www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

MIS - 2022

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtomatizacija v industriji
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14562
Aktiv.: 65.14
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 03, 2022 11:16 am    Naslov sporočila:  MIS - 2022 Odgovori s citatom

MIS - 2022
Planiram obisk v sredo. Bo kdo tam?

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14562
Aktiv.: 65.14
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 06, 2022 5:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ravno prišel s sejma.
Eden iz med boljših sejmov, ki sem jih obiskal v zadnjih letih pred korono.
Toplo priporočam vsem, ki imajo opravka z industrijskim vzdrževanjem in strojegradnjo. Na kratko ni da ni.... Applause

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
japek
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Feb 2004 22:50
Prispevkov: 780
Aktiv.: 3.49
Kraj: Radenci

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 06, 2022 8:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz grem jutri, v četrtek. Že komaj čakam.
_________________
73 de S55WT, Janko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4603
Aktiv.: 20.59
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 06, 2022 9:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Ravno prišel s sejma.
Eden iz med boljših sejmov, ki sem jih obiskal v zadnjih letih pred korono.
Toplo priporočam vsem, ki imajo opravka z industrijskim vzdrževanjem in strojegradnjo. Na kratko ni da ni.... Applause

Oh, da bi to še moji šefi vedeli... Rolling Eyes

_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3265
Aktiv.: 33.13

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 07, 2022 7:35 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če rabi kdo karto, imam 2 viška.
_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
grega09
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Okt 2014 11:17
Prispevkov: 392
Aktiv.: 3.37

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 07, 2022 11:28 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Ravno prišel s sejma.
Eden iz med boljših sejmov, ki sem jih obiskal v zadnjih letih pred korono.
Toplo priporočam vsem, ki imajo opravka z industrijskim vzdrževanjem in strojegradnjo. Na kratko ni da ni.... Applause

Če lahko vprašam - kaj natančno te je pa tako navdušilo?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14562
Aktiv.: 65.14
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 07, 2022 3:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

grega09 je napisal/a:
Silvo je napisal/a:
Ravno prišel s sejma.
Eden iz med boljših sejmov, ki sem jih obiskal v zadnjih letih pred korono.
Toplo priporočam vsem, ki imajo opravka z industrijskim vzdrževanjem in strojegradnjo. Na kratko ni da ni.... Applause

Če lahko vprašam - kaj natančno te je pa tako navdušilo?


Mogoče malo čudno vprašanje, a bom vseeno skušal odgovoriti...

- Na sejmu ni bilo "kramarjev", ki prodajajo razno ceneno robo. Pravzaprav nisem niti videl razstavljalca, ki bi kaj prodajal.

- razstavni prostori so dobro "posortirani".

- povsod kjer sem se ustavil so bili ljudje, ki so vedeli kaj razstavljajo. (hostes, ki bi delile letake na rastavščnih prostorih in so tam zato, da so lepe kaj pa se razstavlja pa nimajo pojma je bilo zelo malo. Videl sem par "letečih")

- recimo v spominu mi je ostal razstavni prostor firme, ki se ukvarja z profesionalim 3d tiskom.

- našel sem tudi to, kar trenutno potrebujem v podjetju (na samem spletu pred tem tega nisem našel)

Podoben sejem je bil pred mnogimi leti sejem vzdževanja v Mariboru, a je bil daleč manj obsežen. Za tega je en dan obiska premalo. Verjetno mi je veliko tudi "ušlo".

Kot sem napisal zgoraj - sejem je namenjen tistim, ki se profesionalno ukvarjajo z vzdževanjem in strojegradnjo. Sam delam na tem področju praktično celo delovno kariero. (ca 38 let)
Tisti, ki na sejme hodijo z namenom nakupa kake "krame" pa bodo razočarani.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
grega09
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Okt 2014 11:17
Prispevkov: 392
Aktiv.: 3.37

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 08, 2022 10:00 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za odgovor. Vprašal sem pa zato, ker sem bil parkrat na tem sejmu, pred korono in se mi nekako ni nikoli zdel nek presežek. Bolj v smislu, da grem kakšno reči s kom, ki ga poznam in se tam srečamo.

Pa se tudi profesionalno ukvarjam s strojegradnjo, področje razvoja, strojno mehanski del. Sicer ne tako dolgo kot ti, pa vseeno.

Krame na takšnem sejmu niti ne pričakujem. Za to je v Celju svinjski sejem. Mr. Green

Se pa zanimam za takšne tipe sejmov v tujini, kjer je potem vsega več in imam mogoče več od obiska. Enkrat sem bil na Dunaju na sejmu za avtomatizacijo in sem bil seznanjen z mnogo večjim naborom komponent, na katere se pri konstruiranju še danes večkrat obrnem.
Ima torej mogoče kdo kakšno referenco kam se splača iti pogledati za takšne sejme?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3265
Aktiv.: 33.13

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 08, 2022 12:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Productronica: https://productronica.com/en/

Na vsake 2 leti se izmenjuje s sejmom Electronica. Letos je ta, naslednje leto pa productronica. Oboje je na isti (podoben) termin sredi novembra.

_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtomatizacija v industriji Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 92 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group