www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Standard EC 60598-1:2003 Luminaires - Part 1: Gene

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Napajalniki, polnilci in baterije
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
flashonja
Član
Član



Pridružen-a: Pon 04 Mar 2013 13:32
Prispevkov: 17
Aktiv.: 0.13

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 28, 2022 3:10 pm    Naslov sporočila:  Standard EC 60598-1:2003 Luminaires - Part 1: Gene Odgovori s citatom

Zdravo,

ali ima kdo izkušnje s standardom IEC 60598-1 (Luminaires - Part 1: General requirements and tests)?

Namreč v lasti imam verzijo iz leta 2003 (IEC 60598-1:2003), zanima pa me ali je v vsebina kakšna ključna sprememba zaradi katerega bi moral kupiti novo verzijo standard?

Zanimajo me predvsem deli standarda, ki se nanašajo na zahtevane preseke napajalnih kablov.

Standard potrebujem za ugotavljanje CE skladnosti namiznega bralnega svetila (24V, cca 0.5A), ki ga bom sam izdeloval, sestavljal in tržil.

Hvala za vse odgovore.
lp
Matej
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 28, 2022 3:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Po mojem ce povprasas tako zadevo na Varnost na SIQ, ti bodo brez tezav odgovorili po mailu.

Lp, G

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
flashonja
Član
Član



Pridružen-a: Pon 04 Mar 2013 13:32
Prispevkov: 17
Aktiv.: 0.13

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 29, 2022 12:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala @mucek.
SIQ sem že nekaj spraševal pa nočem porabiti vseh adutov Smile

Sem sedaj kar nabavil standard zadnjo verzijo standarda in po res hitrem preletu izgleda, da nov standard dopušča bistveno tanjše kable za 24V, 0,5A kot v starem.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Napajalniki, polnilci in baterije Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group