www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

problem z imenom skrbnika Windows 10

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
pomlad
Član
Član



Pridružen-a: Pet 04 Jan 2008 10:54
Prispevkov: 423
Aktiv.: 2.14
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 16, 2021 9:52 am    Naslov sporočila:  problem z imenom skrbnika Windows 10 Odgovori s citatom

Dobil sem tablico HP X2 210 g2 z naloženim windows 10 home operacijskim sistemom. Na tablici je odpovedala baterija in je bila zavržena. Tablici sem vgradil novo baterijo in sedaj lepo dela. Za tablico imam tudi geslo ki deluje brezhibno, edino kar me malo moti je ime skrbnika računa. To ime mi ni uspelo menjati, ne dovoli menjave. Zanima me, če bi se dalo ime zamenjat v Regedit-u kar v registru Windowsev ? Bi šlo samo za spremembo imena, geslo ostane isto, mene skrbi ali gre lahko kaj narobe, oziroma se bi to dalo spremenit.
Drugo vprašanje, verjetno je bil windows na tablici kupljen v kompletu, kako bi sedaj v primeru potrebe naložil na novo Windows, če je vse kar lahko o sistemu preberem na tablici, nimam pa nobenih dokumentov o njej. Logično tablica ni ukradena, je pa odpisana kot škart. Kaj mi svetujete, da bi naredil za primer obnove sistema (morebitna odpoved diska, sesutje sistema) na tablici ?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group