www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

android aplikacija za telefoniranje

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Programska oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
napetost
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 19:52
Prispevkov: 884
Aktiv.: 4.21
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 02, 2020 10:54 am    Naslov sporočila:  android aplikacija za telefoniranje Odgovori s citatom

Iščem aplikacijo za telefoniranje, ki bi delovala nekako tako
Telefon nekajkrat zazvoni, in se brez pritiska na kakršnokoli tipko vzpostavi povezava, ki je osnovno nastavljena na pogovor preko zvočnika, z tipko pa se preklopi na slušalko telefona.
Klicanje tudi osnovno brez preklapljanja preko zvočnika z možnostjo glasovnega izbiranja.
toliko v osnovi in na kratko.
Takšna aplikacija bi bila v veliko pomoč starejšim oz invalidnim osebam.
Če je kdo naletel na kaj takšnega naj mi prosim javi. Sem veliko iskal vendar nisem našel.

_________________
lp
Janez1322@gmail.com
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
carli
Član
Član



Pridružen-a: Pon 14 Nov 2011 19:02
Prispevkov: 758
Aktiv.: 5.03
Kraj: Haloze

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 02, 2020 2:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Verjetno bo to ena od aplikacij za spremljanje otrok. Na daljavo se da poslušati zvok ob otroku in celo dat zvonenje na polno če ga otrok utiša itd.
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.findmykids.app
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
napetost
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 19:52
Prispevkov: 884
Aktiv.: 4.21
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 02, 2020 2:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam sem našel MotoAnswer. Bom popoldne testiral kako deluje. Za sprejem klicev bi verjetno šlo. Kot pa sem zasledil je glasovni prevzem klica in glasovni preklop na zvočnik.
lp

_________________
lp
Janez1322@gmail.com
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
smatjaz
Član
Član



Pridružen-a: Pon 10 Nov 2003 16:33
Prispevkov: 803
Aktiv.: 3.62

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 02, 2020 4:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zdravo.

Pred nedavnim, sem za starejšo hendikepirano osebo, ki se ne more premikati, razen ene roke, naredil en podoben sistem.
Vse je zapakirano v škatlico, ki ima 5 tipk, mikrofon in izhod za slušalke /zvočnik.
Prilagam sliko.
Rdeča tipka je izvedena za klic na določeno sprogramirano številko. To je za klic navzven.
Ostale 4 tipke pa so za generiranje SMS sporočila. Primer " Nujno me pokliči", ...

Ko nekdo (lahko se določi samo določena oseba) pokliče na to številko, se naprava avtomatsko odzove po prvem klicu, zapiska, da opozori, da prihaja klic. Potem se prične pogovor preko vgrajenega mikrofona, za zvok pa sem uporabil kar PC zvočnike, na katerih se lahko nastavi željena glasnost.

Vse skupaj je napajano preko AC/DC adapterja 230V/12V.

LPM



Picture2.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  6.19 KB
 Pogledana:  1335 krat

Picture2.jpg



_________________
Električni aparati delujejo na dim ... ko dim iz njih uide ... ne delujejo več!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
napetost
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 19:52
Prispevkov: 884
Aktiv.: 4.21
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 02, 2020 7:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lepo izdelano
Sem testiral motoansver in lepo deluje. Res da lahko pokliče vsak, ampak mislim da lahko v samem telefonu nastaviš samo klice ki so v imeniku. Sedaj še ìščem nekaj za glasovno izbiranje koga želi poklicat. Kakšna je pa cena tvoje naprave. Lahko pod zasebno.

_________________
lp
Janez1322@gmail.com
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Programska oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group