www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

NEO Siol Telekom in vrinjeni promocijski programi

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zabavna elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Knap
Član
Član



Pridružen-a: Ned 21 Nov 2010 14:20
Prispevkov: 67
Aktiv.: 0.41
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 20, 2021 3:06 pm    Naslov sporočila:  NEO Siol Telekom in vrinjeni promocijski programi Odgovori s citatom

Motita tudi koga drugega vrinjena promocijska kanala med programski mest 9-10 in 25-26. Odgovor tehnične službe je:

"kot smo Vam sporočili po telefonskem pogovoru se trenutno promocijskih programov Curiosity Channel in Šah z Lauro Unuk ne da odstraniti , gre za poslovno odločitev Telekoma Slovenije."

Siol si je takšno potezo pred leti že privoščil in vrinil takrat na programski mesti 10 in 20 svoja reklamna programa. Po posredovanju nezadovoljnih uporabnikov in takrat APEK-a danes AKOS je to moral odstraniti in omogočiti sestavo lastne-željene programske liste. Danes se lahko sklicujejo da program ni oštevilčen. V spletnem urejevalniku programske liste ga ni zaznati. Zakonu so zadostili uporabnike pa na.... . Za vse tiste, ki nimajo daljinskega upravljalnika za NEO s številkami je zadeva verjetno moteča. No vsaj za mene je.
Po drugi strani pa je naročnina za mega paket tako, da ne bi smelo biti vmes reklam.
Žal sem pred nekaj meseci podaljšal naročniško razmerje z vezavo in ga ni možno tako enostavno prekiniti. Strošek je prevelik. Lahko pa bi enako zadevo takrat dobil pri drugem ponudniku za približno enako ceno.

Na sliki je z vpršanjem označeno mesto kjer je pri drugih programih številka programskega mesta. Na omenjenih dveh je prazen prostor.



Vsiljena promo mesta.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  253.7 KB
 Pogledana:  24 krat

Vsiljena promo mesta.jpg



_________________
Iz črnega na belo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MarkoM
Član
Član



Pridružen-a: Tor 12 Sep 2006 15:29
Prispevkov: 2825
Aktiv.: 13.23
Kraj: Lovrenc na P.

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 20, 2021 4:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imajo telekomovci neke poslovne prijeme. Npr. par dni nazaj je hčerka z random klikanjem preko daljinca naročila paket pickbox (očitno bom moral zamenjati pin 0000 Very Happy), prvič sem slišal za to, ko sem dobil mail. Njahuje pa je to, da ga ne moreš ensotavno odstraniti preko moj telekom portala. Imajo pa eno leto zastonj in potem dve leti vezavo. Če pa prej prekineš pa ti zaračunajo polno ceno do datuma prekinitve.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.68

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 20, 2021 8:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Da se vam lušta gledat tv. Jaz sem pozabil, da ta škatla še obstaja pri nas.
_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tretjic
Član
Član



Pridružen-a: Čet 24 Sep 2009 1:19
Prispevkov: 384
Aktiv.: 2.17
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 21, 2021 10:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hhhhhh, ampak res, dejansko kdo še gleda tole Very Happy

Zgleda smo mi samo še otroci forumov Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4581
Aktiv.: 20.63
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 21, 2021 3:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi pri nas TV bolj sameva kot obratuje. Sem pa prav pogledal (še stari TV box in trio paket) pa ni teh vrinjenih kanalov. Vezati se pa itak nikoli nočem ravno zaradi tega, da lahko kadarkoli prekinem razmerje, če mi kaj ne odgovarja
_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zabavna elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group