www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Inverterski agregat in varilnik?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
MacGyver
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 24 Sep 2017 23:29
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 14, 2018 6:19 pm    Naslov sporočila:  Inverterski agregat in varilnik? Odgovori s citatom

Zdravo!

Zanima me, če bi kdo vedel kako se obnese inverterski varilnik priključen na inverterski agregat? Bi raje povprašal preden na blef provam...

Inverterski agregat proizvaja 2kW max., zanima me kakšne dimenzije elektrod bi lahko uporabljal, če bi že lahko.

Zanima me tudi, če bi lahko inverterski varilnik uporabljal preko hibridnega solarnega regulatorja (inverterski generator je za dodatno polnjenje baterij ob slabem vremenu) ki premore 1,4kW oziroma ima max na 2kW.

Hvala lepa glavce, lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group