www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Dokaz, Chemtrailsi so resnični
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.40
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 16, 2014 10:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

kobranka je napisal/a:
Morebiti sem res še malo premlad in sem doživel prvi žledolom in je temu res podvržen časovni okvir, mogoče so nekateri preživeli pa tri žledolome samo ne takih razsežnosti ali pa je bila lokacija drugje, kot so mi starejši ljudje povedali ...

Kot je nekdo že omenil se vreme ne ocenjuje v par desetletjih ampak po stoletjih. Od tod tudi izraz stoletne poplave, padavine, itd.
To je drugi žled, ki sem ga doživel. Prvega sicer milejšega sem videl še kot mulc pred cca. 40. leti.

Najbrž ni nihče več živ, ki je doživel tole: http://www.zurnal24.si/zgodovina-se-ponavlja-clanek-223700

Postojna in okolica pa je s svojo dvignjeno lokacijo med hladnimi Alpami in toplejšim primorskim območjem idealna za take pojave, ki se potem lahko razširijo še na širše območje na tak način http://www.geography.hunter.cuny.edu/tbw/wc.notes/5.cond.precip/sleet_formation.htm
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
4AllDemolition
Član
Član



Pridružen-a: Tor 08 Maj 2007 15:35
Prispevkov: 162
Aktiv.: 0.79
Kraj: Orlek pri Sežani

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 16, 2014 10:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pravkar leti 10000 letal.


flight.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  316.59 KB
 Pogledana:  22 krat

flight.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aly
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Sep 2004 14:51
Prispevkov: 9406
Aktiv.: 42.36
Kraj: Kranj - struževo

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 17, 2014 12:46 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imam en dober predlog... kaj če bi vaš / naš čas raje porabili za kaj realnega in uporabnega? Smile Very Happy
_________________
I'm going to stand outside, so if anyone asks, I'm outstanding Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4580
Aktiv.: 20.62
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 17, 2014 5:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

gumby je napisal/a:
borisz je napisal/a:
- predsednik kavbojev verjame v boga

To mora po službeni dolžnosti Very Happy

Samo še on jim lahko pomaga (če obstaja Whistle )

_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kose19
Član
Član



Pridružen-a: Sre 02 Mar 2005 19:37
Prispevkov: 1228
Aktiv.: 5.53
Kraj: okolica Kobarida

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 17, 2014 6:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se je v manjši skupini, v kateri je bil tudi zaposleni iz ameri... vojske, razvila debata o takšnih in drugačnih chemtrailis, pa je bil en od kolegov še posebej zagret. Ko je omenjeni američan odhajal, je zagretemu kolegu rekel samo molči, da ti ne pridejo trkat na vrata! Naj omenim še to, da je bila to skupina dobrih prijateljev.
_________________
- Absens, carens -
- Tisti, ki ga ni, bo prikrajšan -
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
igo
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Okt 2006 19:11
Prispevkov: 3638
Aktiv.: 17.11

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 17, 2014 6:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ob naslednji priložnosti naj ga nekdo zabije nazaj po njihovo: "Why are you so scared? There is nothing to worry about. We are living in a free country."

(Zakaj si tako prestrašen? Ni razloga za skrb. Mi živimo v svobodni državi.)

_________________
Teoretično je praksa posledica teorije, praktično je pa ravno obratno. (igo 2001)
LP, Igor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jozkoc
Član
Član



Pridružen-a: Sre 16 Jun 2010 13:32
Prispevkov: 450
Aktiv.: 2.68
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2019 9:45 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Do sedaj nisem hotel komentirati te tematike ampak včeraj zvečer sem videl zanimiv dogodek ki mi je dal misliti, pa me sedaj zanimajo vaša mnenja.

Sedim pred očetovo zidanico v Beli krajini in opazujem nočno nebo razsvetljeno od polne lune, priletita dva aviona vzporedno drug poleg drugega, letita z enako hitrostjo in po moji oceni tudi na isti višini, očitno sta imela enako relacijo letenja. Za enim avionom je bila bela sled ki je izginila takoj, za drugim pa ravno tako bela sled ki pa ni izginila ampak se je videla čez celo nebo vse dokler jo je osvetljevala lunina svetloba. Ta sled ki je ostala je bila vidna več kot 20 minut po preletu letal, potem jo je veter počasi razpotegnil in odnesel.


P.S.

Pred opazovanjem neba nisem prišel iz Vinske vigredi ali iz zidanice.
Cool

_________________
Nikoli ni tako dobro da ne bi moglo biti še boljše.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
milan62
Član
Član



Pridružen-a: Ned 04 Jan 2004 23:19
Prispevkov: 2379
Aktiv.: 10.71
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2019 9:53 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Potniška letala ne letijo vzporedno na isti višini.

