www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Citroen C3 - problem z dalincem in vziganjem
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtoelektrika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bray
Član
Član



Pridružen-a: Sre 19 Jan 2005 23:53
Prispevkov: 325
Aktiv.: 1.46
Kraj: Vransko

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2011 4:37 pm    Naslov sporočila:  Citroen C3 - problem z dalincem in vziganjem Odgovori s citatom

Skoraj malo neverjetna zgodbica ampak upam, da bo komu v pomoc...
Kot je razvidno iz naslova gre za problem pri C3 1.4i letnik 2003. Avto je do nedavnega vzigal brez vsakrsnih problemov in tudi z dalincem ni bilo tezav. Slab mesec nazaj pa se je zjutraj nenadoma pojavil problem, da avtomobila ni bilo mogoce odkleniti z dalincem. Avto se je seveda normalno dalo odkleniti s kljucem. Potem pa je sledilo drugo presenecenje! Avto je normalno "verglal" ampak vzgal pa ni. Najprej je bil na sumu akumulator. Ampak to sem hitro crtal s seznama, ker starter precej suvereno vrti motor brez kakih znakov utrujenosti. Za vsak slucaj sem se pomeril akumulator - ~12.3V. Tudi brnenje crpalke za gorivo se normalno slisi ob kontaktu. Zmanjkalo mi je idej in zacel sem malo klicariti po uradnih servisih. Seveda bol iz firbca kaj mi bodo povedali in ce so ti simptomi slucajno znacilni za kako generalno napako kot pa da bi avto res peljal tja. Zal imam slabe izkusnje s pooblascenimi servisi. Klical sem na vec razlicnih in dobil zelo razlicne odgovore. Wink Od tega da je sigurno akumulator, pa da bo treba samo kljuce na novo preprogramirat, drugje so me strasili da je crknil BSI kompjuter (cena ~400€), na enem drugem servisu so rekli da je treba samo BSI preprogramirat. Seveda pa so vsi najprej poudarili, da brez priklopa na tester se ne da nic in da to pac stane, ce sem si prav zapomnil ~60€.
Ker mi je postalo nekako jasno, da sam verjetno ne bom mogel avta spraviti v pogon sem se enkrat poklical na tisti servis, kjer mi je mozakar omenil preprogramiranje BSI. Ta poseg naj bi stal ~70€ in v 95% menda to pomaga. Wink Avto pa mora biti cel dopoldan na servisu! Malo sem ga se zaslisal glede tega problema in dobil sem obcutek, da se to ocitno dogaja. Omenil je tudi reset BSIja.
Torej avto je bilo nekako treba spraviti na servis zato sem aktiviral AMZS. Ampak tisti trenutek, ko sem odlozil telefon sem se spet spomnil na RESET! Wink Odklopil sem akumulator, pocakal par minutk in ga priklopil nazaj. Kljuc v kljucavnico, kontakt, lucke ugasnejo in avto kresne v prvo! Shocked
Tudi dalinc je cudezno zacel delovat. Hitro sem storniral AMZS, ki je menda ravno startal tako je bil verjetno mehanik zelo srecen, ker se mu ni blo treba vozit. Wink
Seveda sem bil po vsem tem "vesel ko radio". Upal sem, da sem resil problem. Pa sem se zmotil. Naslednje jutro pa spet ista zgodba. Dalinc ne dela, avto vrti ampak ne vzge. Ampak sem vsaj poznal resitev. Odklopim akumulator, pocakam, prikopim nazaj, avto vzge, dalinc dela.

Nadaljevanje zgodbe sledi zvecer.... Wink

Ali slucajno kdo pozna bolj v detajle delovanje tega BSI racunalnika, ki skrbi za blokado motorja, dalinsko zaklepanje,...? Kako je s tem programiranjem kljucev?

Pri oplu vem da je bilo tako, da ce si menjal baterijo na dalincu in nisi bil dovolj hiter je bilo treba dalinca aktivirat tako, da si ga dal v volansko kljucavnico, dat kontakt in pritisnit eno od tipk na dalincu.

_________________
I didn't know it was impossible when I did it!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
robert
Član
Član



Pridružen-a: Sob 29 Maj 2004 21:48
Prispevkov: 1869
Aktiv.: 8.42
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2011 4:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pri Volvotu istega letnika pomaga, da z ključem odkleneš in zakleneš voznikova vrata Wink
_________________
LP Robert
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matejcek81
Član
Član



Pridružen-a: Pon 16 Mar 2009 12:32
Prispevkov: 1526
Aktiv.: 8.34
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2011 5:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Priporočam menjavo baterije in Sinhronizacijo daljincev z BSI-jem.
Strošek nekje 2€ za baterijo. Če to ne dela pa ti nebo ostalo drugega kot servis.

Navodilo za sinhronizacijo iz AUTODATA je v sliki.

