www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Blackview 8000 pro

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
igor
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Sep 2003 13:19
Prispevkov: 31
Aktiv.: 0.14

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 05, 2022 11:11 am    Naslov sporočila:  Blackview 8000 pro Odgovori s citatom

Sin mi je lansko leto šenkal ta telefon,ker je imel probleme s polnenjem, sam pa si je kupil novejšo različico, ki ima še infra rdečo kamero Dal sem ga popraviti nekdanjem sodelavcu, ki se je s tem bolj profesinalno ukvarjal. V glavnem je to polnenje popravil. Sem pa bral,da je imel podobne probleme tudi Silvo s svojim. Tudi meni se je dogajalo, da se nikakor ni napolnil tudi že po prejšnjem popravilu. Rešitev sem našel z novim kablom. Čeprav se je v začetku z originalnim kablom dolžine 1m normalno napolnil se mi kasneje ni več hotel. Problem sem rešil s kratkim kablom dolžine 30cm. Sedaj deluje polnenje normalno z 2A originalnim polnilcem .

No nisem se oglasil samo zaradi tega. To sem omenil samo mimogrede. Problem imam s tem telefonom, da ne morem prenesti fotografij iz telefona v PC. Zaradi tega imam sedaj na desktopu naložene 3 sisteme (XP,W7 in W10). W7 in W10 mi zaznata driver za telefon, vendar ne najdeta fotografij. Fotografije lahko prenesem le v XP-jih (PTP protokol) Pred meseci mi je prenos fotografij deloval tudi v W10 brez problema. Prenos fotografij mi ne deluje na nobenem drugem računalniku, kjer imam naložene W7 ali W10.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.56

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 05, 2022 6:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Včasih pomaga kupiti nov kabel, ker je stari oddelal svoje. Ker so to podatkovni kabli in ga je škoda uničiti samo za polnjenje sem še enega navadnega se pravi 2.0 predelal, da poda napravi informacijo, da naj že vendar začne vleči ves tok kar ga premore napajalec. Ni nič posebnega. Na strani naprave sem spojil podatkovni par (običajno bela in zelena), med podatkovni par in maso (običajno črna) dal 300kOhm med podatkovni par in 5V napajalno vejo (običajno rdeča) pa 240kOhm

Glede prenašanja slik pa preveri, ko je naprava priklopljena na telefonu potegni spustni meni z nastavitvami in preklopi med funkcionalnostjo. Ponavadi imaš ene štiri možnosti, da ti je telefon modem ali fotoaparat ali pomnilnik kartice ali pa kartice in telefona hkrati(MTP).

Lahko poskusiš tudi z Universal ADB Driver aplikacijo.

_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 102 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group