www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Agregat za rušilno kladivo

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Yacka
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 09 Maj 2016 10:04
Prispevkov: 5
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 19, 2022 11:13 am    Naslov sporočila:  Agregat za rušilno kladivo Odgovori s citatom

Da vas vprašam za mnenje.

Bi tole rušilno kladivo https://www.bauhaus.si/catalog/product/view/id/32673/s/rusilno-kladivo-einhell-tc-dh-43-1-600-w-moc-udarca-43-j-1-800-ud-min/ funkcioniralo na katerem od teh agregatov?

https://www.bolha.com/agregati/agregat-generator-sk-8500-12v-230v-400v-6.5hp-oglas-199713

https://www.bauhaus.si/bencinski-agregat-iskra-ar2800t-maksimalno-2-800w-prostornina-rezervoarja-15-l-sistem-avr
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s55m
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Jan 2007 17:07
Prispevkov: 2635
Aktiv.: 12.57
Kraj: Sofia-Bolgarija

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 19, 2022 3:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tezko verjamem, da bi bil kateri od dveh uporaben, vendar tega ne bos vedel, dokler ne probas. Vprasanje zascit na agregatih in predvsem zagonskega toka kladiva.
_________________
Physics sucks! It always works against "great" ideas! Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2534
Aktiv.: 13.15
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 19, 2022 3:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kupi si enofazni agregat.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smatjaz
Član
Član



Pridružen-a: Pon 10 Nov 2003 16:33
Prispevkov: 803
Aktiv.: 3.62

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 19, 2022 7:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Delalo bo po moje že s polnim "gasom", ampak ti odsvetujem to rušilno kladivo. Sem imel enkrat nekaj podobnega iz ID, pa je bolj kontra sekal. Sem ga po 1 uri nesel nazaj, ker nisem več čutil rok in nič nisem "poštemal". Potem sem si sposodil nekaj bolj efikasnega- sicer precej dražjega. Preizkusil sem tega:
https://ripitupplantrentals.com.au/product/demolition-jack-hammer/
Ta je res delal tako, kot treba - v pravo smer.
Wink

_________________
Električni aparati delujejo na dim ... ko dim iz njih uide ... ne delujejo več!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bbrane
Član
Član



Pridružen-a: Čet 14 Jun 2007 15:02
Prispevkov: 580
Aktiv.: 2.84
Kraj: Cerkno

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 20, 2022 8:46 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zelo odsvetujem to trofazno zadevo. Mislim da to zmore komaj kakih 1500W po fazi. Na zunaj sicer vse OK (swis kraft) ampak drugače čisti nateg-vsaj po mojih izkušnjah. Kolega je imel podobno zadevo (kao 8,500W) in je imel priključeno cca 2000W samo na eni fazi pa mu je pregorel ( navitje ) v manj kot 1 uri. Ko smo vprašali previjalca motorjev, ki je kar praktik mu je odsvetoval popravilo. Kupil pa je popolnoma podobno zadevo od preprodajalcav, ki so to prodajali okoli po vaseh, tako da tudi nobene garancije ni bilo. Torej kupi si soliden enofazni agregat moči vsaj 2500W in bi moral tako kladivo poganjat. Jaz imam npr enofazno zadevo 1500W in mi razne vibracijske mašine in fleksarice do moči 1200W brez problema poganja. Tega Iskrinega 2800W iz povezave sicer ne poznam ampak če so podatki pravi bi to moralo delovati. Če pa ne bo šlo, boš pa v Bauhausu komot vrnil-zamenjal.

LP Brane

_________________
En poizkus je vreden več kot tisoč strokovnih mnenj
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group