www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Iščem nekoga da mi naredi mp3 player po meri
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zabavna elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
maratonec
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 25 Feb 2018 21:53
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 25, 2018 10:09 pm    Naslov sporočila:  Iščem nekoga da mi naredi mp3 player po meri Odgovori s citatom

Pozdravljeni.

Sem nov na forumu in ne morem dat malega oglasa, zato sem na to temo pisal, naj prosim moderator prestavi v kaksno drugo temo, ce ni ok.

Skratka, na forum se se prijavil, ker iscem nekoga, ki bi mi (proti plačilu seveda) naredil mp3 predvajalnik po meri.

Potrebujem ga za posebne namene, zato mi klasični ne pridejo v poštev, kakšna je rešitev mi ni pomembno, važno je, da ima naslednje :

- predvaja .mp3

- ima minimalno 200MB prostora za komade,

- ima klasicen izhod za slusalke 3,5mm jack

- datoteke se gor prenese ali preko usb kljucka, sd kartice ali racunalnika, mi je vseeno, samo da je neka vsakdanja in preprosta varijanta

- ZELO POMEMBNO : tipki za naprej in nazaj (prestavljanje komadov) morata biti na 2m dolgem kabelcku

- ZELO POMEMBNO : imeti mora funkcijo repeat in repeat1 (da ponavlja vse komade ali pa en in isti komad)

- Napajanje mora biti ali na baterije, ali kakorkoli, vazno je da je zadeva prenosna in neodvisna od ostalih medijev


Gledal sem mp3 module za arduino, pa se ene druge module podobne in vem, da se to da naredit, tudi sam bi to skupaj spravil ce bi se zares potrudil najbrz, ker so moduli ze narejeni, samo predelati jih je treba za moje potrebe.

Sam res nimam casa se s tem ukvarjati, zato iscem nekoga, ki je vesc teh stvari in mu placam, da mi to skupaj spravi.

Lahko se mi javite tukaj, lahko na 070 377 994.

Za pomoc se vam ze vnaprej zahvaljujem.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dumr666
Član
Član



Pridružen-a: Tor 31 Jan 2012 23:30
Prispevkov: 409
Aktiv.: 2.76
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 26, 2018 9:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

koliko je okvirni budget, taka zadeva namreč ne bi bila ravno poceni. Bolj enostavno bi bilo predelati kakšen čungalunga mp3
_________________
Robots will steal your job. But that's OK.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 26, 2018 10:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kot je že predhodnik povedal - zadeva s stališča konkretnega razvoja ne bi bila poceni!
Za občutek, rang, o katerem govorim, je nekaj tisoč eur ...
Zato se ti definitivno splača poiskati en MP3 player, ki to že omogoča, in mu pač podaljšati tisti dve tipki in to je to.

LP, g

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Milek
Član
Član



Pridružen-a: Ned 02 Avg 2015 13:50
Prispevkov: 104
Aktiv.: 0.99
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 26, 2018 10:59 pm    Naslov sporočila: icon_note custom Odgovori s citatom

Pozdrav

Imamo nekaj "kastom" enostavnih zadev narejenih,mislim,da ne bo problem.Ni nekih posebnih zahtev. Wink
lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
maratonec
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 25 Feb 2018 21:53
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2018 12:09 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Najlepsa hvala vsem , ki ste se javili.

To kar imam jaz v planu je po moje najvec ena urca dela za nekoga ki se ukvarja z elektroniko.

Namrec, kot sem napisal,gledal sem na netu mp3 module ki so v rangu od 30 - 100 eur , ki bi ga bilo treba samo predelati in sicer tipki za komad naprej in komad nazaj bi blo treba podaljsati na kabelcek.

Jaz placam material plus delo, ni problema, najbolje bi bilo ce me interesenti raje poklicete in se po telefonu podrobneje o vsem pogovorimo, bom znal mogoce lazje razloziti kaj rabim.

070 377 994

Hvala vnaprej

Lp

Luka
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2018 2:41 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

maratonec je napisal/a:
......To kar imam jaz v planu je po moje najvec ena urca dela za nekoga ki se ukvarja z elektroniko.......
Hm, ne vem sicer, na podlagi česa si izračunal tole urco, ampak, mogoče sem n'mal štorast in ne tak znalec kot drugi, meni najmanj urca mine samo,
da pregledam podatkovne liste, zakurblam, očistim in pripravim lotkolben,........, v glavnem, da se pripravim na neko novo stvar d'oh! .

Če pa gre samo za podaljšanje tipk, kot je napisal Mucek, no potem pa že mogoče, ampak, če ni nikogar poleg....

