www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Kateri robustni telefon?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5773
Aktiv.: 25.89
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 21, 2020 9:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Gre in ne. Pakete dobivam od vsepovsod in včasih carina zahteva račune, drugič pa ne.
Iz vseh naročil nisem uspel izluščiti pravila.
Majhni paketi gredo definitivno skozi, večji pa kakor kdaj.
Paket v vrednosti 250€ (laser) je šel skozi brez DDV in carine,
poslan pa je bil skozi Španijo???
Mislim, da je vse odvisno od uradnika na Mariborski pošti.

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mmelektronika
Član
Član



Pridružen-a: Pet 04 Okt 2019 18:59
Prispevkov: 180
Aktiv.: 3.24
Kraj: Medvode

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 22, 2020 7:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Silvo je napisal/a:
Mnenje ***klik***


Glede na to da je cena ugodna sem ga naročil. Na Banggood-u še nisem kupoval. Koliko sem zasledil pokomentarjih na spletnih forumih, da gre naročilo običajno skozi brez dodatnih stroškov (ddv...) Kake so izkušnje?


Izbrati moraš poštnino EU Priority line, pa gre skozi brez carine
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.28
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 22, 2020 9:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mmelektronika je napisal/a:

...
Izbrati moraš poštnino EU Priority line, pa gre skozi brez carine



Itak je bila to edina možnost Mr. Green poročam o "izidu" Wink

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lucca brassi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4053
Aktiv.: 18.18
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 22, 2020 3:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

malo offtopic:

fino je pogledat pri mobilnih procesorjih v kateri rank spadajo

https://www.techcenturion.com/smartphone-processors-ranking en tak simpl pregled

glede na to da so vpleteni v obdelavo vsega (predvsem je lahko precej moteča obdelava slike in videa ) nekako veš kaj lahko pričakuješ od izbranega procesorja-telefona

_________________
Moments before detonation ,....... TT


Nazadnje urejal/a lucca brassi Sob Avg 22, 2020 9:50 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6555
Aktiv.: 29.40
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 22, 2020 3:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo telefon je videti zanimiv. Nekaj takega bi si tudi jaz omislil ... Glede na to, kolikokrat mi je obstoječi odjadral proti tlom bi bila taka robustnejša varianta več kot dobrodošla. Sporoči, kako se bo izšlo z nakupom in kakšen vtis bo pustil telefon.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
infernal
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Jun 2007 0:46
Prispevkov: 239
Aktiv.: 1.17
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 27, 2020 2:29 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na takem Ulefone je kolegu po 1 mesecu odpovedal zvočnik.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.28
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 14, 2020 5:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
Silvo telefon je videti zanimiv. Nekaj takega bi si tudi jaz omislil ... Glede na to, kolikokrat mi je obstoječi odjadral proti tlom bi bila taka robustnejša varianta več kot dobrodošla. Sporoči, kako se bo izšlo z nakupom in kakšen vtis bo pustil telefon.


Ja... danes je telefon prispel. Očitno je z mojim prvim naročilom šlo nekaj narobe oz. se je pošilka izgubila. Robertos, ki se tudi oglaša na forumu je telefon naročil istočasno kot jaz. Oba sva dobila obvestilo na email, da je bilo odposlano. Robi je dobil telefon kar precej pred predvidenem roku verjetno dva meseca nazaj. Sam sem čakal do previdenega roka dostave - še kak teden čez, potem sem jih kontaktiral. Rekli so naj preverim pri lokalni dostavi pošte. Glede na sledilno številko je bila pošta nekje na začetku vpisana - a pošilka ni bila dostavljena. Poslal sem jim printscreen. Odgovor je bil da mi lahko telefon ponovno pošljejo oz se lahko dogovorim za vračilo kupnine. Odločil sem se za ponovno pošiljanje.
Sedaj je šlo zelo hitro. Po ca 1 tednu je bila pošilka odposlana z Luxsenburga. (prejšni petek) Danes me je pošilka čakala doma. Ni bilo nobenih dodatnih stroškov (carine, davka) Ok, v tem času sem si že pri nas kupil telefon - tale je šel kar danes naprej - nečakinji je odpovedal telefon - pa ji je prihajajoči božiček prinesel novega Wink.
Sicer tistega, ki ga je naročil Robertos že ca dva meseca uporablja sestrin mož. Zelo zadovoljen. Zelo robusen telefon, primeren za rabo v težkih pogojih. (dela v kovinski industriji)

Sam sem sicer na "črni petek" kupil telefon pri nas. Kupil sem blackwiev BV5900.
Je čisto soliden telefon za moje potrebe. Na "črni petek" sem ga dobil po "kitajski ceni" Wink

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 75 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group