www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Poškodovane nekatere pripone

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.24
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 10, 2006 8:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Malo offtopic: Že večkrat sem v postih zasledil (predvsem starejših), da veliko pripon pa tudi slik ne dela. Zakaj??Jih kdo briše?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14557
Aktiv.: 65.25
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 10, 2006 8:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

NUFAN je napisal/a:
Malo offtopic: Že večkrat sem v postih zasledil (predvsem starejših), da veliko pripon pa tudi slik ne dela. Zakaj??Jih kdo briše?


Tole bo lažje odgovoril Frenki - po moje je to še posledica napadov na forum. Datoteke so namreč poškodovane ne zbrisane.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6556
Aktiv.: 29.39
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 10, 2006 8:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo pravilno predvidevaš. Mislim, da sem takrat velik del pripetega gradiva pravilno obnovil, je pa žal ostalo tudi nekaj poškodovanega. Vzrok je predvsem v tem, da mi je takrat zmanjkalo časa za pregledovanje vsake posamezne datoteke. Datoteke namreč niso izbrisane, tako da bi bilo potrebno vsako posebej pogledati ali je z njo vse OK.

Sporočili sem premestil sem, ker tale diskusija s prvotno temo (polnjenje NiCd baterij) nima nobene zveze. Nufan drži se prosim pravil in prenehaj s takšnimi in podobnimi vložki v odprtih temah. Če bi rad diskutiral o čem, kar ni v zvezi s prvotno temo, odpri novo.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.24
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 10, 2006 9:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki, napisal sem "malo offtopic" in potem zastavil vprašanje, ker sem pričakoval kratek odgovor od Silvota. Nato bi tema o polnilcu potekala normalno. Ni se mi zdelo vredno odpirati novo temo v kateri bi dobil samo kratek odgovor.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75198.39

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 10, 2006 10:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.24
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 10, 2006 10:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če se da to potem popravit bi bilo zelo lepo. Včasih ko mi je dougčas bi se za kakšno urco ali dve spravil na forum in pregledoval priponke Very Happy Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Amstar
Član
Član



Pridružen-a: Tor 10 Jan 2006 20:27
Prispevkov: 90
Aktiv.: 0.40

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 11, 2006 9:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

http://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?t=190&postdays=0&postorder=asc&start=0
Prosil, bi vas da popravite priponke.
Hvala
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:20
Prispevkov: 2279
Aktiv.: 10.21
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 12, 2006 10:36 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če se poškodovanih priponk ne bo dalo popraviti, se lahko kontaktira pošiljatelja priponke, da jo pošlje še enkrat, če jo še ima. Moj predlog za obnovitev.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
aly
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Sep 2004 14:51
Prispevkov: 9407
Aktiv.: 42.16
Kraj: Kranj - struževo

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 18, 2006 10:35 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

poškodovana priponka:
v tej temi: http://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?t=189
tale slika: http://www.elektronik.si/phpBB2/download.php?id=135

LP

_________________
I'm going to stand outside, so if anyone asks, I'm outstanding Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.24
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 18, 2006 1:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki@

Zanima me, če se da te priponke popravit ali jih je treba na novo naložit in povprašat pošiljatelja, če jih še ima?? Vprašam, da ne bom zastonj iskal priponk.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 79 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group