www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Megashop -> Conrad?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 20, 2022 9:22 am    Naslov sporočila:  Megashop -> Conrad? Odgovori s citatom

Našel sem neko stvar v trgovnini Megashop. Ker me je zanimalo kako poteka plačilo sem jo dal v košarico in z njo na blagajno. Shocked Blagajna je na conradova Shocked Je to Conrad v drugi obleki? Cen in artiklov sicer nisem šel primerjat.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3234
Aktiv.: 33.08

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 20, 2022 7:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zgleda, da gre za neko firmo, ki zbira in preusmerja. Živijo pa verjetno od klikov.
_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.63

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 24, 2022 8:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja jaz sem pred časom kupil nek malo boljši polnilec avtomobilskih akumulatorjev. Izdelek je bil na razpolago v Megashop. Tudi sem opravil celoteno proceduro, kjer me je vmes preusmerilo na Conrad. Naročeno sem plačal in dobil čez nekaj dni po pošti. Kasneje sem želel dobiti navodila za ta polnilec v meni bolj prijaznem jeziku in šel gledat na Conradovo stran. Ja nič ni dobilo, prav nič. Pomagati sem si moral z nemškim Conradom in prevesti nemška navodila. Moje opažanje. Megashop je nek vmesni člen. Ponuja določene artikle, ki jih imajo v nemškem skladišču Conrada, naš Conrad je potem samo posrednik saj istega artikla ne dobiš v našem Conrad skladišču vsaj po indexiranju ne.

Se pa da po naročilu iz nemških katalogov (recimo modelarski) preko našega vse naročiti samo pisati jim moreš ali pa poklicat.

_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
grega09
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Okt 2014 11:17
Prispevkov: 392
Aktiv.: 3.39

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 25, 2022 9:44 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tile štacunarji postajajo vedno večja zalega. Toliko dela na svetu, večina bi pa samo od marž pa rabatov živela. Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group