 |
www.elektronik.si Forum o elektrotehniki in računalništvu
|
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
Avtor |
Sporočilo |
_Mitto_ Član


Pridružen-a: Pet 29 Feb 2008 11:47 Prispevkov: 91 Aktiv.: 0.43 Kraj: Vipava
|
Objavljeno: Pon Dec 16, 2013 8:56 pm Naslov sporočila: Natisnjeno električno vezje |
|
|
Instructables objavil 3D Printing: 3D Print A Solderless Circuit Board, kar se verjetno navezuje tudi na Risanje električni vezij.
Verjetno so za to prehodno obdobje res bolj v uporabi TH elementi, vendar je smiselno, da bodo tudi tu SMDji - cena, količina materiala in druge prednosti. _________________ "You don’t fight for 'a new system'. You create something that makes the old system obsolete"
- Jacque Fresco, inspired by Buckminster Fuller |
|
Nazaj na vrh |
|
 |
|
|
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu
|
Uptime: 8 dni
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|