www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Nogomet...
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14557
Aktiv.: 65.22
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 27, 2006 6:47 pm    Naslov sporočila: icon_question Nogomet... Odgovori s citatom

Očitno električarji nismo bogve kako veliki oboževalci nogometa, kajti tudi v času tekem je na forumu kar nekaj obiskovalcev. Confused Osebno prvenstva ne spremljam. Kako ostali člani gledate na nogomet?
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Glitch
Član
Član



Pridružen-a: Pet 07 Apr 2006 11:40
Prispevkov: 1477
Aktiv.: 6.71

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 27, 2006 7:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bolje kot pa se ukvarjamo z elektroniko Cool
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
lucca brassi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4055
Aktiv.: 18.17
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 27, 2006 7:20 pm    Naslov sporočila:  re Odgovori s citatom

sem v službi pišem poročilo ,ljah Mad
_________________
Moments before detonation ,....... TT
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1713
Aktiv.: 7.68
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 27, 2006 7:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mene osebno tisto tekanje za žogo ravno ne fascinira, vendar ob takih spektaklih kot sta svetovno in evropsko prvenstvo pa kar malo poškilim z levim očesom na ekran.

LP Gorazd

_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mi4je
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 7:20
Prispevkov: 190
Aktiv.: 0.85
Kraj: Poljanska dolina

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 27, 2006 7:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Saj že ne morem drugače, odprem konzervo in glej Shocked ... ven skoči žoga... Twisted Evil
_________________
Lep Dan Še Naprej

MaTJaŽ


You'll never, never know, if you never, never go !!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sokrat
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Avg 2005 11:00
Prispevkov: 5584
Aktiv.: 25.02

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 27, 2006 8:39 pm    Naslov sporočila: icon_question Re: Nogomet... Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Kako ostali člani gledate na nogomet?


Precej redno ... saj ga ni tako veliko, da (nezaposleni Evil or Very Mad ) ne bi zmogli obojega Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
California
Član
Član



Pridružen-a: Pet 26 Avg 2005 19:48
Prispevkov: 235
Aktiv.: 1.05
Kraj: Hrastnik

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 27, 2006 9:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kakšna tekma + konzerva (1/2 litra z nalepko zlatoroga) se da potrpet.
_________________
California
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.75
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 27, 2006 10:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni je najbolj zanimivo gledat druge, kolko so obsedeni s tem. No ja.. meni se pa drugi smejejo, ko rišem tiskanino tudi preko cele noči, ko mi gre dobro od rok....


po domače: Vsako tele ima svoje vesele.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.


Nazadnje urejal/a VolkD Sre Jun 28, 2006 12:00 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ule
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2004 20:32
Prispevkov: 1561
Aktiv.: 6.99
Kraj: Babno Polje

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 27, 2006 10:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni se nogomet nekako ne dopade. Nanj gledam smo kot na igro z žogo in ne kot nekatri ko so obsedeni z njim
Rolling Eyes
A nebi vsakemu dali svojo žogo?! Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75170.13

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 27, 2006 10:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LoLek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 25 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 343
Aktiv.: 1.54

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 28, 2006 8:17 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Do zdaj še nisem pogledal niti ene tekme. Enostavno nimam časa. Mogoče si bom ogledal finale. Spremljam pa samo toliko, kolikor sem posiljen s strani medijev (radio, internet, televizije ne gledam).
Nogomet mi nikoli ni bil kaj preveč všeč.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jur
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Dec 2005 14:45
Prispevkov: 5142
Aktiv.: 23.04
Kraj: [color=zelena]Ljubljana[/color]

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 28, 2006 8:26 am    Naslov sporočila: icon_bad  Odgovori s citatom

Nogomet je tisto: kruha in iger za rajo. Izjemno učinkovito sredstvo za poneumljanje množic. Pa še televizijski program mi kvari. Skoraj ni kanala, kjer bi ne bilo tega sra_nja.

Večina ljubiteljev nogometa, ki jih poznam, deluje na nižjem intelektualnem nivoju...

Jur
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4592
Aktiv.: 20.57
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 28, 2006 8:52 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne gledam.
Je pa res, da vcasih na kaksnem zuru brcnem zogo!

_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Glitch
Član
Član



Pridružen-a: Pet 07 Apr 2006 11:40
Prispevkov: 1477
Aktiv.: 6.71

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 28, 2006 8:57 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Vedno se pojavijo odgovori v stilu, da je nogomet za rajo in recimo "ta spodne". To je recimo rekel moj profesor na srednji soli. Ucil je zemljepis in bedak ni premorel niti toliko zdravega razuma (ker je pac znasal svojo jezo in nezadovoljstvo nad nogometom), da bi pomislil kje vse igrajo nogomet. Mogoce bi to izkoristil pri ucenju, bi bilo manj kolov. Tipicno za ljudi, ki ne znajo brcati zoge, ne zastopijo igre in ozadja vsega tega. Ce nismo zraven je fuj, ko pa smo, smo pa glavni (pa naj bo nogomet ali kaj drugega).
Zanimivo je pa to, da je ves vesel skakal okoli, ko je nekdo omenil vaterpolo.

Jur, se ukvarjas s katerim sportom in katerim?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jur
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Dec 2005 14:45
Prispevkov: 5142
Aktiv.: 23.04
Kraj: [color=zelena]Ljubljana[/color]

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 28, 2006 9:07 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Glitch: Nimam nič proti nogometu. Kot da ga ni. Me pa zelo moti, da me posiljujejo z njim. Na bruhanje mi gre, ko poslušam na pol ali čisto pijane sosede, ko se derejo in prepirajo o tem, kaj se je oziroma kaj se ni zgodilo, oziroma kako bi oni (sosedje) dali po deset golov. Moti me, ko se v službi delo ustavi in ljudje flancajo o nogometu.

Stvar je podobna raznim debilnim mehiško/španskim/portugalskim limonadam a la Esmeralda (se mi zdi da je bilo na začetku nekaj takega) in tako naprej. Pred časom, ko so se te limonade začele, je bilo mesto prazno, ker so skoraj vsi čepeli pred televizorji (prikazano v reportaži televizije).

Od športa samo bicikel. Okoli 100 do 200 km na teden. Od tega 40 km (na teden) v službo in nazaj.

Jur
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 82 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group