www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Nadležni oglasi po nakupu
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Programska oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
hudamravljica
Član
Član



Pridružen-a: Tor 30 Nov 2010 23:22
Prispevkov: 822
Aktiv.: 5.04
Kraj: LUCIJA

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 01, 2023 7:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Najnovejši dogodek:
Z ženo sva bila na dopustu v Italiji. Sprehod po ulici in ustavila sva se pred nepremičninsko agencijo. Gledava slike nepremičnin, komentirava cene, primerjava cene glede na lokacijo in po nekaj minutah greva dalje.
Po spletu že zelo dolgo nisem iskal nobene nepremičnine in vseeno dan kasneje reklame za nepremičninske agencije na FB.
To ne more biti naključje!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5337
Aktiv.: 24.71
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 01, 2023 7:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zakaj pa bi bilo? GPS je imel zagotovo vklopljen vsaj eden.

Lp, G

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1339
Aktiv.: 11.95
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 01, 2023 8:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pa kdo za vraga vas sili uporabljat FB d'oh! Brick wall Liar Shame on you Dancing Sick
Drugače pa ja, kot je mucek napisal in ne samo GPS, eni telefoni preko aplikacije celo poslušajo, oziroma berejo tekst v mesengerju ...

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Prisoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5337
Aktiv.: 24.71
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 01, 2023 8:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne, poslusajo bojda ne (razen, ce imas gor kak poseben app) ... Je bilo kar nekaj researcha na to temo. Realno ne rabijo - saj veliki brat ze brez tega ve dovolj: ker ve tudi, s kom se druzis, koliko casa, kaj on isce ... Tako ti bo zacel npr. plasirat reklame za nekaj, kar isce prijatelj, s katerim sta bila nekaj casa fizicno skupaj.

Lp, G

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dorijan
Član
Član



Pridružen-a: Ned 22 Jun 2008 10:48
Prispevkov: 2481
Aktiv.: 12.86
Kraj: južnoprimorska

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 02, 2023 11:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz pa skoraj ne verjamem več da ne poslušajo.
Mogoče ne bi smeli ampak ...

Kolega na obisku, pade debate, da imajo precej praha v kurilnici ker je surov beton.
Jima pokažem v veliki delavnici tlak in povem, da smo ga z Takrilom premazali(>5let nazaj) ter mu še eno kantico pokažem kako zgleda.

Nič googlali, itd. čez 2uri dobim reklamo za takrili na youtubu, če je to pod GDPR potem ...

_________________
Če nekaj deluje, razstavi in ugotovi zakaj.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mateik
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Avg 2022 18:31
Prispevkov: 148
Aktiv.: 7.05
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 02, 2023 12:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem imel s kolegom debato o moji prejšnji zaposlitvi in glej ga zlomka, google photo mi pokaže sliko za nazaj, kjer se datum ni čisto nič ujemal, (ni bilo tisto pred 2 letoma ali kaj podobnega, čisto random slika..)

Tako da tudi jaz sem mnenja, da se posluša, saj to ni edini primer, kjer se točno nekaj pogovarjaš, brez telefonov in iskanja pa začneš dobivati oglase..
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7772
Aktiv.: 34.84
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 02, 2023 12:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

hudamravljica je napisal/a:
...
Z ženo sva bila na dopustu v Italiji. ...
Kaj bi šele bilo, ce bi obiskala Red Light District v Amsterdamu?! Mr. Green
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3243
Aktiv.: 33.07

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 02, 2023 1:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Predlagam, da obiščeš naselje Brezje pri Novem mestu. Se zna zgoditi, da po odhodu ne boš imel več težav, kaj se prikazuje na mobitelu Mr. Green

Drugače pa če uporabljaš npr. safari prek icloud proxyja, se sfiltrirajo trackerji še preden pridejo do tebe. Sem pogledal statistiko in je celo na kramarskem s5 forumu blokiralo nekaj trackerjev. Mogoče le ni tako “free”, kot to želi nekdo prikazat in v ozadju nekdo vendarle služi s “preprodajo ubogih duš”. Na tem forumu pa ni nobenega, kar je res pohvalno.

_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Programska oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 77 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group