www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Geslo za Windows visto Home sem pozabil

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
jahtba
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Okt 2005 23:38
Prispevkov: 250
Aktiv.: 1.12
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 06, 2021 12:01 pm    Naslov sporočila:  Geslo za Windows visto Home sem pozabil Odgovori s citatom

Imam staro Toshiba Satellite A100-36 lepo ohranjeno, baterijo bi bilo treba zamenjat. Naložen je Windows Vista Home slo in po zagonu sem ugotovil, da ne vem gesla. Vem da je pri današnjih Windowsih to že velik problem, se pa da ta težava kako rešiti za ta stari sistem ? Kaj svetujete ?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PPartner
Član
Član



Pridružen-a: Tor 20 Nov 2012 13:42
Prispevkov: 151
Aktiv.: 1.08
Kraj: okolica Cerkna

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 06, 2021 12:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

naloži kar win 10. imam asusa starega 15 let, in win 7 in 10 tečeta gladko čeprav je bil narejen v času in za win visto.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jahtba
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Okt 2005 23:38
Prispevkov: 250
Aktiv.: 1.12
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 08, 2021 8:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Našel sem Ophcrack Live CD za Visto (napisana opomba obnovi geslo), prenosnik je naredil zagon in ko se je naložil, je iskal, napisal uporabnike administrator, gost in uporabnika. Po desetih minutah žal gesla ni našel. Vstavil sem enak cd samo za Windows XP po ene pol ure ni uspel narediti zagona sem vse prekinil in naredil ponovni zagon brez cd-ja. In glej čudo, stvar je potekala kot da bi nalagal Windowse, nalaganje je potekalo ene pet minut, potem sem vpisal ime uporabnika, itd. Vse je odlično naloženo, nov uporabnik, brez gesla, dela bp.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 78 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group