www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Bonton v malih oglasih

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Bizgec65
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Mar 2010 11:46
Prispevkov: 2063
Aktiv.: 11.91
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 09, 2022 8:13 pm    Naslov sporočila:  Bonton v malih oglasih Odgovori s citatom

Saj ni tako hudo, vendar sem mnenja, da si zasluži pranger!

Oseba "A" izrazi potrebo po "orehih".

Oseba "B" ima "orehe".

Oseba "A" želi, da jih oseba "B" slika in pove ceno

Oseba "B" žrtvuje svoj čas, poišče tiste "orehe", jih pofotka, pošlje siko osebi "A" in ji pove naj sam ponudi neko ceno, saj oseba "B" ne želi služiti nekega denarja s to prodajo (večkrat celo kako stvar pokloni in celo sam plača poštnino).

Oseba "A" prebere sporočilo, verjetno vidi tudi sliko, ampak, da bi kaj odgovoril pa ne! Saj če ne rabi, če je kupil drugje, če slučajno karkoli, pa napiši, jebote!

Ponavadi se potem "izmotavamo": joj, spregledal, pozabil....nja, nja. (tega seveda pri osebi "A" ni bilo)

Nauk te zgodbe: kosovni odpadki so zakon! Pa brskaj tam Kekec.

_________________
Če bi nekateri padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili. (Je pa res, da se meni ne smilijo!) Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bostjang
Član
Član



Pridružen-a: Tor 03 Jan 2006 15:29
Prispevkov: 3200
Aktiv.: 14.28
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 10, 2022 10:32 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Žal precej pogosta situacija, vsaj v domačih oglasnikih.

Zgodilo se mi je tudi, da sva si z enim uporabnikom izmenjala precej sporočil, na koncu pa nič. Pa je šlo za podarjanje.

Dodatne slike, če so splošno uporabne raje dodam oglasu in koristijo tudi ostalim potencialnim kupcem.

Žal v mnogih krajih, tudi v mojem koncu, ni več zbiranja kosovnih odpadkov v smislu kontejnerjev po naseljih parkrat na leto.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2555
Aktiv.: 13.12
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 13, 2022 9:21 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za take zadeve je zbirni center, kateri je na voljo celo leto.

Poleg tega, če je neka stvar še uporabna, se jo lahko odda v center ponovne uporabe, navadno v sklopu zbirnega centra.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bizgec65
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Mar 2010 11:46
Prispevkov: 2063
Aktiv.: 11.91
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 13, 2022 11:22 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

qwertz je napisal/a:
Za take zadeve je zbirni center, kateri je na voljo celo leto.
...


No saj to sem imel v mislih, samo napisal sem narobe Smile

_________________
Če bi nekateri padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili. (Je pa res, da se meni ne smilijo!) Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 113 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group