www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Malo za šalo XI
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 92, 93, 94, 95  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.08
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 19, 2014 6:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

gumby je napisal/a:
Kaj je to TV? Very Happy
To je škatla polna elektronike. Gledanje vanjo pa je zabavno predvsem, če jo gledaš z zadnje strani!
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75555.53

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 19, 2014 9:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ro-bi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 28 Jan 2007 16:53
Prispevkov: 3462
Aktiv.: 16.57
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 20, 2014 8:48 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

MarE69 je napisal/a:
1. Kakšno svetovno prvenstvo je to?
2. Kdo je Christiano Rolando?


Še en!
Very Happy

_________________
3 x 3 = 9
ena dalje
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2004 10:26
Prispevkov: 3351
Aktiv.: 15.09
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 20, 2014 9:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Spominjam se humorista Ježka iz moje mladosti. Takrat pri nas še ni bilo televizije, pa smo na radio Ljubljana poslušali enkrat mesečno ob sobotah prenos veselegai večera iz Unionske dvorane, kjer je bil glavna zvezda seveda Frane Miličinski Ježek.

In tako je enkrat pravil, da je razmišljal, kaj naj ljudem pove za veseli večer. Pa pride na oder pa pravi: (v ljubljanskem dialektu)
"Sem gruntu pa gruntu, pa se mi ni nč posvetl"
"Pa pol?" ga vpraša voditelj oddaje
Ježek pa: "Pol sem pa gruntu, pa gruntu, pa se mi ni nč posvetl"
"Ja no, pa pol?" rine vanj voditel
"Ja, pol se mi je pa posvetl, je pa elektrika ugasnila."

In ljudje smo se smejali. Takrat je bila elektrifikacija precej preobremenjena in smo često imeli izpade elektrike. Pa ni bilo hudo, ker tudi hladilnikov nismo imeli, imeli smo pa sveče.

In tako sedaj jaz gruntam pa gruntam, pa ne najdem napake v programu. Za tiste rolete, ki zmrznejo. Definitivno sem ugotovil, da mikro ni nekako v komi, kajti sicer odgovarja na dotik tipke in komunicira po mreži. Samo ne odgovarja, kot zamišljeno. In to samo občasno pride v tako situacije. Po resetu vedno dela pravilno. Torej mi tudi watchdog ne bo pomagal.

No pa sem poslal malo možgane na počitek in napisal ta email.

Pozdrav
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dorijan
Član
Član



Pridružen-a: Ned 22 Jun 2008 10:48
Prispevkov: 2481
Aktiv.: 12.93
Kraj: južnoprimorska

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 20, 2014 11:55 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

A uporabljaš kak števec, ki v določenih primerih pride do konca in povzroči overflow.

Imaš vsa možna stanja definirana? Da nimaš kakega switch stavka, kjer si pozabil default dati na koncu.

Če tipke in komunikacija še vedno delajo, daj reset watchdoga v tisto zanko, ki ti zamrzne.

_________________
Če nekaj deluje, razstavi in ugotovi zakaj.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.44
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 20, 2014 2:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hmm, le kaj uporablja tale Lexmark za eno barvo v kartušah? Bi bilo še za tiskanine dobro printat? http://www.youtube.com/watch?v=ngPv6vpKXFg&feature=youtube_gdata_player
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tiger
Član
Član



Pridružen-a: Čet 05 Feb 2004 0:22
Prispevkov: 1138
Aktiv.: 5.12
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 20, 2014 5:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

http://www.radio1.si/strani/Oddaje.aspx?ID=27170&LNK=145
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
andrejj
Član
Član



Pridružen-a: Ned 21 Mar 2004 15:06
Prispevkov: 4250
Aktiv.: 19.14
Kraj: 8232 Šentrupert

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 21, 2014 7:01 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pripravno za kuhanje golaž.


stir.png
 Opis:
 Velikost datoteke:  152.04 KB
 Pogledana:  8 krat

stir.png


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.38
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 21, 2014 9:19 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

VolkD je napisal/a:
To je škatla polna elektronike.


Je ta škatla primerna za reciklažo v kaj uporabnega?

