www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

S katero kurirsko službo ste najbolj zadovoljni?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
int47
Član
Član



Pridružen-a: Pon 15 Dec 2003 0:10
Prispevkov: 2066
Aktiv.: 9.30
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 30, 2014 5:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še ena izkušnja z GLS:
Danes preverim tracking kaže status: "Dostavljeno".

Pošiljka ni pri meni, nisem dobil obvestila in nimam zgrešenih klicev.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PrimozL
Član
Član



Pridružen-a: Tor 21 Mar 2006 10:55
Prispevkov: 404
Aktiv.: 1.84
Kraj: okolica Vipave

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 30, 2014 8:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Živijo,

Ponuja kakšna od teh firm storitev, da naročiš, da gredo paket (že plačan, ta firma pa drugače ne pošilja in ne prodaja preko interneta) iskat in ti ga dostavijo?

Pošta Slovenije in GLS tega brez pogodbe ne opravita. Na GLSu so mi to vsaj takoj povedali, na PS pa so me ene 3x prevezali, da sem dobil jasen odgovor.

LP Primož.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Animalski
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 26 Sep 2014 2:24
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 30, 2014 9:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Domače PS, drugače iz tujine pa 1. UPS in 2. DHL.
GLS se izogibam :) se je že zgodilo, da so mojo pošiljko oddali kar nekim sosedom, samo da se pošiljke znebijo. UPS so najbolj prijazni, naša pošta je tudi fajn.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
b0ha
Član
Član



Pridružen-a: Sre 14 Nov 2012 23:44
Prispevkov: 33
Aktiv.: 0.24
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 30, 2014 9:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Primož, lahko pokličeš še DPD ali TNT. Oboji lahko naredijo prevzem paketa, ampak nisem siguren ali moraš skleniti pogodbo ali ne.
(Po evropi je DPD cenejši)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2534
Aktiv.: 13.15
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 30, 2014 10:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi tole je opcija, do 50 kg.

http://www.eurosender.com/
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
int47
Član
Član



Pridružen-a: Pon 15 Dec 2003 0:10
Prispevkov: 2066
Aktiv.: 9.30
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 06, 2014 10:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še dve izkušnji z DPD.

Pri prvi pošiljki so me poklicali in smo se zmenili, da pridem pošiljko iskat.
Zapletlo se je pri prevzemu, ker niso našli paketa. Sem moral kasneje ponovno priti ponj.

Ta teden v torek sem dobil obvestilo, da so mi poskusili vročiti paket in me ni bilo doma. Ker imajo dostavo le dopoldne, sem preko njihove strani paket preusmeril na služben naslov.
Dostava naj bi bila naslednji dan.
Danes je četrtek in še vedno čakam.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrejj
Član
Član



Pridružen-a: Ned 21 Mar 2004 15:06
Prispevkov: 4250
Aktiv.: 19.14
Kraj: 8232 Šentrupert

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2014 10:30 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mogoče kdo ve za ta Colissmio.fr ?Ker ne vem, kam so dostavili v Ljubljani?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
grsovlan
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Jul 2009 17:47
Prispevkov: 391
Aktiv.: 2.19
Kraj: 3311 Šempeter

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2014 12:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

... in na koncu se vse konča pri denarju Cool in tu PS pokosi vse podobne službe (razen če imaš sklenjeno pogodbo, kar pa je zopet pogojeno z št. paketov)... posebej za manjše pakete/pisma do 2 kg - jih lahko pošlješ kot priporočeno pismo...
Do sedaj sem vse pošiljal preko PS (tujina) pa zaenkrat ni bilo nobenih težav

Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
satelitko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 13:27
Prispevkov: 1752
Aktiv.: 7.89
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 11, 2015 10:45 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

satelitko je napisal/a:
satelitko je napisal/a:
satelitko je napisal/a:
satelitko je napisal/a:
GLS sucks !!!


Od četrtka se paket valja pri njih, v petek sem klical, jim kao dal mobitel št. da bodo SIGURNO pripeljali v soboto, se res opravičujejo, jih ni bilo niti včeraj, danes pa mi ženska pravi (ko sem ji spet dal št. mobitela in naslov, da me bodo sigurno poklicali in dostavili) , da tudi njim sploh ni všeč to, kar se jim dogaja. HALOOO?? Poleg tega mi sploh ni znala povedat, če je paket v resnici predviden za dostavo danes.

AJGAAAAA, bo treba koreninca poklicat, banda morostarska!




Niti danes ni ne robe ne telefonskega klica. Očitno bom jutri moral držat besedo in nekomu odtrgat bučo!

Bojim se le, da mi bodo na koncu zaračunali mastno ležarino.


Še četrtič sem jim moral povedat GSM številko in naslov za dostavo Shocked ,

KER DONS PA RES BO!

Svaka čast GLS. Pejte u Tunguzijo, so amaterji za vas !!



GRRRRR
Pa teli kreteni so res za na kol nataknit!!! Najnovejša pogruntavščina: V petek gre paketek iz Maribora, v ponedeljek ga seveda ni. Ker ga zaman čakam ko svetega duha tudi v torek, se okorajžim in pokličem njihovo velecentralo. Glej hudiča, možakar pravi, da me paket čaka. Ja, kje? I, na OMV-jevi pumpi, a vam dostavljač ni povedal?
U tri pi*dematerneskozlane geelesevske!!!


Majstri presenečajo znova in znova:

4.8. je bil paket(ek) poslan iz Anglije, včeraj zjutraj (po šestih dneh!) je bil že v Nemčiji in zvečer, neverjetno, v Avstriji.
Zgleda da so zamenjali floto konjskih vpreg. Upam, da je Katschberg splužen in da bo Ötzi v mesecu ali dveh uspel pripešačit do Gorenjske.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mihec
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Mar 2006 20:10
Prispevkov: 412
Aktiv.: 1.88
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 12, 2015 8:43 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam skoraj dnevno uporabljam GLS za izvoz, zaenkrat pri nas delajo odlično. Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
Stran 4 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group