www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

aktiven uporabnik
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> About forum and filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mateik
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Avg 2022 18:31
Prispevkov: 148
Aktiv.: 7.04
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 18, 2023 6:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če kolikor toliko spremljaš forum (se ga splača, če te navdušuje elektronika), potem definitivno lahko najdeš vsaj eno temo v mescu v kateri lahko pristaviš svoj piskerček, in s tem pridobiš kvoto 1 post / mesec.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sebastjan76
Član
Član



Pridružen-a: Tor 08 Mar 2011 11:01
Prispevkov: 24
Aktiv.: 0.15
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 19, 2023 11:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

lp

Jaz sem član že 12 let, bolj kot ne pasiven, sedaj bi pa rad prišel do ogleda nekaterih datotek in berem ta pravila:

Aktivni uporabnik je uporabnik s povprečno vsaj enim oddanim sporočilom mesečno.

12 let po vsaj 12 objav je 144 prispevkov, ima jih 17 torej mi jih manjka 127.

Naj kar natrosim 130 objav? (130 vicev) kar nekaj samo da šteje ali je bolje da si naredim novo prijavo?..

_________________
Sebastjan
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mateik
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Avg 2022 18:31
Prispevkov: 148
Aktiv.: 7.04
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2023 8:26 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Saj si lahko neaktiven 10let, potem pa narediš 1 post in čez 1 mesec si avtomatsko aktiven uporabnik.
Vsaj kolikor jaz to razumem.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RVS
Član
Član



Pridružen-a: Sre 03 Avg 2022 12:24
Prispevkov: 29
Aktiv.: 1.37
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2023 12:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mislim da je bolj tako kot je @sebastjan76 dejal...
Jaz sem se tudi pred nekaj časa prijavil na forum in potem par mesecev nič... je bilo trebalo nekaj postov napisat, preden sem bil "aktiven". Confused
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DaLuKa
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 18:05
Prispevkov: 57
Aktiv.: 0.27
Kraj: HR

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2023 3:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mateik je napisal/a:
Saj si lahko neaktiven 10let, potem pa narediš 1 post in čez 1 mesec si avtomatsko aktiven uporabnik.
Vsaj kolikor jaz to razumem.

RVS je napisal/a:
Mislim da je...
Jaz sem se tudi pred nekaj časa prijavil na forum in potem par mesecev nič... je bilo trebalo nekaj postov napisat, preden sem bil "aktiven". Confused


Ni baš tako kod mene se uopće ne menja status, zadnji moji post u temi "https://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?t=52128&start=45&postdays=0&postorder=asc&highlight="
stalno isto piše:
DaLuKa
Član
Član
Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 16:05
Prispevkov: 54
Aktiv.: 0.27
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7773
Aktiv.: 34.84
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2023 4:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

DaLuKa je napisal/a:
Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 17:05
Prispevkov: 55
Aktiv.: 0.28
Kraj: HR
Aktivnost se ti je povečala.


aktivnost2.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  109.79 KB
 Pogledana:  17 krat

aktivnost2.jpg



_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
slomacuser
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Maj 2016 8:36
Prispevkov: 95
Aktiv.: 0.98
Kraj: Jugovzhodna Slovenija

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 23, 2023 1:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni tudi Smile vsak dan ena šala pa bo!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitchW
Član
Član



Pridružen-a: Ned 20 Jul 2014 20:58
Prispevkov: 525
Aktiv.: 4.41
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 24, 2023 2:51 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če prav razumem, ko pade aktivnost pod 1.0, dejansko ne moreš več videti prilog?
Torej nekdo, ki je bil relativno aktiven član pred nekaj leti in vmes več let nič, izgubi dostop do prilog, itd.?

Če pogledam malo na druge forume, takoj podprem, da se ta 6. člen ukine. Ne poznam nobenega drugega foruma, da bi imel takšna pravila. Ne vem, kaj je tako pomembnega v teh prilogah, da bi bilo potrebno zadeve omejevati. Če kdo potrebuje načrt za Ei Simfonija ali za 50 let star ČB TV, pa da mu to omejuje neko pravilo foruma, je res malo nerazumno Wink

Plus, se mi zdi, da je število objav iz meseca v mesec manjše. Število aktivnih uporabnikov tudi. Nekaterih niti ni več med nami...
Menim, da prenova foruma ne bi bila odveč. Morda celo privabimo kaj mladih uporabnikov - mislim, da teh močno primankuje zadnja leta. Filemanager deluje nekaj na četrt (morda le meni...), pripenjanje fotografij je izkušnja, ki spomnija na leto 2004 Smile, itd. Saj ni vse slabo, ampak občutek imam, da forum čisto počasi umira

Pa upam, da nisem koga razjezil. Vse je mišljeno kot dobronamerno mnenje in ne kot kritika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slomacuser
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Maj 2016 8:36
Prispevkov: 95
Aktiv.: 0.98
Kraj: Jugovzhodna Slovenija

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 24, 2023 8:41 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Točno tako kot si napisal!
Ampak kaj čmo, gremo na šale Brick wall
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mateik
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Avg 2022 18:31
Prispevkov: 148
Aktiv.: 7.04
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 25, 2023 5:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

S tem se strinjam da ni ravno najpametnejše pravilo, ampak če sodeluješ samo v eni debati ali podobno, hitro nabereš poste za celoletno povprečje..

Tako da res ni hudo vzdržati 1post/mesec
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slomacuser
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Maj 2016 8:36
Prispevkov: 95
Aktiv.: 0.98
Kraj: Jugovzhodna Slovenija

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 25, 2023 6:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Do 1 posta na mesec morš prit. Jaz zdaj že vsak dan nekaj postam in mi aktivnost zraste za 0.01 na post. Torej še 65 postov bom mogu objavit, da pridem do 1.0…
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mateik
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Avg 2022 18:31
Prispevkov: 148
Aktiv.: 7.04
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 25, 2023 11:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Slaba stran tega pravila so posledično "butaste" objave, ampak ti kar nadaljuj s šalam, so dobre Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.55
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 26, 2023 11:08 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pa kakšne fotografije pokrajine ali kaj podobnega pridno lepi gor Doubt
_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slomacuser
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Maj 2016 8:36
Prispevkov: 95
Aktiv.: 0.98
Kraj: Jugovzhodna Slovenija

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 26, 2023 8:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mateik je napisal/a:
Slaba stran tega pravila so posledično "butaste" objave, ampak ti kar nadaljuj s šalam, so dobre Very Happy


Hvala Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slomacuser
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Maj 2016 8:36
Prispevkov: 95
Aktiv.: 0.98
Kraj: Jugovzhodna Slovenija

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 26, 2023 8:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

iskra je napisal/a:
Pa kakšne fotografije pokrajine ali kaj podobnega pridno lepi gor Doubt


Še zapel bi, če bi znal pet, sam da dobim to 1nko Boo hoo!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> About forum and filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 78 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group