www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

EON TV PRE PAID
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zabavna elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
tiptop
Član
Član



Pridružen-a: Sob 23 Nov 2019 18:48
Prispevkov: 29
Aktiv.: 0.55

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 16, 2020 6:15 pm    Naslov sporočila:  EON TV PRE PAID Odgovori s citatom

Ali ima kdo izkušnje z EON TV PRE PAID pri Telemachu, kjer dajejo možnost, da preko aplikacije gledaš njihove programske sheme, zadošča pametni TV in povezava s katerimkoli internetom. Hvala!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
maki
Član
Član



Pridružen-a: Čet 17 Jan 2008 8:02
Prispevkov: 307
Aktiv.: 1.56
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 16, 2020 6:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

če je tako kot pri telekomu, potem ne boš gledal vseh programov na smartfonu. Nekateri programi delajo samo na neo-tu.
Nazaj na vrh
Prisoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Deflektor
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2009 12:06
Prispevkov: 125
Aktiv.: 0.68
Kraj: Prlekija

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2021 10:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mislim, da je pri prepaid paketu v uporabi EON FULL shema. Kateri programi so to pa lahko pogledaš na njihovi spletni strani.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
airwolf
Član
Član



Pridružen-a: Sre 28 Maj 2008 17:17
Prispevkov: 2053
Aktiv.: 10.65

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2021 11:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

za internet je vseeno ja, rabiš samo povezavo z spletom.
Zdaj ali prepaid dela tudi na televizijski aplikaciji pa ne vem.

Vem, da polna naročnina deluje in sem celo tako neumen, da jo delim z nekom, ki nima naročene televizije pri svojem operaterju.

_________________
LP Gašper
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Deflektor
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2009 12:06
Prispevkov: 125
Aktiv.: 0.68
Kraj: Prlekija

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2021 11:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prepaid je mišljen ravno za TV aplikacijo. Imaš srečo, da imaš dovolj prostih licenc za Smart TV, okrog tega so na Telemachu precej zategnjeni.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1324
Aktiv.: 11.92
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 07, 2021 1:59 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pri TELESMEHU so zelo zategnjeni in ne samo to, pri tehničnih zadevah pogosto nimajo pojma.

Ja, pri Telesmehu je število STB-jev omejeno na 3, nekoč je bilo v višjih paketih možno 2 smart TV, sedaj le enega, razen če gre kvota smart TV v kvoto STB.

Kakor koli, pri Telesmehu je torej maksimum 4 TV, 3STB + 1 smart oziroma kombinacija + potem nekaj mobilnih EON paketov na mobilnih napravah ali računalniku, spet odvisno od paketa in z omejitvami.

Pri T-2 ni težav, trenutno imamo 4 STB in ne vem koliko horizont dostopov ( omejeno na 3 hkrati).

Pride telesmehov terenski svetovalec težit in ponujat paket.... mu pravim, naj najprej razišče zakaj sem zapustil Telesmeh ??? !!!!!! in potem ves poln samega sebe nadaljuje, da oni so pa ja cenejši.... HE HE HE; pa ravno zaradi cene sem šel stran, za vraga, ne vem ali je neumen ali mu štumfi smrdijo Rolling Eyes

In ne samo cena, tudi kvaliteta je pri konkurenci boljša, hitrost interneta pa sploh. Pri meni je Telesmeh zadnja izbira.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 07, 2021 12:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Časi se spreminjajo.
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Deflektor
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2009 12:06
Prispevkov: 125
Aktiv.: 0.68
Kraj: Prlekija

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 07, 2021 1:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To je tudi mene zadnjič malce presenetilo. Iznendada so se začeli D3 boxi z vgrajenim modemom dnevno obešati (smo pa na optiki in vgrajenega modema ne rabimo). Kličem gor, nihče nič ne vidi in nič ne ve, da bi bilo kaj narobe. Dajo nalog naprej, me pokliče tehnik, mu samo telefonsko omenim kaj se dogaja in reče, to so z zadnjo nadgradno pokvarili... Prinese čez par minut druge D3 sprejemnike brez modema in zadeva dela normalno dalje. Malce kaotično imajo vse skupaj.

Načeloma je tudi danes omejeno na 3 navadne sprejemnike in 1 licenca za smart tv. Ali pa 1 EON box, 1 D3 sprejemnik in 1 kartica ter 1 licenca za SmartTV. Sicer, če si dovolj vztrajen ti dajo še eno dekodirno kartico, ki jo seveda plačuješ.

