www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Zakaj ne morem objaviti oglasa v rubriki Mali oglasi?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
miso-kramberger
Član
Član



Pridružen-a: Sob 10 Mar 2012 22:31
Prispevkov: 95
Aktiv.: 0.65
Kraj: Maribor = 2. mesto v SLO !

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 14, 2019 1:15 am    Naslov sporočila:  Zakaj ne morem objaviti oglasa v rubriki Mali oglasi? Odgovori s citatom

Surprised Zakaj ne morem objaviti oglasa v rubriki Mali oglasi, čeprav sem prijavljen v forumu?
Ko želim objaviti oglas se mi napiše tole: "Objave v malih oglasih so dovoljene aktivnim uporabnikom!"
Kako postanem aktiven uporabnik in kako naj objavim želeni oglas?
Hvala za pojasnilo in pomoč pri objavi. Mišo. Pray

_________________
Mišo
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 14, 2019 1:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tole tudi slučajno ne spada v Novice.
Malo pobrskaj v "Forum in file manager", kjer boš našel odgovor na tvoje vprašanje.
O tem je že velikokrat tekla debata, zato ne mislim več razlagat!

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miso-kramberger
Član
Član



Pridružen-a: Sob 10 Mar 2012 22:31
Prispevkov: 95
Aktiv.: 0.65
Kraj: Maribor = 2. mesto v SLO !

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 15, 2019 12:05 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaka57 je napisal/a:
Tole tudi slučajno ne spada v Novice.
Malo pobrskaj v "Forum in file manager", kjer boš našel odgovor na tvoje vprašanje.
O tem je že velikokrat tekla debata, zato ne mislim več razlagat!


d'oh! Imaš prav in zato se opravičujem. Tu sem odprl to temo, ker se drugje nikakor nisem mogel prijaviti, Probal sem tukaj:[http://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?t=9197&sid=1a5a544024ddf731a496a19a6ad66776], vendar mi nikakor ni uspela prijava.
Ko kliknem na Odgovor ali Nova tema, sistem vedno zahteva novo prijavo in to se ponavlja.
Ker vem, da vsebina ne sodi v to temo, jo naj administrator prestavi v kakšno bol primerno in me o tem obvesti.
Poslal sem tudi že ZS na naslov administratorja @frenki, a se mi še ni oglasil. Sporočilo je pristalo v Poslano in ne v Odposlano.
Ali je to OK? Mislim, da je moj problem v kakšni blokadi? Hvala vsem za pomoč. Mišo. Applause

_________________
Mišo
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
kastaneda
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 11:18
Prispevkov: 458
Aktiv.: 2.61

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 15, 2019 7:48 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Izbriši vse piškotke elektronik.si in bljižnico spremeni iz http na https.
_________________
LP
Srečko
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 16, 2019 6:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

miso-kramberger je napisal/a:
Lep pozdrav. Prosim za odgovor in pomoč. Kako lahko objavim oglas v rubriki Mali oglasi? Ko želim objaviti oglas se mi napiše tole: "Objave v malih oglasih so dovoljene aktivnim uporabnikom!"
Kako postanem aktiven uporabnik ali kaj naj storim, da bom oglas lahko objavil?
Hvala za odgovor in seveda za pomoč pri objavi. Mišo.

Načeloma na zasebna sporočila o tematikah, ki so na forumu lepo in večkrat opisana niti ne odgovarjam. Tokrat bom obnovil tisto, kar je bilo že "obrano do kosti" ... kak prispevek je pa tudi prebrat treba. Miso-kramberger odgovori na tvoja vprašanja so napisani v pravilih foruma. Dodatno pojasnilo samo še o tem, kje je aktivnost vidna? ... ob vsakem tvojem prispevku na forumu (primer imaš na sliki v prilogi).

Glede težav z objavo prispevka, ki jih navajaš v tej temi je pa že kastaneda jedrnato odgovoril.

Lp, frenki



Aktivnost.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  142.26 KB
 Pogledana:  6 krat

Aktivnost.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
miso-kramberger
Član
Član



Pridružen-a: Sob 10 Mar 2012 22:31
Prispevkov: 95
Aktiv.: 0.65
Kraj: Maribor = 2. mesto v SLO !

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 16, 2019 8:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

kastaneda je napisal/a:
Izbriši vse piškotke elektronik.si in bljižnico spremeni iz http na https.


Very Happy @kastaneda hvala za tvoj odgovor in pomoč. Premaknil sem bližnjico , kot si mi svetoval [iz http na https.] in sedaj mi zopet deluje avtomatska prijava.
Ne vem ali pa ne znam pa izbrisati piškotkov [elektronik.si], ker ne vem kje se to lahko naredi. Nisem preveč vešč na PC. Še vedno tudi ne morem objaviti malih oglasov in ne vem zakaj. Mišo. Eh?

_________________
Mišo
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
miso-kramberger
Član
Član



Pridružen-a: Sob 10 Mar 2012 22:31
Prispevkov: 95
Aktiv.: 0.65
Kraj: Maribor = 2. mesto v SLO !

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 16, 2019 8:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
je napisal:
Načeloma na zasebna sporočila o tematikah, ki so na forumu lepo in večkrat opisana niti ne odgovarjam. Tokrat bom obnovil tisto, kar je bilo že "obrano do kosti" ... kak prispevek je pa tudi prebrat treba. Miso-kramberger odgovori na tvoja vprašanja so napisani v pravilih foruma. Dodatno pojasnilo samo še o tem, kje je aktivnost vidna? ... ob vsakem tvojem prispevku na forumu (primer imaš na sliki v prilogi).


Very Happy
Hvala za obširno razlago. Prebral sem pozorno v pravilih foruma in ne vem če sem katero od naštetih pravil prekršil? Nisem pa zasledil kakšnega tvojega pojasnila kako naj postanem "aktiven član", da bom lahko objavi kakšen oglas v rubriki Mali oglasi. Vseeno hvala in lep pozdrav. Mišo. Wink

_________________
Mišo
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 16, 2019 10:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

miso-kramberger je napisal/a:
Nisem pa zasledil kakšnega tvojega pojasnila kako naj postanem "aktiven član", da bom lahko objavi kakšen oglas v rubriki Mali oglasi.


A tole si pa spregledal?

Citiram:
Pravilo št. 6:

... Aktivni uporabnik je uporabnik s povprečno vsaj enim oddanim sporočilom mesečno. ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
miso-kramberger
Član
Član



Pridružen-a: Sob 10 Mar 2012 22:31
Prispevkov: 95
Aktiv.: 0.65
Kraj: Maribor = 2. mesto v SLO !

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 17, 2019 4:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:

A tole si pa spregledal?

Citiram:
Pravilo št. 6:

... Aktivni uporabnik je uporabnik s povprečno vsaj enim oddanim sporočilom mesečno. ...



Think OK, kako pa naj napišem sporočilo, če se v oglasnik ne morem prijaviti? Sicer pa sem član že od 10.03.2012 in sem od takrat napisal že 88 prispevkov (razen v času od 09.04.2014 ko me je prejšnji Moderator poslal na prisilni dopust do 27.02.2019 in sem bil 5 let blokiran). Morda pa vseeno obstaja še kakšna sistemska blokada v mojem računu? Hvala za odgovor in pomoč. Mišo. Wink

_________________
Mišo
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 17, 2019 4:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nehava, ker z namernimi provokacijami ne boš prišel daleč. Počasi še enkrat preberi napisano, pa ti bo jasno. Bistvo foruma ni oglasna deska. Za to imaš bolho ali pa kak drug kramarsko licitacijski forum. Evil or Very Mad
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group