www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Izdelava tiskanine-modifikacija strojcka za plastificiranje
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
jur
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Dec 2005 14:45
Prispevkov: 5142
Aktiv.: 23.15
Kraj: [color=zelena]Ljubljana[/color]

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 26, 2007 2:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

kobilica je napisal/a:
No,hotel sem vprašati,če je v Bližini BTC ali IC elektronike,ali na kratko v Centru Ljubljane kakšna trgovina,ki ima te laminatorje,ker ne vem kaj bom delal med počitnicami.

V Ljubljani so med ICjem in Sparom, ki ima laminatorje samo Ljubljanske mlekarne, Vodovodna cesta in Kamniška železniška proga.

Jur
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.82
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 28, 2007 4:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mogoče eventualno zanimiva informacija: namreč našel sem primeren termostat v Ljubljani. Sicer ima malo drugačen sistem pritrditve, ampak ni problema, se že malce čara Very Happy Ima napisano temperaturo 175 stopinj (čeprav je serviceman trdil da je 165...) kupil sem ga pa v ETIS servisu gospodinjskih aparatov na tržaški. Danes so imeli samo dva, enega sem kupil jaz...
Pa še tole: original termostata sta (zakaj že???)dva - eden je 105 stopinj, drugi 145 stopinj. Jaz sem pustil 145 gor da bom lahko uporabljal kot normalen laminator.



IMG_2005.JPG
 Opis:
izgled
 Velikost datoteke:  118.99 KB
 Pogledana:  2 krat

IMG_2005.JPG



IMG_2007.JPG
 Opis:
pritrjena original in novi
 Velikost datoteke:  267.01 KB
 Pogledana:  3 krat

IMG_2007.JPG


Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kobilica
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Mar 2007 17:42
Prispevkov: 176
Aktiv.: 0.85
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 28, 2007 4:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prav dobrega si našel Smile.Sicer pa,če jaz odstranim plastiko,bi lahko potem uporabljal laminator recimo do nekje 200°C?Ali pa celo več?
_________________
"Simple is the best!"
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.82
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 28, 2007 4:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

po moje celo več...namreč, kaj se mi je zgodilo Shocked Sad narobe sem vezal žico grelca - pred namesto za termostat - in je šla plastika adijo...grelci pa še delajo. Zdaj sem sicer naredil ene nosilce iz aluminija ampak se grejejo ko svinje....bi bilo treba kaj drugega najti... sicer imam pa trenutno ene probleme ker se mi toner noče v celoti prenesti pa moram še pogruntati kaj delam narobe ker mi je vse že delalo z nepredelano breskvico...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kobilica
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Mar 2007 17:42
Prispevkov: 176
Aktiv.: 0.85
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 28, 2007 5:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mogoče probi počasneje potegniti čez laminator?
_________________
"Simple is the best!"
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.82
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 28, 2007 5:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

finta je ker sem jaz takoj ko sem breskvico kupil natisnil na s**r spam papir, dal 3-4x čez sadje in je to delalo. Zdaj pa nekaj noče...mogoče je s**r spam papir zamenjal Mad ...no, čez praznike bom že pogruntal...drugače pa UV ledice in gasa

sicer bom pa po vsej verjetnosti v ponedeljek probal najti novo breskvo...na žalost....
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kobilica
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Mar 2007 17:42
Prispevkov: 176
Aktiv.: 0.85
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 30, 2007 2:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dobro,končno sem tudi jaz poskisil:

Laminator : Peach A4 - jih imajo v Ljubljani,parkcity še 4

Paper : Epson Glosy

Jedkanje : Seno Fini kristali

Zaščita: Seno Extra 3211 ali Pladtik 70

In,ko se posuši,bom pripel slikco Wink.

_________________
"Simple is the best!"
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.82
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 30, 2007 2:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

tale epson glossy sem že parkrat slišal, tako da moram probat tale slavni papir...

a to si delal z nepredelano breskvico, ane?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kobilica
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Mar 2007 17:42
Prispevkov: 176
Aktiv.: 0.85
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 30, 2007 3:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja,nepredelana.

Pa še slikica. (Glej samo text,drugo sem preveč spraskal.)



Nik je moj prijatelj,jaz sem pa Vili.

_________________
"Simple is the best!"
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
NeoTO
Član
Član



Pridružen-a: Pon 28 Mar 2005 19:19
Prispevkov: 2751
Aktiv.: 12.39
Kraj: Trzic

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 30, 2007 4:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če vam zmanjka Šparovih reklam, so odlične tudi Metro-jeve (Avstrija-Graz). Papir je ravno toliko debel, da se ne zmučka v tiskalniku, barva ravno toliko obstojna, da se nič na vezje ne prenese ter ravno toliko tanek, da se takoj razmoči in z rahlim drgnjenjem se ga enostavno odstrani... Very Happy
Pa še veliko katalogov ponavadi pošiljajo...

_________________
Lp,
Matevž
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.82
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 30, 2007 4:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

lepo. ni kaj...
evo prišel nazaj z breskvico No.2 (majo jih še na tone Very Happy ) in Epson Photo paper 10x15cm glossy (madona je ta stvar draga Shocked Mad ). upam da je pravi. Premium je še dražji, če bi kupil tistega me skoraj ceneje pride industrijska izdelava pcbja Confused Mad Rolling Eyes
Zdej pa testirat (upam da ne bom še drugega sadja uničil Twisted Evil )
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kobilica
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Mar 2007 17:42
Prispevkov: 176
Aktiv.: 0.85
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 30, 2007 4:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mislim,da imam enakega !
_________________
"Simple is the best!"
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.82
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 30, 2007 4:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

krasno! Pol mora delat!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kobilica
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Mar 2007 17:42
Prispevkov: 176
Aktiv.: 0.85
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 30, 2007 4:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

čez laminatorsem šel okoli 6x

in paper se je dobesedno prilepil na tiv,ampak samo tam,kjer je toner.Prilepila se majhna plast.

_________________
"Simple is the best!"
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.82
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 30, 2007 4:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ajd če papir ostane gor ni blema, samo da gre dol tam ko ni treba da ostane Very Happy
ko sem jaz (še z likalnikom) poskušal canon photo pro ni šel dol tudi po enem tednu namakanja... Evil or Very Mad
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Naslednja
Stran 21 od 25

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 49 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group