_________________
Še dobro, da bitje srca in dihanje nadzoruje vegetativno živčevje. V nasprotnem primeru nekateri ne bi preživeli niti 24 ur.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MarkoM
Član
Član



Pridružen-a: Tor 12 Sep 2006 15:29
Prispevkov: 2825
Aktiv.: 13.23
Kraj: Lovrenc na P.

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 23, 2014 10:48 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

borisz je napisal/a:
Sem že mislil, da sem čuden. Sedaj vsaj to vem, da nisem sam.
Sem zadnjič v športni trgovini vprašal, če imajo etui za sončna očala, pa mi je kokoš od prodajalke ponudila žogo.
Sem ji ene 20 minut mirno razlagal, kako je takšno teženje vsiljivo in moteče in da nas kupce to zelo moti.

Ponavadi niso trgovke krive, ampak nadrejeni, ki izvajajo mobing na njih, da morajo prodajati stvari, ki jih kupci nočejo. Sploh na petrolovih črpalkah, se mi kar smilijo trgovci, če ne prodajajo, jih odslovijo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
S57KSL
Član
Član



Pridružen-a: Tor 17 Apr 2012 14:52
Prispevkov: 227
Aktiv.: 1.56
Kraj: Slov. Konjice

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 23, 2014 7:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

- "Gospa, ste noseči v drugo?"

- "Ne, v isto."
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
clownfish
Član
Član



Pridružen-a: Pet 05 Avg 2005 13:05
Prispevkov: 764
Aktiv.: 3.44
Kraj: Povir / Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 23, 2014 8:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

MarkoM je napisal/a:
Sploh na petrolovih črpalkah, se mi kar smilijo trgovci, če ne prodajajo, jih odslovijo.


He he he. Tudi mene vprašajo če želim še kaj in začnejo naštevati..

Pa jim rečem samo naj mi dajo "popust na gorivo"

Ob tem prav vsi umolknejo in se ne oglasijo več... Mr. Green
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
start
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Sep 2008 22:59
Prispevkov: 2392
Aktiv.: 12.63
Kraj: Eindhoven, Nizozemska

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 23, 2014 9:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Youtube omogoča statistiko za piflarje. Applause


Statistika za piflarje.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  107.5 KB
 Pogledana:  121 krat

Statistika za piflarje.jpg



_________________
Lep pozdrav!

Aljaž T.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
s55o
Član
Član



Pridružen-a: Tor 17 Okt 2006 0:29
Prispevkov: 240
Aktiv.: 1.13
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 24, 2014 9:10 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kdo drug pa rabi statistiko ? Smile)))
_________________
All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elektronik
Član
Član



Pridružen-a: Ned 03 Dec 2006 2:17
Prispevkov: 290
Aktiv.: 1.38
Kraj: postojna

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 24, 2014 3:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

borisz je napisal/a:
Sem že mislil, da sem čuden. Sedaj vsaj to vem, da nisem sam.
Sem zadnjič v športni trgovini vprašal, če imajo etui za sončna očala, pa mi je kokoš od prodajalke ponudila žogo.
Sem ji ene 20 minut mirno razlagal, kako je takšno teženje vsiljivo in moteče in da nas kupce to zelo moti.


Sicer odgovor ne sodi najbolj v to temo, pa vseeno...
Dajte se zavedati, da vsi živimo od prodaje, nekateri neposredno, drugi posredno. Tudi, če si varno skrit v delavnici, proizvodnji, razvoju,... Tvoji izdelki se ne prodajajo sami. Trg je nasičen in prodajati je izredno težko. Vedno bolj bodo trgovci "sitni" in če ne bodo, bo za njih prodaja slabša, če bo prodaja slabša, bodo slabša naročila, če bodo slabša naročila, bo potrebnih manj delavcev v proizvodnji, posledično manj delavcev v razvoju, manj v pisarnah,...
Pa verjamem, da vse to že veste.

Da bo še malo za šalo...

https://www.youtube.com/watch?v=wJfYAJJYMqg
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ... Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 92, 93, 94, 95  Naslednja
Stran 93 od 95

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group