LP

_________________
Wasting time online since 1999
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1324
Aktiv.: 11.92
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2019 10:31 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Res je, nista letela na isti višini, razlika je bila očitno dovolj velika, da so bile razmere (temperatura, vlažnost, veter, ...) zgoraj drugačne, zato tudi različno trajanje sledi, ki so ... mislim, da ni treba razlagat ane, saj vsi vemo.
_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Spajky
Član
Član



Pridružen-a: Ned 27 Jun 2010 0:05
Prispevkov: 1095
Aktiv.: 6.54
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2019 1:01 pm    Naslov sporočila: icon_great  Odgovori s citatom

... mogoče pa ni povsod in čisto iz trte zvito ... presodite sami Rolling Eyes
What in the World Are They Spraying? (Full Length) .. dobro uro in pol ...
https://www.youtube.com/watch?v=jf0khstYDLA d'oh!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igo
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Okt 2006 19:11
Prispevkov: 3638
Aktiv.: 17.11

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2019 1:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

5 prispevkov višje in 4,5 let prej sem še "pametoval" ...

... nato pa je letos 1.3. sredi jasnega vremena začelo deževati in sem pogledal na radarsko sliko.

Liar
Zaenkrat je uradno dokazano, da za chemtrailse ni treba gorivu dodajati ničesar, saj povsem zadostuje kombinacija Petrolove čorbe z Brnika in srbskega letala. Anxious
Liar

V glavnem je treba naslednjič to TAKOJ napisati na forum, da je možno na Flightradarju najti pravo letalo in iz radarskih slik in slik oblačnosti poiskati vzrok.
Nekateri na forumu imajo namreč dostop do podrobnejših animacij in arhivov.

Sploh ni pomembno, kakšno je vaše mnenje o CT. Za resno debato je treba zbirati kombinirane podatke. Ko se bodo nabrali, se gre pa "na trdo" s postavljanjem vprašanj raznim mARSOvcem in podobnim tolovajem, ki imajo na voljo vse podatke, a jih ne kombinirajo, čeprav bi jih morali po uradni dolžnosti.



radar_anim-CT.gif
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  radar_anim-CT.gif
 Velikost datoteke:  303.27 KB
 Downloadano:  47 krat


_________________
Teoretično je praksa posledica teorije, praktično je pa ravno obratno. (igo 2001)
LP, Igor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jozkoc
Član
Član



Pridružen-a: Sre 16 Jun 2010 13:32
Prispevkov: 450
Aktiv.: 2.68
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 19, 2019 10:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

milan62 je napisal/a:
Potniška letala ne letijo vzporedno na isti višini.


v.j. je napisal/a:
Res je, nista letela na isti višini, razlika je bila očitno dovolj velika, da so bile razmere (temperatura, vlažnost, veter, ...) zgoraj drugačne, zato tudi različno trajanje sledi, ki so ... mislim, da ni treba razlagat ane, saj vsi vemo.


Ko gledaš navpično navzgor res težko oceniš razliko v višini letal, ampak sem lučke opazoval kolikor daleč sem lahko videl in ko sta bila že precej nad horizontom je bila višina obeh letal še zmeraj ista, hitrost obeh letal je bila pa enaka, kar sem že omenil.

_________________
Nikoli ni tako dobro da ne bi moglo biti še boljše.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lucca brassi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4045
Aktiv.: 18.22
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 20, 2019 8:43 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

no pa se vprašaj še po ekonomski računici ....

ali dodatki gorivu privarčujejo gorivo tako , da se jih splača dodajati ?

PS: letala letijo na različnih višinah ( tudi eno letalo večkrat med letom spremeni višino ( sploh pri prekooceanskih letih ) zato da leti čim bolj vetru v hrbet in v prijaznih pravih zračnih tokih in privarčuje na gorivu .

V ta namen imajo specializrane ''aviation meteorologist ''-e in ''flight manager''-je.

_________________
Moments before detonation ,....... TT
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sebaveh
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jan 2008 13:51
Prispevkov: 1614
Aktiv.: 8.19
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 20, 2019 9:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za info - (potniška) letala letijo v koridorjih po višini na vsake 1000 čevljev, oziroma približno 300 metrov. Iz tega je precej težko ločiti letalo, ki leti na višini 3700 metrov od tistega na višini 4000 metrov. Čezoceanski leti pa so še višje - 10000 metrov. Tistega pa niti ne vidiš.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
Stran 4 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group