www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Koliko nas je kateri preberemo revijo Elektronik v celoti
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Revija www.elektronik.si
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Ali berete našo revijo?
Redno
36%
 36%  [ 44 ]
Občasno
13%
 13%  [ 16 ]
Nikoli, sploh je ne potegnem dol!
3%
 3%  [ 4 ]
Potegnem jo dol in jo samo "prelistam" kot reklamo
19%
 19%  [ 23 ]
Sem zelo zadovoljen z revijo
20%
 20%  [ 25 ]
Nisem zadovoljen
1%
 1%  [ 2 ]
Dobra je ali bi lahko bila boljša
4%
 4%  [ 6 ]
Natisnem si jo in jo večkrat prečitam
0%
 0%  [ 1 ]
Skupaj glasov : 121

Avtor Sporočilo
s54jp
Član
Član



Pridružen-a: Pet 21 Nov 2008 16:57
Prispevkov: 865
Aktiv.: 4.63
Kraj: Ljutomer

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 04, 2013 5:06 pm    Naslov sporočila:  Koliko nas je kateri preberemo revijo Elektronik v celoti Odgovori s citatom

Prav me zanima koliko nas je da preberemo revijo v celoti, in koliko smo z njo zadovoljni.

Upam da bi to tudi zanimalo glavnega urednika revije.
(na katerega odpade volčji delež dela)

Osebno sem zelo zadovoljen z revijo, in se zavedam koliko je dela vloženega v njo.

Hvala vsem avtorjem, da jo imamo - in to celo brezplačno.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 04, 2013 5:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ojoj, kaj naj pa jaz glasujem ?

Preberem. Večkrat. Ampak verjeli ali ne, po kakem mesecu, potem najdem še vedno kaj, kar vidim "prvič" in nisem zadovoljen.
Verjetno sem človek, ki vidi največ odstopanja od tistega, kar sem želel, da bi nastalo.

Je pa vprašanje, če so in koliko so, bralci zadovoljni s tem, kar bi jaz želel, da nastane, kaj šele s tem, kar potem res nastane.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Peter123
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2009 15:34
Prispevkov: 1364
Aktiv.: 7.37
Kraj: Lj.

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 04, 2013 6:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Revija je odlična!
Res pa je da preberem samo članke, ki me zanimajo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
skalpel
Član
Član



Pridružen-a: Tor 31 Jan 2012 19:46
Prispevkov: 432
Aktiv.: 2.92
Kraj: Šenčur

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 04, 2013 6:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Revija je zelo dobra, samo nikoli ne preberem cele ampak samo tisto kar me zanima, drugo pa preletim.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Highlag
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Jan 2004 20:42
Prispevkov: 4034
Aktiv.: 18.17
Kraj: Črnuče

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 04, 2013 6:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V bistvu bi moral postaviti dve anketi. Ali jo beremo in koliko smo z njo zadovoljni Mr. Green
_________________
If at first you don't succeed, destroy all evidence that you tried.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 14.01
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 04, 2013 7:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Revijo pogledam, preberem pa samo tisto kar me zanima. Enako je tudi z ostalimi revijami, ki se jih da izbrskati na internetu in teh je cel kup. Ocenjeval jo pa ne bom ali jo primerjal s drugimi, ker bi pri tem bil subjektiven.
Vsekakor pa gre hvala ustvarjalcem, piscem in uredniku za trud in in prispevek k dvigu širine znanja članov elektronika.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gregoral
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Nov 2006 9:42
Prispevkov: 688
Aktiv.: 3.26
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 05, 2013 7:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Samo kot ideja,
ali bi bilo zanimivo revijo objavljati na MagCloud?

Gre se za HPjevo platformo za digitalni tisk, kjer od vsakega prodanega izvoda avtor dobi večji del kupnine.

Možno je sicer da ne gre skupaj z društvom.
V kolikor je zadeva zanimiva, se lahko pozanimam pri firmi ki za HP postavlja platformo o podrobnostih, ali posredujem kontakt.

