www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Poceni licenčni Windows

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Programska oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kramko 69
Član
Član



Pridružen-a: Sob 20 Mar 2010 20:39
Prispevkov: 200
Aktiv.: 1.17
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 02, 2022 1:56 pm    Naslov sporočila:  Poceni licenčni Windows Odgovori s citatom

Zdravo !

Zanima me kaj menite o ponudbi ,ki je na siolovi spletni strani ? Windowsi in office so res cenovno ugodni .

https://siol.net/digisvet/novice/windows-10-ali-windows-11-katerega-imate-raje-keysoffova-posebna-ponudba-ze-za-7-eur-573990
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
poule
Član
Član



Pridružen-a: Čet 11 Jan 2007 19:53
Prispevkov: 800
Aktiv.: 3.80
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 02, 2022 3:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Spletna trgovina Keysoff.com prodaja t. i. licence OEM, torej vezano na strojno opremo aktivacije. Na dnu prilepljenega članka imaš razloženo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3234
Aktiv.: 33.07

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 02, 2022 3:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kako je z navezavo OEM licence v primeru, da je "računalo" samo virtualno (WIN10 znotraj npr. vmware)?
_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kramko 69
Član
Član



Pridružen-a: Sob 20 Mar 2010 20:39
Prispevkov: 200
Aktiv.: 1.17
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 02, 2022 8:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kaj se pa zgodi potem z licenco , če menjaš trdi disk ali ram ?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.63

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 02, 2022 8:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kakšen krat se najde tudi retail za 10 dolarjev. Naprimer jaz sem eno tako licenco pred dobrim letom kupil na vip-scdkey.

Žav mi je edino, da jih nisem takrat kupil 10 ali več, ker ko sem šel sedaj gledat jih nimajo več. Ja no bo treba pa novo štacuno poiskat. In ta podana zgoraj ni najcenejša.

Licenca je vezana na matično ploščo, baje.

_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lencc
Član
Član



Pridružen-a: Pet 22 Feb 2013 14:10
Prispevkov: 31
Aktiv.: 0.23

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 13, 2022 2:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Eden od portalov je tudi Gamers Outlet: https://www.gamers-outlet.net
Imajo "globalne" licence za različne verzije Windows, Office, iger itd. Cene so občutno nižje od tistih, ki jih oglašujejo na Siolu – še posebej npr. pri Office licencah. Plačilo je možno preko PayPala, tako da se lahko vse uredi preko spleta.

Obstaja pa še AllKeyShop metaiskalnik za iskanje in primerjavo (akcijskih) cen programske opreme za PC-je in igralne konzole – če kdo želi najti best bang for the buck ponudbo: https://www.allkeyshop.com
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Mar 2007 18:53
Prispevkov: 2104
Aktiv.: 10.09
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 22, 2023 9:31 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

Za podjetje moramo nabaviti licenco Win 11 PRO, pa me zanima vaše mnjenje glede licence za 18€ iz podjetja Office Digital:

https://officedigital.io/product/windows-11-pro-1pc-license/

Je to smiselno za podjetje, predvsem varno?

_________________
Denis
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
aleks20
Član
Član



Pridružen-a: Čet 09 Nov 2006 21:34
Prispevkov: 16
Aktiv.: 0.08

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 28, 2023 8:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prenizka je cena da bi lahko bilo res originalno. Lahko da prodajajo kakšne podjetniške licence, kjer en ključ lahko uporabi več uporabnikov. Tveganje je zelo veliko.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.63

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 28, 2023 10:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

dkone je napisal/a:
Pozdravljeni,

Za podjetje moramo nabaviti licenco Win 11 PRO, pa me zanima vaše mnjenje glede licence za 18€ iz podjetja Office Digital:

https://officedigital.io/product/windows-11-pro-1pc-license/

Je to smiselno za podjetje, predvsem varno?


Na gamers-outlet prodajajo tudi v kompletu po 10 licenc za Long-Term Servicing Channel. Običajno naj bi bilo to za podjetja. Sedaj ali je ali ni je že drugo vprašanje. Licence za Long-Term Servicing Channel so običajno za deblotane windowse za igračkarje kateri radi tekmujejo v FPSu.

_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Fantocci
Član
Član



Pridružen-a: Pon 06 Jul 2009 10:52
Prispevkov: 330
Aktiv.: 1.83

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 29, 2023 10:29 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

dkone je napisal/a:
Pozdravljeni,

Za podjetje moramo nabaviti licenco Win 11 PRO, pa me zanima vaše mnjenje glede licence za 18€ iz podjetja Office Digital:

https://officedigital.io/product/windows-11-pro-1pc-license/

Je to smiselno za podjetje, predvsem varno?


Pošlji link na Microsoft in jih vprašaj, če je to legalno.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4590
Aktiv.: 20.60
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 29, 2023 5:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Načeloma je legalno. Če so oni kupili in ne rabijo lahko prodajo.
M$ pa bo itak rekel, da ni legalno.

_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Programska oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group