www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

P: IPA - Izopropilni alkohol 99,9% Stella ECP

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Mali oglasi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1342
Aktiv.: 11.97
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 03, 2023 3:54 pm    Naslov sporočila:  P: IPA - Izopropilni alkohol 99,9% Stella ECP Odgovori s citatom

Zaradi zadostnega števila naročil je IPA ponovno na zalogi:
https://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?t=52652

Prodam čisti izopropilni alkohol 99,9%, dobavitelj Stella ECP d.o.o.

Na voljo v dveh količinah:

10 litrov 25,00eur
5 litrov 15,00eur

V ceno je že všteta embalaža, pakirano v večinoma 5 litrske in nekaj v 10 litrske kantice podjetja Plastik SI d.o.o.

Dostava ni vključena c ceno, je pa možna dostava po pošti.
Strošek dostave po pošti (strošek pakiranja in pošiljanja) je 5,00eur in velja za količino 5L ali 10L, strošek dostave za količino nad 10L do 20L je 10eur. Količina 20L je največ kar gre lahko z eno pošiljko.

Ne pošiljam pošiljk s plačilom "po povzetju", možno je plačilo z nakazilom.
Po dogovoru je možna tudi alternativna vrsta dostave in/ali prevzema, zaradi poenostavitve je tudi v tem primeru zaželjeno predhodno nakazilo, v primeru da gre dostava "skozi več rok", če se delajo usluge dostave
Seveda je možen osebni prevzem na mojem naslovu

Cenejši nakup z lastno embalažo ni več možen, vsebina soda je že v kanticah.
V letošnjem letu nimam namena naročat ponovno, to je zadnji sod.
Če bo interes, mogoče v letu 2024.


Naročila sprejemam na moj e-mail naslov

Naslov obvezno napišite v tem formatu:

Ime Priimek
Naslov št.
0000 Pošta

V odgovoru boste prejeli podatke za nakazilo, prejmem lahko na: N26, Revolut in Paypal




.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1342
Aktiv.: 11.97
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 27, 2023 12:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

IPA v tem trenutku ni več na zalogi. Naročila so še vedno možna v obliki prednaročila, če so vam pogoji v nadaljevanju sprejemljivi.
Datum dobave v tem trenutku še ni znan in se lahko zavleče za nekaj tednov, lahko tudi več kot en mesec.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1342
Aktiv.: 11.97
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 07, 2024 12:06 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zaradi povpraševanja bo IPA ponovno na zalogi nekje v 2. polovici februarja 2024, točen datum še ni potrjen, bom napisal, ko bo.

Žal se je v decembru nabavna cena dvignila za 32,5% kar pomeni da sem moral tudi jaz cene prilagoditi.


Pakirano v 5 litrske kantice, možne količine naročil so: 5, 10, 20, 30, 40, 50, ...
1x 5 litrov kantica 20eur
2x 5 litrov kantica 35eur
(vsakih dodatnih 2x5 litrov 30eur)
4x 5 litrov kantica 65eur
6x 5 litrov kantica 95eur
8x 5 litrov kantica 125eur
10x 5 litrov kantica 155eur

Stroški pošiljanja so 10eur do količine 20 litrov kar je tudi maksimalna količina za eno pošiljko.
Nad 20 litrov do 40 litrov gre v novo pošiljko s stroškom 10eur, enak vzorec pri večji količini.

Naročila so možna že od tega trenutka dalje, dobava pa verjetno po 20.2.2024, osebni prevzem pa po obvestilu, da zaloga je.

Zaradi dokaj močnega dviga cen se za nakup najbrž ne bi odločil, če še ne bi kupil embalaže.
Precej verjetno je, da bo to moj zadnji nakup in ponudba, oziroma, vse je odvisno od povpraševanja



.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3246
Aktiv.: 33.09

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 07, 2024 2:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

6x po 5L vzamem. Pridem iskat.
_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1342
Aktiv.: 11.97
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 14, 2024 6:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kantice so pripravljene za prevzem, za pošiljanje pa v glavnem tudi. Nekaj škatel mi še manjka, nekaterim ki so naročili sem že poslal, nekaterim še ne, bom v tem tednu.

.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1342
Aktiv.: 11.97
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 24, 2024 3:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zaloga je pošla, ponudba je zaključena
_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Mali oglasi Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 79 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group