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
maratonec
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 25 Feb 2018 21:53
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2018 9:08 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja, tile moduli ki sem jih gledal so enostavni in tipke gor na modulu, samo za odlotat tipke, zalotat kabelcke in na koncu kabla prlotat tipke, nic drugega..

Zaenkrat ze imam 2 ki sta se mi javila na ZS , tako da vsem najlepsa hvala zaenkrat.

Upam da se zmenim z enim od njiju, drugace se pa se enkrat oglasim.

Hvala in lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Milek
Član
Član



Pridružen-a: Ned 02 Avg 2015 13:50
Prispevkov: 104
Aktiv.: 0.99
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2018 9:34 am    Naslov sporočila:  počitnice Odgovori s citatom

razvojna platica tukaj.
Tipke ali joystick.Po vaši izbiri vam dodamo tudi logotip (splash) ob vklopu,(OEM produkt).Teden počitnic in snežni zameti,najbolje je poslušati glasbo na toplem.Počitniški popust do minimuma. Dancing
lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
maratonec
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 25 Feb 2018 21:53
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2018 12:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

S clanom Milek-om (zgornji post) sem dogovorjen in verjamem, da bo izdelek na koncu tak kot si ga zelim, saj komunikacija zaenkrat poteka odlicno.

Se enkrat vsem hvala, ki ste se javili.

Lp.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1323
Aktiv.: 11.92
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2018 1:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če sestavim na protoboardu je dela za manj kot 1 urco, če sestavim kompaktno, tako kot je treba, bo lahko nekaj uric ali pa kar cel dan.

https://www.ebay.com/itm/282543858782

Take sem že vgrajeval v harmonike in še marsikje, seveda je bil dodan še ojačevalnik http://reber.si/TDA/TDA1562Q.htm ali kaj šibkejšega s TDA2005 v bridge.
Baterije po želji, lahko 12V akumulator ali kaj litijevega, konkreten pack z BMS, to pa ni več v roku ure ali nekaj ur, pač pa nekaj dni za konkreten projekt.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Knap
Član
Član



Pridružen-a: Ned 21 Nov 2010 14:20
Prispevkov: 67
Aktiv.: 0.41
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2018 4:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Milek, koliko pa bi bila cena takšnega mp3 predvajalnika s prikazovalnikom in Arduinom?
_________________
Iz črnega na belo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Milek
Član
Član



Pridružen-a: Ned 02 Avg 2015 13:50
Prispevkov: 104
Aktiv.: 0.99
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2018 7:22 pm    Naslov sporočila: icon_note  Odgovori s citatom

Helou

MP3 easy dfplayer je open source projekt,ki je nastal iz testiranja Oled prikazovalnika in dfplayerja.Je za izvedbo 128x64 in 128x32 Oled.Prva varianta je z arduino nano,
druga pa z maple mini((STM32F103CBT6) pri slednjem že laufajo animacije.Možno je uporabiti tudi TFT barvni LCD.Objavil sem ga na audio forumu.Če te zanima,bom nardil prevod in ga objavim še tukaj?
Vrednost je pa tolika,koliko je uporaben.Mi ga uporabljamo kot Easy playback za vgradnjo v diatonične harmonike.Ima še 2x25W končno stopnjo in dela na 12V akumulatorju.
Možno ga je vgraditi kot dodatek v klasične harmonike ali samotojno v prazno harmoniko.Tukaj je vrednost v skladbah,ne toliko v elektroniki.
link:

http://www.bolha.com/iskanje?q=1326770174

in pa STM32:

http://www.bolha.com/iskanje?q=1283666285

lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2018 10:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bravo, lep izdelek! Smile
Playbacka sicer ne podpiram, ampak elektronika je pa kul! Smile Edino akumulator bi lahko dal kak litijev (3 ali 4 S) ...

Lp, g

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Milek
Član
Član



Pridružen-a: Ned 02 Avg 2015 13:50
Prispevkov: 104
Aktiv.: 0.99
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2018 10:25 pm    Naslov sporočila:  projekt Odgovori s citatom

Knap je napisal/a:
Milek, koliko pa bi bila cena takšnega mp3 predvajalnika s prikazovalnikom in Arduinom?


Helou

Cena samo material,tukaj imaš opisan projekt,na prvo žogo bo Wink

https://www.seeedstudio.com/EasyMP3-project-g-1042277
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Knap
Član
Član



Pridružen-a: Ned 21 Nov 2010 14:20
Prispevkov: 67
Aktiv.: 0.41
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2018 10:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja, profi zadeva. Sicer pa ne vem ali se je to prvotno iskalo za kaj bolj enostavnega. Gled na prvo povpraševanje.
Predstavljaj si Ljudski vrt poln takšnih "frajtoneric". Bi kdo opazil to, če bi vsi igrali Golico?

_________________
Iz črnega na belo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zabavna elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group