Lp, Gregor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
koala33
Član
Član



Pridružen-a: Sre 19 Jan 2011 14:58
Prispevkov: 370
Aktiv.: 2.30
Kraj: Krka

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 05, 2013 7:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Odlična revija, prelistam celo, preberem pa samo članke, ki me zanimajo.
_________________
LP, Aljoša
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sebastiant
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Jul 2006 11:43
Prispevkov: 1814
Aktiv.: 8.42
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 05, 2013 7:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prelistam, vendar preberem samo meni zanimive članke.
_________________
LP Sebastian
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jmivsek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Avg 2013 12:41
Prispevkov: 468
Aktiv.: 3.61
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 05, 2013 8:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ravno te dni kot novinec listam po vseh dosedanjih številkah in moram reči, da revija opazno napreduje. Preberem vse urednikove uvodnike, pregledam članke in si jih dam "v vednost". Trenutno prebiram prvi članek dr. Matjaža Vidmarja o Ne-brezhibnem protokolu in spotoma brskam še po internetu o impresivni zgodovini in vseh dosedanjih dosežkih paketnega radija v Sloveniji.

Če razumem je pričujoča revija poleg Sveta elektronike edina te vrste v naši deželi? Vsekakor vse podpore vredna, tudi in morda še najbolj zato, ker je plod domačega truda in znanja napram poplavi tovrstne literature na internetu iz anglosaškega sveta.

Janko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
hocancan
Član
Član



Pridružen-a: Tor 27 Apr 2010 10:54
Prispevkov: 386
Aktiv.: 2.28

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 05, 2013 8:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Revija je odlična! Applause Dancing
_________________
Lep pozdrav, Milan
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
sars
Član
Član



Pridružen-a: Tor 05 Jan 2010 20:40
Prispevkov: 671
Aktiv.: 3.87
Kraj: Vransko

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 05, 2013 10:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi sam preberem članke, ki so meni zanimivi. Je pa revija odlična in zanimiva, za vsakogar se najde nekaj, pa še zastonj je. Zaenkrat lahko samo pohvalim urednika, avtorje in vse ostale, ki kakorkoli pripomorete pri nastajanju te revije!
_________________
Ko misliš, da nimaš sreče v življenju, pomisli na voznike Renaultov. Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
ElGrigon
Član
Član



Pridružen-a: Pon 24 Jul 2006 22:38
Prispevkov: 3880
Aktiv.: 18.03
Kraj: okolica Lenarta

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 05, 2013 11:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pohvalno za avtorje, da imajo voljo.

Prelistam in berem ampak ne vedno. Včasih jo spregledam.

_________________
lp, ElGrigon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2004 10:26
Prispevkov: 3351
Aktiv.: 15.09
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 06, 2013 7:35 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Revija stalno dviguje kvaliteto in znanstveni nivo, tako, nekaterih zadev sploh ne razumem, saj sem diplomiral v časih, ko smo še vse delali 'na lampe'. A verjamem, da tudi visoko strokovni članki marsikomu razjasnijo stvari.
Objavljeni projekti so narejeni profesionalno in v detajle. In to mi vzame voljo in korajžo, da bi tudi sam kaj prispeval k reviji, saj bi se s svojimi izdelki le osmešil.

Moji izdelki delujejo v moje zadovoljstvo, lepo doma, če pride kdo, mu lahko demostriram svoje krmilje ogrevanja in krmiljenja zadevic instaliranih v hiši, pokažem pa ne, ker je na njih videti, da sem površno projektiral tiskana vezja, in naknadno dodajal recimo pozabljene 'pullup' upore, žice sem po hiši napeljal po otroško, tako da iz njih visijo pajčevine, skratka sploh ne morem biti vzor komurkoli.

Vedno pa z veseljem odprem vsako novo številko revije. Hvala avtorjem in urednikom.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 06, 2013 9:50 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

vilko je napisal/a:
Objavljeni projekti so narejeni profesionalno in v detajle. In to mi vzame voljo in korajžo, da bi tudi sam kaj prispeval k reviji, saj bi se s svojimi izdelki le osmešil

To da bi se osmešil, je sicer nemogoče, a dejstvo ostane, da je res mnogim problem parirati recimo dr.Matjaž Vidmarju. V uredništvu se tega zavedamo, zato se trudimo, da bi vsaka številka vsebovala čim širši nivo, tako znanja kot glede na področje.

To pa seveda ni lahko, saj člankov manjka. Vilko, kot vidiš, nujno potrebujemo ravno to, kar imaš ti. Verjel ali ne ampak Matjaževih člankov imam kar nekaj, ki čakajo na objavo. Takih, kot bi jih napisal ti pa tako po nivoju, kot tudi po vsebini stalno primanjkuje.

Ne da te spodbuja, prosim te, da oddaš v objavo stvaritve, ki si jih naredil.

Urednik revije elektronik.si

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Revija www.elektronik.si Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group