www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

PoScope
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Merilna tehnika in senzorji
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
elektronik
Član
Član



Pridružen-a: Ned 03 Dec 2006 2:17
Prispevkov: 290
Aktiv.: 1.38
Kraj: postojna

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 1:24 am    Naslov sporočila:  PoScope Odgovori s citatom

Pozdravljeni! Zanima me, če ima kdo izkušnje s tem osciloskopom.
Zanima me koliko se splača nakup te naprave, večinoma bi ga uporabljal za meritve na audio ojačevalnikih.
Ali je zadeva uporabna tudi pri ostalih meritvah? Oz. koliko je uporabna ta stvar?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek4
Član
Član



Pridružen-a: Sob 18 Jun 2005 20:52
Prispevkov: 2952
Aktiv.: 13.29
Kraj: Tržič - Mesto med gorami

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 1:26 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem ga kupil in mi ni žal denarja, čeprav ga izmed vseh forumašev najverjetneje uporabljam najmanj. Največ bo pa o njem znal povedati Boris. Moram pa pohvaliti ekipo, saj dobim vsak mesec izboljšave programa.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
piroman
Član
Član



Pridružen-a: Čet 23 Okt 2003 12:06
Prispevkov: 2707
Aktiv.: 12.19
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 9:44 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hmmm, jaz nisem še ničesar dobil pa sem se registiral... Rolling Eyes

Drugače pa priporočam, je res uporabna zadeva.

_________________
One shouldn’t work on semiconductors, that is a filthy mess; who knows if they really exist!
Wolfgang Pauli, 1931
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jur
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Dec 2005 14:45
Prispevkov: 5142
Aktiv.: 23.15
Kraj: [color=zelena]Ljubljana[/color]

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 10:50 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem že dobil update programa, pa mi scope še vedno ne dela.

Jur
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75543.45

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 10:57 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75543.45

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 10:58 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jur
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Dec 2005 14:45
Prispevkov: 5142
Aktiv.: 23.15
Kraj: [color=zelena]Ljubljana[/color]

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 11:09 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zadevo sem kupil bolj za hec. Bolj za podporo domačega znanja. Stvar je videti dobra, pa je škoda, če avtor ne bi malo zaslužil. Morda bo naredil še kaj dobrega.

Jur
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bray
Član
Član



Pridružen-a: Sre 19 Jan 2005 23:53
Prispevkov: 325
Aktiv.: 1.46
Kraj: Vransko

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 11:28 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi jaz ga uporabljam. Predvsem logicni analizator in v zadnjem casu tudi signal generator. Vsaj kar se logicnega analizatorja tice je to zelo mocno orodje za ta denar! Predvsem analza I2C,SPI,..."statistika" signalov,...
Zelo uporabno.

_________________
I didn't know it was impossible when I did it!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 11:41 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Boris vprašanje glede updatov.
Če se ne motim, je bilo do sedaj tudi nekaj hardwwerskih nadgradenj. Sam osciloskop redkeje uporabljam, ker je v torbici s prenosnikom. Imam mislim da naloženo drugo verzijo softwera. Firmwara pa še nisem nikoli nadgrajeval.
Vprašanje: Če bi hotel nadgraditi firmware lahko to naredim kar z zadnjo verzijo oz. se mora le ta nadgrajevati postopoma po verzijah ?

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75543.45

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 12:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
piroman
Član
Član



Pridružen-a: Čet 23 Okt 2003 12:06
Prispevkov: 2707
Aktiv.: 12.19
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 1:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem šel preverit. Tiskarski škrat mi jo je zagodel, ko sem tipkal svoj mail d'oh!
_________________
One shouldn’t work on semiconductors, that is a filthy mess; who knows if they really exist!
Wolfgang Pauli, 1931
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elektronik
Član
Član



Pridružen-a: Ned 03 Dec 2006 2:17
Prispevkov: 290
Aktiv.: 1.38
Kraj: postojna

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 5:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za odgovore, verjetno se bom tudi jaz spustil v nakup tega osciloskopa. Nisem bil siguren vanj, ker se mi zdi smešno poceni.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Domenius
Član
Član



Pridružen-a: Sre 30 Nov 2005 14:15
Prispevkov: 1188
Aktiv.: 5.35
Kraj: Medvode

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 6:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

elektronik je napisal/a:
Nisem bil siguren vanj, ker se mi zdi smešno poceni.

Ravno tukaj ima ta osciloskop svojega največjega aduta (oz. enega izmed največjih) - kot je že zgoraj napisano, je zelo uporaben, vsestranski in enostaven za uporabo, kjub nizki ceni. Tudi support je zelo dober Wink

_________________
It's electric!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
sulc
Član
Član



Pridružen-a: Pet 28 Jan 2005 20:34
Prispevkov: 473
Aktiv.: 2.13

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 7:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Odlična stvar za na teren, sploh za to ceno se ti ne izplača oklevati. Moj tudi večino časa perždi v torbi, vendar za tak denar bi bil greh, da ga ne bi kupil.
_________________
LP Aljaž
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
tonic
Član
Član



Pridružen-a: Pet 16 Dec 2005 17:48
Prispevkov: 183
Aktiv.: 0.82
Kraj: Loče

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2007 8:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ravno takrat ko ga je Boris naredil sem rabil analizo I2C protokola; kupil sem ga, zadovoljen z njim... sicer sem imel na začetku probleme ker mi ga USB na plati ni prepoznal, ampak sem si nabavil PCI USB razširitveno in zadeva super dela

suport odličen, vsake toliko časa novi posodobljen software na mail...

v glavnem, 100% vreden svojega denarja...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Merilna tehnika in senzorji Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Naslednja
Stran 1 od 11

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 49 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group