www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Libre office calc, menjava osi xy

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Programska oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
marko11
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Dec 2003 17:47
Prispevkov: 866
Aktiv.: 3.90
Kraj: Dobrepolje

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 20, 2022 7:59 pm    Naslov sporočila:  Libre office calc, menjava osi xy Odgovori s citatom

Hi

Naložil sem si omenjeni program, da bi izdeloval grafe. To delam prvič. Pa se je takoj zataknilo.

Imam dva stolpca A in B. V stolpcu A je vpisan čas v tej obliki 12:9:45. V stolpcu B pa temperatura v obliki 19.12.

Ko označim oba stolpca in pritisnem gumb za Graf, naredi on po svoje. V x os vpiše temperaturo, v Y os pa vpiše čas. Jaz pa bi, da je obratno.

Nikakor mi ne uspe, da bi bilo obratno os X čas, os y pa temperatura.


Nikakor mi tudi ne uspe kako spremeniti vse celice istočasno v stolpcu A ki je sedaj v tej obliki 12:9:45, da bo v časovni obliki 12:09:45.

LP,marko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jozkoc
Član
Član



Pridružen-a: Sre 16 Jun 2010 13:32
Prispevkov: 450
Aktiv.: 2.68
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 22, 2022 9:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Predlagam da vprašaš tukaj.
https://sl.libreoffice.org/po-pomoc/vas-odziv/

_________________
Nikoli ni tako dobro da ne bi moglo biti še boljše.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Programska oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group