www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Ježki , kaj da in kaj ne

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
144300
Član
Član



Pridružen-a: Sre 27 Jan 2010 22:14
Prispevkov: 700
Aktiv.: 4.06
Kraj: Zelena dolina

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 06, 2022 5:08 pm    Naslov sporočila:  Ježki , kaj da in kaj ne Odgovori s citatom

BREZ MLEKA ali tveganja za smrt.

- Če me vidite na svojem vrtu, dodajte hrano (surovo nesoljeno meso, mleto meso; rad imam tudi mačjo hrano, vendar ne ribe) in vodo.

- Ne dajajte mi mleka, povzroča želodčne težave in lahko umrem zaradi dehidracije. Ampak sem naiven in če vidim mleko, pijem. Ne dajajte mi mleka!!!

- Ne uporabljajte insekticidov ali pasti. Sem neškodljiv in pomagam na vašem vrtu, ker se hranim z žuželkami, ki napadajo zelenjavo,

- Kup vej in dračja na vašem vrtu lahko služi kot moj zimski dom, ne počistite vsega do golega in ne zmečite v kontejner naravnega materiala!!!

- Pazite name na cesti, sam se ne znajdem najbolje...

Moja vrsta izginja, pomagajte mi preživeti.



20221006_165922.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  2.25 MB
 Pogledana:  2 krat

20221006_165922.jpg



_________________
NI ANTENA VSE,JE PA OGROMNO.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ro-bi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 28 Jan 2007 16:53
Prispevkov: 3462
Aktiv.: 16.57
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 06, 2022 9:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mi smo mu prvo dajali sončnice, potem kako piščančje meso zraven, sedaj sem kupil namensko hrano. Damo mu tudi vodo. Pride vsak dan okrog 9h.
Pavli:



IMG_20220912_221249.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  3.89 MB
 Pogledana:  9 krat

IMG_20220912_221249.jpg



_________________
3 x 3 = 9
ena dalje
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group