T2 ima fino delujočo aplikacijo za SmartTV se strinjam, ga pa marsikje ne moreš imeti, razen če si postaviš VPN k komu, ki ima T2. Mi smo recimo vezani na Telemach, ker je njihova optika, bakrene parice od Telekoma pa imajo porazno hitrost, da bi naročil kaj drugega.

Sicer se razen trapastih omejitev števila sprejemnikov in slabih upload hitrosti na EON paketih nimam nad čim pritoževati, zadeve delajo večinoma BP.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.68

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 09, 2021 4:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Eno par vprašanj glede predplačniškega EON paketa. Ko ti kupiš ta čuden škrnicelj, kaj dobiš notri? Dostop do moj telemach? Tam vpišeš aktivacijsko kodo, ki se ti pokaže pri prvi inštalaciji EON aplikacije za pametne televizorje?

Predvidevam, da bi moralo biti to če ne je neuporabno, saj imam doma en Android STB kjer sem inštaliral EON aplikacijo in mi na uvodu prikaže to aktivacijsko kodo, ki jo je potrebno prepisat v nek spletni obrazec na moj telemach.

_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ogblaz
Član
Član



Pridružen-a: Pet 04 Mar 2016 12:08
Prispevkov: 137
Aktiv.: 1.39

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 11, 2021 12:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja nekako se že registrira, verjetno se vse dela preko moj telemach strani.
Jaz imam naročnino na mobilnem telefonu in imam možnost ene naprave ampak je catch, da gre le za android napravo... To mi dela na android box-u ne morem pa se prijaviti v webos na lg televiziji tega mi pa moj paket ne omogoča... škoda.
Imam na srečo dostop do tvina ampak kdaj pa kdaj nagaja in je malo nerodno, ker je to edini način da gledam tv programe.
Telekom pa aplikacije za webos nima, trenutno imam androidbox in sioltvin.

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2534
Aktiv.: 13.15
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 11, 2021 12:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Branez je napisal/a:
Časi se spreminjajo.


Applause Boo hoo!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 11, 2021 12:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No, vsaj nekdo, ki je vse prečital in razumel.
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Deflektor
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2009 12:06
Prispevkov: 125
Aktiv.: 0.68
Kraj: Prlekija

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 15, 2021 9:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ogblaz je napisal/a:
Ja nekako se že registrira, verjetno se vse dela preko moj telemach strani.
Jaz imam naročnino na mobilnem telefonu in imam možnost ene naprave ampak je catch, da gre le za android napravo... To mi dela na android box-u ne morem pa se prijaviti v webos na lg televiziji tega mi pa moj paket ne omogoča... škoda.
Imam na srečo dostop do tvina ampak kdaj pa kdaj nagaja in je malo nerodno, ker je to edini način da gledam tv programe.
Telekom pa aplikacije za webos nima, trenutno imam androidbox in sioltvin.

Lp


Ena od opcij je tudi naročilo televizije, ki dela tudi izven omrežja pri T2:

https://tv.t-2.net/

Je pa seveda precej manj programov kot jih lahko gledaš, če si v njihovem omrežju.

ali pa pri Telemachu

https://sl.eon.tv/tv-paketi/

Obe opciji ponujata ogled preko AndroidTV

Pri katerem ponudniku pa imaš hišni internet?

Obstaja tudi modificirana verzija EONa za AndroidTV, v katerega se lahko prijaviš z mobilno naročnino, boš pa za upravljanje potreboval miško.

Drugače je po mojem mnenju najboljša opcija za vse te aplikacije trenutno Chromecast TV u GoogleTV vmesnikom.

WebOS žal ne morem preizkusiti, ker imamo TV s starejšim vmesnikom kjer je vse nekako počasno, na Samsungovem Tizen vmesniku pa EON dela normalno (verzija kot je za AndroidTV, pa tudi T2 tv bi moral delati OK).
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.68

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 16, 2021 2:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pod kaj moram iskati to modificirano verzijo?
_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Deflektor
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2009 12:06
Prispevkov: 125
Aktiv.: 0.68
Kraj: Prlekija

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 16, 2021 3:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Trenutno na telefonu ne najdem direkt linka, ki je bil na Mega.co.nz. poskusi potegniti iz mojega dropboxa, če bo šlo. Sem si jo takrat shranil, nisem pa je preizkusil:

https://www.dropbox.com/s/j8d1ad6yaoaf74h/eon_mob_2.0.32_mod.kafe.apk?dl=0
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zabavna elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group