www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Znanje php

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Moje znanje php-ja je za (0 do 10)
Kaj je to ? No saj nekaj se mi sanja,.. (0..3)
48%
 48%  [ 90 ]
Smo imeli v šoli. Kar treba ni težko, ali pa tudi(4..5)
9%
 9%  [ 18 ]
Naredil sem nekaj strani, tudi svojo, a se ne grem več.(6)
10%
 10%  [ 20 ]
Saj ni težko, le začet je treba. Kak primer pa nadgradiš (7,8)
11%
 11%  [ 22 ]
Orodje pač, ko rabim naredim.(9) V tem uživam(10)
18%
 18%  [ 34 ]
Skupaj glasov : 184

Avtor Sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 25, 2012 9:27 pm    Naslov sporočila:  Znanje php Odgovori s citatom

Kako bi ocenili svoje znanje php jezika. Posredno s tem je torej ocenjeno tudi znanje html-ja.
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.


Nazadnje urejal/a VolkD Pon Jun 25, 2012 11:26 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1712
Aktiv.: 7.71
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 25, 2012 11:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Priznati moram, da sem naredil vmesnik za mojo vremensko postajo v HTMLju, vendar je bil ta vmesnik bolj kot ne tekstovni. Lotil sem se ga pa tako, da sem najprej napravil "ogrodje" v wordu in pogledal, kaj mi je word zgeneriral kot html stran. Ker s tistim nisem bil zadovoljen (preveč kvačkanja), sem na netu poiskal nekaj tutorialov in sestavil kar sem potreboval. S tem pašem v kategorijo "nekaj se mi sanja", vendar je moje poznavanje html-ja zelo skromno.
_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75555.06

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 29, 2012 4:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tilz0R
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Maj 2012 15:39
Prispevkov: 898
Aktiv.: 6.24
Kraj: Črnomelj

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 30, 2012 2:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Popolnoma domač v PHP-ju (in v HTML, CSS, J S), ampak zadnje čase me preprosto mineva to, raje kakšen čip poskušam sprogramirat Smile
_________________
Knowledge sharing is caring.
majerle.eu | stm32f4-discovery.net
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
sundancer
Član
Član



Pridružen-a: Ned 08 Avg 2004 22:30
Prispevkov: 374
Aktiv.: 1.68
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 03, 2012 1:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nazadnje sem zares programiral v PHP pred desetimi leti. PHP kodo sem takrat naredil relativno dobro (funkcionalno,modularno), HTML output pa osnoven z nekaj malega CSS da ni ravno vse crno-belo Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Alucard
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 12 Jul 2012 20:49
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.02
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 16, 2012 6:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Smo se učili v šoli [slovenščina je zame španska vas] tudi naredil stran samo ne nadgrajujem znanja
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bik
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 14 Jan 2011 22:36
Prispevkov: 7
Aktiv.: 0.04

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 17, 2012 7:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zadnje čase veliko programiram v PHP, zdi se mi preprost in uporaben jezik
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
primozj
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Tor 27 Nov 2012 14:34
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2012 10:04 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Definitivno preprost in uporaben, lahko primerljiv z ASP-jem - podobna logika. Eden za *nix, drugi za MS sisteme.
Priporočam vsem!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bpavsic
Član
Član



Pridružen-a: Pet 03 Apr 2009 20:45
Prispevkov: 354
Aktiv.: 1.94
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2012 10:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

PHPja ne poznam, vse delam v ASPju (pač bolj pristaš windows okolja).
Drugače pa zelo dobro poznam HTML 5.0 / J S.
V zadnjih par mesecih sicer nisem nič delal na web variantah (tako da bi si moral za kako urco osvežit znanje).
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BlackKnight
Član
Član



Pridružen-a: Pon 02 Jun 2008 15:49
Prispevkov: 15
Aktiv.: 0.08
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 01, 2012 10:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam bolj malo poznam PHP saj ga nisem nikoli potreboval. Vendar če ga bom potreboval pa se bom začel bolj intenzivno z njim ukvarjati.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
bray
Član
Član



Pridružen-a: Sre 19 Jan 2005 23:53
Prispevkov: 325
Aktiv.: 1.46
Kraj: Vransko

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 01, 2012 11:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

primozj je napisal/a:
Definitivno preprost in uporaben, lahko primerljiv z ASP-jem - podobna logika. Eden za *nix, drugi za MS sisteme.
Priporočam vsem!


PHP brez problema teče tudi na windows sistemih.

Ker ravno nekaj "šraufam"....en primer uporabe: Win7-WAMP(apache+php+mysql)



graf_tc_mesecni2.php.png
 Opis:
 Velikost datoteke:  29.63 KB
 Pogledana:  40 krat

graf_tc_mesecni2.php.png



_________________
I didn't know it was impossible when I did it!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
manijak
Član
Član



Pridružen-a: Pon 22 Avg 2005 20:19
Prispevkov: 73
Aktiv.: 0.33
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 02, 2012 1:13 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem kar domač v PHP-ju. Znam seveda tudi HTML, CSS, JavaScript...
PHP deluje na več platformah (Linux, Unix, Windows, Mac, itd.) moram pa priznat, da sem imel nekaj težav na Windowsih in Mac OS X.

Kadar postavim spletni strežnik in spletna stran uporablja PHP najraje uporabim katero izmed Linux distribucij.

_________________
LP Jan
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group