www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Neznana naprava
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
svoper
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2014 15:08
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.03
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2014 3:23 pm    Naslov sporočila:  Neznana naprava Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Nekje sem opazil neko napravo, za katero niti pod razno ne vem kakšna je njena funkcija. Naprava je nameščena v prostoru in izgleda kot da je nameščena na okno. Na spodnjem delu naprave so vidni neki kabli, na sami napravi pa lučke.

Prilagam fotografijo (bolj slabe kvalitete) te naprave. Če bi slučajno kdo vedel, kaj ta naprava je naj prosim sporoči.


Hvala.

Lp,

Klemen



41.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  272.39 KB
 Pogledana:  46 krat

41.jpg



naprava.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  394.23 KB
 Pogledana:  55 krat

naprava.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jakey
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Jul 2012 0:38
Prispevkov: 651
Aktiv.: 4.56
Kraj: Ravne/LJ/Kobarid

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2014 3:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

NFW-1200 ER serije L, in sicer s trajnimi magneti je tale.
_________________
Predlagam, da kar napišem, si čimprej skopirat, saj bodo šerifi tega foruma verjetno pobrisali s predpostavko, da ne prispeva (dosti) k vrednosti foruma.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
svoper
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2014 15:08
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.03
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2014 3:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za odgovor, ampak ali bi morda lahko še malo bolj po slovensko napisal. Namreč na elektroniko se popolnoma nič ne spoznam in mi te kratice ne pomenijo kaj dosti.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MadMax
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Sep 2005 22:16
Prispevkov: 4743
Aktiv.: 21.36

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2014 3:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Menda ne resno verjameš, da lahko kdo na osnovi takega zmazka pove za kaj se gre?
Brick wall
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dragoon
Član
Član



Pridružen-a: Čet 03 Maj 2007 21:51
Prispevkov: 452
Aktiv.: 2.20
Kraj: Trojane

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2014 4:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

najbrž te zanima če je zadeva alarm, kajne?
_________________
LP, Mitja
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
mi4je
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 7:20
Prispevkov: 190
Aktiv.: 0.86
Kraj: Poljanska dolina

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2014 4:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

...glede na razporeditev indikatorjev mislim, da je NFW-1200 ER serije M in ne L kot je napisal Jakey...
_________________
Lep Dan Še Naprej

MaTJaŽ


You'll never, never know, if you never, never go !!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pajo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2004 8:50
Prispevkov: 687
Aktiv.: 3.09

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2014 5:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Avtor teme "slučajno" prijavljen danes. "Slučajno" zmazek od fotografije, pa "slučajno" alarmna naprava ... Shame on you .. niti "slučajno".
_________________
Martin Krpan je že dobro vedel zakaj je posekal lipo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PrimozL
Član
Član



Pridružen-a: Tor 21 Mar 2006 10:55
Prispevkov: 404
Aktiv.: 1.84
Kraj: okolica Vipave

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2014 5:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

pajo je napisal/a:
Avtor teme "slučajno" prijavljen danes. "Slučajno" zmazek od fotografije, pa "slučajno" alarmna naprava ... Shame on you .. niti "slučajno".


Se je moral zares potrudit, tako slabo sliko težko narediš še z najslabšim telefonom Wink.

LP Primož
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
svoper
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2014 15:08
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.03
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2014 5:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

dragoon:
Citiram:
najbrž te zanima če je zadeva alarm, kajne?

Zanima me, ker ne vem kaj je to.

pajo:
Citiram:
Avtor teme "slučajno" prijavljen danes. "Slučajno" zmazek od fotografije, pa "slučajno" alarmna naprava ... Shame on you .. niti "slučajno".

Če bi imel boljšo fotografijo bi jo objavil. Res sem se danes registriral in takoj objavil to sliko, ker bi rad vedel kaj to je. Upal sem, da bom dobil kakšen odgovor pa da mi bo kdo, ki je "bolj doma" na področju elektronike, pomagal pri tem.

Če bi imel slabe namene, verjemite da ne bi spraševal na forumu po napravi.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2014 6:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Vzemite tole kot izziv. Tudi sam sem bil spočetka jezen. No ob spoznanju nekaterih stvari pa sem prišel na idejo, da bi tole lahko bila zanimiva uganka.

Kdor da najboljši in zanesljiv odgovor dobi nagrado.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
lojzek
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jan 2008 8:00
Prispevkov: 3352
Aktiv.: 17.02

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2014 6:19 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tistile

"nekje", "neko", "neznano" "neznana funkcija", "verjetno"

me napeljujejo na misel, da je to vozovnica za na Dob. Ker je eden, na podlagi takih besed, trenutno tam na daljšem obisku Think Angel
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dragoon
Član
Član



Pridružen-a: Čet 03 Maj 2007 21:51
Prispevkov: 452
Aktiv.: 2.20
Kraj: Trojane

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2014 7:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

tale zmazek je sigurno izrez iz večje fotografije, slikane iz razdalje. najbrž skozi okno iz sosednje stavbe ali kaj podobnega. že samo to napeljuje na neke čudne namene. potem sledi še sumljivo vprašanje o napravi.
Mogoče sem pretirano sumničav, ker kar naprej poslušam v medijih kako so hiše, zapuščene zaradi odhodov na dopuste ranljive...
torej predlagam da avtor teme čimprej razkrije na kak pošten način je dobil sliko, objavi kompletno sliko in napiše še kak je njegov pravi namen vprašanja.
kratka google poizvedba vrne njegov priimek, kraj bivanja in nekaj o njegovi funkcij v skupnosti. Še krajša poizvedba v njegovem kraju, kjer imam dovolj poznanih ljudi, ki bi mi naredili uslugo bo razkrila še kaj o njem. seveda se s tem ne bom preveč ukvarjal, za to imamo pristojne organe.

_________________
LP, Mitja
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2014 9:13 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

dragoon je napisal/a:
kratka google poizvedba vrne njegov priimek, kraj bivanja in nekaj o njegovi funkcij v skupnosti. Še krajša poizvedba v njegovem kraju, kjer imam dovolj poznanih ljudi, ki bi mi naredili uslugo bo razkrila še kaj o njem. seveda se s tem ne bom preveč ukvarjal, za to imamo pristojne organe.

Ti si Kekec, pa kaj se potem s tem daješ ?
Če kdo uspe na tako slabi sliki prepoznati to zadevo, potem je to v redu, če ne je pa tudi koristna informacija....

Me prav zanima kakšen je vaš dar opazovanja.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3366
Aktiv.: 15.78
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2014 10:27 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

isto na Pod svojo streho
_________________
___
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
diehart
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 17:46
Prispevkov: 501
Aktiv.: 2.26
Kraj: okolica I G

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2014 11:19 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Glede na to, da je že več kot 10 let zagrizen gasilec, bi človek predvideval da ima naprava kaj veze z gasilstvom. Think

Eh, sem dejansko šel gledat kaj bi to bilo, vendar je lažje dobiti telefonsko številko osebka kot karkoli podobnega sliki. Sem pa mnenja da bi moral bolje objasniti zakaj se gre pri tej uganki. Whistle
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ... Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group