www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Gps tracker problem!
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Navigacija in sledenje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
tracko
Član
Član



Pridružen-a: Sre 01 Jan 2014 19:44
Prispevkov: 14
Aktiv.: 0.11

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 05, 2014 8:04 pm    Naslov sporočila:  Gps tracker problem! Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Imam težavo z gps sledilnikom: https://www.google.si/search?q=tk102+gps+tracker&espv=210&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=UW4XU6KMPOHnygOCi4Bo&ved=0CCgQsAQ&biw=1366&bih=643#facrc=_&imgdii=_&imgrc=NdcB7khmTh4zQM%253A%3BUlyTJpA5lpDG0M%3Bhttp%253A%252F%252Fmmc.bolha.com%252F2%252Fimage%252F67031%252F67337%252FGPS-sledilnik-TK-102-GPS-Tracker-TK-102_4d8d96e883b27.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.bolha.com%252Favdio-in-video%252Fgps-navigacija%252Fnavigacija---avtomobilizem%252Fgps-sledilnik-tk-102-gps-tracker-tk-102-trgovina-1273764041.html%3B640%3B480 (takšen model)

Problem nastane tukaj: 5.4 Initialization
Send “begin+password” in SMS to the unit, it will reply “begin ok” and initialize all the
settings. (default password: begin123456)

Ko pošljem sms z kodo,enostavno ne dobim smsa begin OK,in ne morem začeti uporabe!

Kje je problem?

Hvala,lp


Nazadnje urejal/a tracko Sre Mar 05, 2014 8:36 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 05, 2014 8:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

a) SIM nima izklopljenega PINa
b) Fake kitajski tracker s kakšnim čudnim firmware-om (za ta model je kup ponaredkov in še večji kup različnih firmware-ov z različnimi ukazi)
c) Kaj tretjega ...

Sam sumim v prva dva razloga ... Zakaj pa ne kontaktiraš prodajalca?

LP, g

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tracko
Član
Član



Pridružen-a: Sre 01 Jan 2014 19:44
Prispevkov: 14
Aktiv.: 0.11

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 05, 2014 8:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mucek je napisal/a:
a) SIM nima izklopljenega PINa
b) Fake kitajski tracker s kakšnim čudnim firmware-om (za ta model je kup ponaredkov in še večji kup različnih firmware-ov z različnimi ukazi)
c) Kaj tretjega ...

Sam sumim v prva dva razloga ... Zakaj pa ne kontaktiraš prodajalca?

LP, g


Noče odgovarjati ker ni bilo kupljeno pri njemu:)

In kaj mi je za storiti?
mi lahko kako pomagate?
Kupil sem iz bolhe rabljeno.

Sim ima izklopljen pin!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 05, 2014 9:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kontaktiraj pač prodajalca, od kogar si kupil ... Lahko, da ima tracker, če je bil že v uporabi, drugačen pin in zato ne odgovarja. Mogoče poišči, če je možno izvesti kak "master reset". Če ga pokličeš, zvoni? (ali je številka nedosegljiva)

Lp, g

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tracko
Član
Član



Pridružen-a: Sre 01 Jan 2014 19:44
Prispevkov: 14
Aktiv.: 0.11

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 05, 2014 9:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mucek je napisal/a:
Kontaktiraj pač prodajalca, od kogar si kupil ... Lahko, da ima tracker, če je bil že v uporabi, drugačen pin in zato ne odgovarja. Mogoče poišči, če je možno izvesti kak "master reset". Če ga pokličeš, zvoni? (ali je številka nedosegljiva)

Lp, g



Prodajalcu sem že pisal...zaenkrat brez odgovora!

Mi lahko poveš kaj je tracker? Mogoče koda ki je na začetku begin123456,in če jo spremeniš,se potem ob vstavitvi nove sim kartice ne ponastavi na privzeto in ostane tista ki jo je vnesel prejšni lastnik?

Enkrat pozvoni,potem prekine,ni nedosegljiva...

V tem sem čisto nov,in nimam pojma,zato hvala za pomočSmile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
arksi
Član
Član



Pridružen-a: Sre 03 Sep 2008 10:19
Prispevkov: 741
Aktiv.: 3.91
Kraj: Dolenjska

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 05, 2014 10:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mucek je napisal/a:
....... če je bil že v uporabi, drugačen pin in zato ne odgovarja. Mogoče poišči, če je možno izvesti kak "master reset"........Lp, g

Bi se pridružil komentarju Gregorja. Če je bil sledilnik že v uporabi je velika verjetnost, da je zaklenjen na staro kodo prejšnjega uporabnika. Sledilnik poizkusi razstaviti in poizkusi poizkati tipko generalni RESET, seveda, če ji sledilnik ima....

LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tracko
Član
Član



Pridružen-a: Sre 01 Jan 2014 19:44
Prispevkov: 14
Aktiv.: 0.11

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 05, 2014 10:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prodajalec pravi da kode ni spreminjal in je takšna kot je....

Na spletu sem poiskal kode za factory reset,vendar se ne zgodi nič...


Sranje..
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejko1
Član
Član



Pridružen-a: Ned 16 Mar 2008 0:21
Prispevkov: 265
Aktiv.: 1.36
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 06, 2014 2:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Si že probal poklicat tracker da vidiš če se ti sploh poveže v omrežje?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
tracko
Član
Član



Pridružen-a: Sre 01 Jan 2014 19:44
Prispevkov: 14
Aktiv.: 0.11

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 06, 2014 5:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

dejko1 je napisal/a:
Si že probal poklicat tracker da vidiš če se ti sploh poveže v omrežje?


Sem,enkrat pozvoni,potem prekine...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tracko
Član
Član



Pridružen-a: Sre 01 Jan 2014 19:44
Prispevkov: 14
Aktiv.: 0.11

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 06, 2014 7:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prosim,če kdorkoli ve kaj je narobe,ali če kaj delam narobe naj mi pomaga...

Danes sem kupil novo simobil kartico,vstavim v gps,iz drugega telefona pošljem begin123456,odgovora pa nikakor ne dobim.
Če številko pokličem,zazvoni in prekine,ko pošljem sms mi napiše da je dostavljen...

Hvala...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 06, 2014 7:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Očitno poslani SMS ni v "dovoljenem" formatu. Ali je geslo napačno, ali pa je kak firmware, ki ima ukaze drugačne od teh, ki jih uporabljaš.

Lp, g

p.s. morebitna SIM sporočila na kartici si pobrisal?

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tracko
Član
Član



Pridružen-a: Sre 01 Jan 2014 19:44
Prispevkov: 14
Aktiv.: 0.11

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 06, 2014 7:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mucek je napisal/a:
Očitno poslani SMS ni v "dovoljenem" formatu. Ali je geslo napačno, ali pa je kak firmware, ki ima ukaze drugačne od teh, ki jih uporabljaš.

Lp, g

p.s. morebitna SIM sporočila na kartici si pobrisal?


Kako misliš v dovoljenem formatu?
Gesla prejšni lastnik ni spreminjal..
Kolikor sem gledal po spletu je samo begin123456 za začetek..
Sim kartica je nova in je brez številk in brez sms-ov

Poskusil sem z samsung galaxy s2 in iphone5s,mobitel kartice,in simobil.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tracko
Član
Član



Pridružen-a: Sre 01 Jan 2014 19:44
Prispevkov: 14
Aktiv.: 0.11

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 06, 2014 8:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Me je kontaktiral prodajalec,da je dobil 5.sporočil o lokaciji.
Kako sedaj spremenit številko?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 06, 2014 9:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja očitno modul še vedno dela, kot mu je bilo zaukazano pod starim lastnikom! Smile
Navodila imaš?? Poskusi še kak drug ukaz. Druga opcija je še, da je prejšnji lastnik vklopil opcijo "avtoriziranih telefonskih številk", ki imajo edine možnost nadzora nad modulom. Pokliči bivšega lastnika in naj na modul s telefona, kamor je dobil sporočila, pošlje isto komando, kot si jo pošiljal ti. Če dobi odgovor, potem je to to!

LP, g

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tracko
Član
Član



Pridružen-a: Sre 01 Jan 2014 19:44
Prispevkov: 14
Aktiv.: 0.11

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 06, 2014 9:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mucek je napisal/a:
Ja očitno modul še vedno dela, kot mu je bilo zaukazano pod starim lastnikom! Smile
Navodila imaš?? Poskusi še kak drug ukaz. Druga opcija je še, da je prejšnji lastnik vklopil opcijo "avtoriziranih telefonskih številk", ki imajo edine možnost nadzora nad modulom. Pokliči bivšega lastnika in naj na modul s telefona, kamor je dobil sporočila, pošlje isto komando, kot si jo pošiljal ti. Če dobi odgovor, potem je to to!

LP, g


Točno tole bo vklopljeno!

Torej jaz ne morem izbrisati avtorizirane številke?
Jo lahko samo iz tiste številke deaktiviraš iz kater je bilo to vklopljeno,je tako?

Smo deaktivirali njegovo avtorizirano št,ampak jaz še vedno ne dobim odgovora iz gpsa..

Hvala majster!


Nazadnje urejal/a tracko Čet Mar 06, 2014 10:13 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Navigacija in sledenje Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group