www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Programiranje PIC16C54

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Microchip PIC
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
California
Član
Član



Pridružen-a: Pet 26 Avg 2005 19:48
Prispevkov: 219
Aktiv.: 0.99
Kraj: Hrastnik

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 28, 2018 6:57 pm    Naslov sporočila:  Programiranje PIC16C54 Odgovori s citatom

Pozdravljeni, imam omenjene čipe (3), nimam pa programatorja za njih.
Torej. če kdo imam programator in bi bil pripravljen čipe sprogramirat (tudi proti plačilu)?

Lp, Vlado

_________________
California
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 28, 2018 11:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Uh, tole je "oldtimer" poleg tega še OTP. Če me spomin ne vara, potrebuješ paralelni progamator. Tak progamator sem imel - moram prebrskati, nisem siguren, da je še med živimi. Verjetno bi našel tudi kak pic - z serijo 16c5X sem kar nekaj delal. Imaš vsebino za omenjene PIC-e?
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
airwolf
Član
Član



Pridružen-a: Sre 28 Maj 2008 17:17
Prispevkov: 2053
Aktiv.: 10.65

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 28, 2018 11:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

MiniPro TL866 naj bi podpiral to zadevo.
Če Silvo ne najde programatorja se lahko poskusi še z tem.

_________________
LP Gašper
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
California
Član
Član



Pridružen-a: Pet 26 Avg 2005 19:48
Prispevkov: 219
Aktiv.: 0.99
Kraj: Hrastnik

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 29, 2018 3:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za odgovore. Silvo, imam hex datoteko in pice, če najdeš programator te bom prosil za uslugo, če ga ne najdeš, bo projekt za nedoločen čas na čakanju.
Dodatno vprašanje: a je možno zadevo prestavit na kakšen drug PIC, recimo 16F628 ali podobno (imam datoteko asm)? Težava zame je, ker sem kratek v asemblerju.

Lp, Vlado

_________________
California
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 29, 2018 5:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Daj mi asm pod zasebno, da vidim. Načeloma bi 16f628 z nekoliko spremembe programa moral asm pisan za 54 prebavit. Našel sem tudi par kosov picev 16c54 (SMD) Če bom našel programator lahko probam kakega sprogramirat. Daj mi tudi naslov pod zasebno.

PS.
Prej kot drug teden verjetno ne bom utegnil.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Microchip PIC Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group