reklama ali moderatorjeva samovolja?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
lucca brassi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4055
Aktiv.: 18.17
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 26, 2005 7:57 am    Naslov sporočila:  re Odgovori s citatom

A bi lahko moj oglas premaknili /umaknili nekam na samo

LP

Hvala Sandi

_________________
Moments before detonation ,....... TT
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6556
Aktiv.: 29.38
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 26, 2005 8:01 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sandi, tole nima zveze z oglasom. Ta je ostal tam kjer je bil, preostanek diskusije pa sem prestavil.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
b0j3
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Apr 2004 19:52
Prispevkov: 117
Aktiv.: 0.52

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 26, 2005 8:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
b0j3 je napisal/a:
<SARKAZEM>Razen osebnega zadovoljstva z izživljanjem nad ljudmi</SARKAZEM>


Tole je pa že postalo nekoliko osebno. Bova nadaljevala preko zasebnih sporočil!

Lp, Frenki


1. No, ustvaril sem si pač mnenje. Glede na to, da te osebno ne poznam, lahko seveda popolnoma brcam v temo.
2. Ta forum je tvoja "last" in tako tudi ti določaš pravila. Če nam kaj ni všeč, lahko gremo. Tako da te javno prosim, da me zbrišeš iz spiska uporabnikov, ker na takem forumu pač ne želim več sodelovati.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75173.87

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 26, 2005 11:14 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:20
Prispevkov: 2279
Aktiv.: 10.21
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 26, 2005 2:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

b0j3 je napisal/a:
Silvo je napisal/a:
Glej, čisto preprost odgovor.
Forum je bil ustvarjen z namenom druženja ljubiteljev elektronike. Registracija in sodelovanje na forumu je prostovoljna ter brezplačna. Vse kar se zahteva od članov je, da se držijo napisanih pravil. Naloga moderatorjev na forumih pa je, da skušajo držati red in s tem vplivati na kvaliteto foruma. Če se vrnem k konkretnem problemu.
Osebno mi je zelo moteča povezava na nek spletni forum, ki ne kaže na konkretno temo o kateri je govora. Kako naj recimo med nakaj tisoč odgovori najdeš tisto kar te zanima? Prepričan si lahko, da link od tukaj, ki bo kazal na konkretno temo o kateri je govora, in kaže recimo na strojništvo.com. ne bo nikoli cenzuriran.
Vrjami mi, Frenki-lastnik foruma od "linkanja" oz. prepovedi linkanja nekam nima nič.


<SARKAZEM>Razen osebnega zadovoljstva z izživljanjem nad ljudmi</SARKAZEM>
Sicer pa me ne motijo pravila - hej, jaz sem prvi, ki se bo držal pravil. Moti pa me nedoslednost pri določanju pravil.
Kot sem rekel, uporabnika zanima kje dobiti določen vrtalnik in poteka debata, da je v Merkurju cena toliko in toliko.
Ali ni to reklama za Merkur?


Mogoče je res reklama za Merkur v nekem takem primeru, vendar, če je ta "reklama" za nek izdelek, ki je res cenovno ugoden in je primeren in uporaben za člane foruma, potem je to zame dobroverni nasvet.
Če bom jaz v trgovini kupil nekaj zares ugodno in uporabno in da bom presodil da bi to koga zanimalo, bom to delil z ostalimi z namenom da komu naredim uslugo, nikakor pa ne, da bi delal reklamo za npr tisto trgovino. Tukaj je treba razlikovati konkretno pomoč od nekega splošnega linka za nekaj ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Vajdo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 23 Sep 2004 23:06
Prispevkov: 1088
Aktiv.: 4.88
Kraj: Ribnica

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 26, 2005 2:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

reber je napisal/a:
b0j3 je napisal/a:
Silvo je napisal/a:
Glej, čisto preprost odgovor.
Forum je bil ustvarjen z namenom druženja ljubiteljev elektronike. Registracija in sodelovanje na forumu je prostovoljna ter brezplačna. Vse kar se zahteva od članov je, da se držijo napisanih pravil. Naloga moderatorjev na forumih pa je, da skušajo držati red in s tem vplivati na kvaliteto foruma. Če se vrnem k konkretnem problemu.
Osebno mi je zelo moteča povezava na nek spletni forum, ki ne kaže na konkretno temo o kateri je govora. Kako naj recimo med nakaj tisoč odgovori najdeš tisto kar te zanima? Prepričan si lahko, da link od tukaj, ki bo kazal na konkretno temo o kateri je govora, in kaže recimo na strojništvo.com. ne bo nikoli cenzuriran.
Vrjami mi, Frenki-lastnik foruma od "linkanja" oz. prepovedi linkanja nekam nima nič.


<SARKAZEM>Razen osebnega zadovoljstva z izživljanjem nad ljudmi</SARKAZEM>
Sicer pa me ne motijo pravila - hej, jaz sem prvi, ki se bo držal pravil. Moti pa me nedoslednost pri določanju pravil.
Kot sem rekel, uporabnika zanima kje dobiti določen vrtalnik in poteka debata, da je v Merkurju cena toliko in toliko.
Ali ni to reklama za Merkur?


Mogoče je res reklama za Merkur v nekem takem primeru, vendar, če je ta "reklama" za nek izdelek, ki je res cenovno ugoden in je primeren in uporaben za člane foruma, potem je to zame dobroverni nasvet.
Če bom jaz v trgovini kupil nekaj zares ugodno in uporabno in da bom presodil da bi to koga zanimalo, bom to delil z ostalimi z namenom da komu naredim uslugo, nikakor pa ne, da bi delal reklamo za npr tisto trgovino. Tukaj je treba razlikovati konkretno pomoč od nekega splošnega linka za nekaj ...


Se stirnjam.

Saj pred kratkim je bila tudi debata o razrezu tiskanin in škarjah. Pa sem sam tudi dal gor naslov in tel, od proizvajalca. Pa ne z namenom da bi kaj reklamo delal za njega, vendar se je spraševalo kje to dobiti, in seveda najcenejše. Seveda nekdo drug lahko razmišlja drugače in smatra to kot reklamo. Lahko da nekdo odpre temo da se to dobi v trgovini xxxxx, pa včasih sploh nima veze z elektroniko. To zame je reklama. Če pa nekdo pove kje je določeno orodje, pripomoček kupil, in da ga je dobil poceni, ter malo opiše stvar, ter izkušnje z nakupljenim deli z nami v upanju da je tukaj gori še kdo ki bi ga ta stvar zanimal oziroma je uporabna, pa zame ni reklama.

Je pa res da neke meje med reklamo in ne reklamo se pa ne da čisto določiti.

Toliko od mene v upanju da se tej stvari pride čimprej do konca Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 81 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group