LP
[/code]



citroen_key.jpg
 Opis:
autodata
 Velikost datoteke:  232.41 KB
 Pogledana:  201 krat

citroen_key.jpg



_________________
Če ne gre - ne obstaja!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Igor01
Član
Član



Pridružen-a: Pon 29 Nov 2004 12:09
Prispevkov: 581
Aktiv.: 2.62
Kraj: KK

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2011 5:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Upam, da je link do drugih forumov dovoljen :
http://www.citroenar.eu/

Kontaktiraj uporabnika alesz.

Če on ne zna, ti tudi pooblaščen servis ne bo pomagal ...

LP
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bozo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 08 Jan 2004 9:21
Prispevkov: 649
Aktiv.: 2.92
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2011 8:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ko avto nazadnje zakleneš z daljincem in potem ga odpreš s ključem ti ostane aktivna blokada motorja. To je pri večini avtomobilov. Menjaj baterijo na daljincu. Ko je blokada aktivna ti normalno vergla samo vže ne. Ponoven zaklep in odklep z daljincem ti blokado odpravi.
LP
Božo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bray
Član
Član



Pridružen-a: Sre 19 Jan 2005 23:53
Prispevkov: 325
Aktiv.: 1.46
Kraj: Vransko

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2011 10:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala vsem za namige....ampak zal to ni to.
Pozabil sem napisati, da sem preveril, ce dalinc deluje tako, da sem rocno radijsko postajo nastavil na 433.92Mhz, kjer se lepo slisi "pip" ob pritisku na gumb. Wink Za vsak slucaj sem tudi pomeril baterijo. Vse ok. Aja....tudi rezervni kljuc sem poizkusil takrat, ko prvic ni hotel vzgati. Brez uspeha.

@robert
Tega pa res nisem poizkusil. Si bom zapomnil in probal, ce bo treba.

@Bozo
Glede tistega o blokadi motorja, ce avto zaklenes z dalincem in odklenes s kljucem se mi pa ne zdi logicno, ker potem rezervni kljuc, ki je brez dalinca nebi bil uporaben. Zaklepanje z dalincem in potem vziganje z drugim kljucem preverjeno deluje, ker smo to ze prakticirali. Mogoce je pri kateri drugi znamki tako ampak pri citroenu, peugeotu in mislim da tudi pri oplu to ne drzi.


Nadaljevanje zgodbice.... Wink

Tretji dan avto ni bil v redni jutranji uporabi (pot v sluzbo) ampak sem se sele popoldan enkrat odlocil, da bom spet malo probal, ce se deluje. Spet tema! Ponovil sem "master reset" vajo. Sledilo je globoko tuhtanje in na koncu se mi je le prizgala majhna zarnica. Wink

In tu sledi tisti najbol zanimiv in neverjeten del zgodbe. Sicer to se niso cisto 100% zakljucki, ker se cakam, da temperature ponoci padejo okrog nicle tako kot je bilo tiste dni, ko so se zacele tezave. Me pa zanima se kako drugo mnenje glede teh mojih ugotovitev. Torej....

Po nakljucju sem se ravno tiste dni precej ukvarjal z "home made" RF senzorji (temp., vlaga, poraba TC), ki jih sicer uporabljam ze kar nekaj casa in ni bilo nobenih podobnih problemov. Sem pa ravno tiste dni, ko so se zacele tezave dodal se enega za temperaturo. V bistvu nic posebnega temperaturni senzor na i2c, en mali cortex, RF oddajni modulcek od LYNXa (seveda na 433.92Mhz!) in baterija. Ker me je nedelovanje dalinca pripeljalo do razmisljanja, da mogoce pa ta moj sistem kaj vpliva na to sem najprej pomislil kaj sem spremenil v tistem casu, ko so se zacele tezave z avtom. In edini osumljenec je bil tisti temp. senzor. Ceprav se mi je zdelo ze skoraj neumno in nemogoce sem vseeno odklopil baterijo. Wink
Naslednje jutro sem ves zalepljen v gatah stopil do okna z dalincem v roki in probal. C3 je veselo pomezikal z zmigovci jaz sem bil pa spet vesel ko radio! Wink
Tudi par naslednjih dni sem pustil senzor izklopljen in avto je normalno odklepal in vzigal. Prejsnji teden sem en dan ponovno vklopil omenjeni senzor, ki je avto do naslednjega jutra spet spravil v tilt. Potem senzorja nisem vec prizigal, ker boljsa polovica vsako jutro ob 6h potrebuje delujoc avto. Ce bi bil to moj avto bi verjetno ze mel vec podakov in kombinacij kdaj in v kaksnem primeru zablokira. Tako pa gre bol pocasi. Ze tako me je postrani gledala, ko sem omenil, da sumim moje senzorje. Wink Zdaj avto ze skoraj cel teden normalno deluje.

Kot sem ze napisal...nisem se 100% da je to to ampak zaenkrat kaze na to, da je krivec RF senzor. Je pa ta senzor res bil najblizje parkiranemu avtomobilu.
Kaka ideja zakaj pride do tega? Tisti moji senzorji bruhnejo ven vsakih ~20 sekund priblizno 10 bytov na 2400bps.

Po moji razlagi BSI ocitno nekaj sprejme kar ga spravi v tilt ali pa nekako spremeni kodo, ki bi naj bila taprava??

Uf...sem se razpisal....ampak zal se ne da vsega opisati z manj besedami. Wink

_________________
I didn't know it was impossible when I did it!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
matejcek81
Član
Član



Pridružen-a: Pon 16 Mar 2009 12:32
Prispevkov: 1526
Aktiv.: 8.34
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 10, 2011 11:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še dobro da te je samo postrani gledala Very Happy

Če boš prišel do ugotovitve, da je res 100% to krivo, je zgodba za v revijo Smile

LP

_________________
Če ne gre - ne obstaja!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Azrael
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2009 19:46
Prispevkov: 4432
Aktiv.: 24.01
Kraj: Gorje

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 11, 2011 2:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni se stvar zdi kar logična.

Avto sprejema tiste podatke in "misli", da nekdo hoče z brute force pogruntati pravo kombinacijo za odklep. Ko je avto sprejel dovolj napačnih kombinacij, se enostavno zaklene in pomaga samo master reset.

Enak princip kot pri stvareh, ki hočejo PIN in imaš toliko in tolko poskusov, potem pa se zaklene ali kako drugače onemogoči vnos gesla..
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bray
Član
Član



Pridružen-a: Sre 19 Jan 2005 23:53
Prispevkov: 325
Aktiv.: 1.46
Kraj: Vransko

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 12, 2011 9:19 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To razumem, da verjetno je neka zascita pred poizkusi ampak potem mora vsaj protokol (stevilo bitov/byteov, hitrost) in ostalo stimat, da kompjuter sploh iz tega dobi neko relevantno kodo. Na 433 je v zraku prevec "smeti", da bi blo to tako ohlapno. Ocitno gre za hudo nakljucje ali pa bug. Wink
No, danes ponoci so bile temperature blizu nicle in okrog 7h celo malo v minus in avto sem pravkar odklenil, z dalincem! Very Happy

_________________
I didn't know it was impossible when I did it!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Rafter
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Jan 2009 0:20
Prispevkov: 443
Aktiv.: 2.39
Kraj: Southern District of Maribor JN76UL

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 12, 2011 9:33 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

bray je napisal/a:
No, danes ponoci so bile temperature blizu nicle in okrog 7h celo malo v minus in avto sem pravkar odklenil, z dalincem! Very Happy
Bray, mi vsi navijamo zate! Twisted Evil
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
guly
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sre 22 Maj 2013 15:09
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.03

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 22, 2013 3:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hej

A bi mi lahko tole slikico kdo posredoval.... Res bi jo rabil nujno !!!!
Hvala
lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rocker75
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 22 Mar 2015 14:23
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 22, 2015 2:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam imam podoben problem, Citroen C3 1.4 hdi letnik 2004 je imel pred enim letom problem z računalnikom in takrat so mi ga na servisu obnovili, vendar sem pozabil priložiti drugi ključ. Tako so mi vrjetno sprogramirali samo prvega. Zadnjič pa sem ugotovil, da mi drugi ključ ne deluje. Rad bi vprašal, če ga je možno sinhronizirati po gornjih navodilih, brez da ga peljem na servis?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.40
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 22, 2015 9:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Rocker75 je napisal/a:
Sam imam podoben problem, Citroen C3 1.4 hdi letnik 2004 je imel pred enim letom problem z računalnikom in takrat so mi ga na servisu obnovili, vendar sem pozabil priložiti drugi ključ. Tako so mi vrjetno sprogramirali samo prvega. Zadnjič pa sem ugotovil, da mi drugi ključ ne deluje. Rad bi vprašal, če ga je možno sinhronizirati po gornjih navodilih, brez da ga peljem na servis?

Običajno je možno RFID varnostno kodo za zagon motorja sprogramirat samo z namenskim testerjem. Poleg tega pa moraš imet še tovarniško PIN kodo, ki jo dobiš ob novem avtu. Vsaj tako je pri Hyundaju in Citroen najbrž ni izjema.

Kodo v ključu za centralno zaklepanje pa je dosti lažje sinhronizirat z avtom brez testerja po prej opisanem postopku.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matejcek81
Član
Član



Pridružen-a: Pon 16 Mar 2009 12:32
Prispevkov: 1526
Aktiv.: 8.34
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 22, 2015 11:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Rocker75 je napisal/a:
Sam imam podoben problem, Citroen C3 1.4 hdi letnik 2004 je imel pred enim letom problem z računalnikom in takrat so mi ga na servisu obnovili, vendar sem pozabil priložiti drugi ključ. Tako so mi vrjetno sprogramirali samo prvega. Zadnjič pa sem ugotovil, da mi drugi ključ ne deluje. Rad bi vprašal, če ga je možno sinhronizirati po gornjih navodilih, brez da ga peljem na servis?


Daljinsko zakepanje: Deluje
Koodni vžig: Potrebuješ 2 ključa, da lahko spogramiraš tretjega.

LP

_________________
Če ne gre - ne obstaja!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boogle
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Tor 14 Apr 2015 7:43
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 16, 2015 9:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

kako deluje ta kodni vžig?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtoelektrika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group