www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Kje in kako nabavljati čipe, ki jih ni v HTE in IC

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
rihard
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sre 07 Jan 2004 9:36
Prispevkov: 5
Aktiv.: 0.02
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2004 1:26 am    Naslov sporočila: icon_sad Kje in kako nabavljati čipe, ki jih ni v HTE in IC Odgovori s citatom

Zdravo
Že dolgo me zanima kako nabaviti čip, ki ga v slovenskih trgovinah ni! Na primer:
vzorcev matična tovarna nima na voljo, ti pa rabiš en ali dva kosa. Naročanje v tujini se ne izplača, če že, nabaviš vsaj 10 do 20 komadov, da se vsaj poštnina izplača. Odkril sem čudovito spletno trgovino iz Muenchna (mercateo.com), vendar prodajajo samo strankam v Nemčiji.
Bolha.com bi bila v redu, če bi imela vgrajen učinkovit in hiter iskalnik, kjer bi vpisal komponento, ki jo rabiš in takoj dobil informacijo o dosegljivosti. Gotovo ima vsak od nas, ki se ukvarja z elektroniko doma polno komponent, ki so mu ostale. Vsak od nas bi se lahko malo potrudil, pogledal po hiši, vpisal komponente in tako bi sčasoma zgradili mogočno bazo, ki bi zaživela. Kaj mislite ostali?

Mimogrede, kje bi dobil HT12E, HT12D, TSM108, 433 MHz RF hibride. (kakšen Konrad E-Trading ne pride v poštev)

Rihard

_________________
Rihard
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Roby
Član
Član



Pridružen-a: Tor 12 Avg 2003 15:29
Prispevkov: 233
Aktiv.: 1.04

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2004 9:02 pm    Naslov sporočila:  Super Ideja Odgovori s citatom

Mislim

Nazadnje urejal/a Roby Pon Avg 06, 2007 8:42 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6555
Aktiv.: 29.40
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2004 9:11 pm    Naslov sporočila: icon_sad  Odgovori s citatom

Če bi vsaj malo pogledala po diskusijah na forumu, bi verjetno opazila tudi tole. Ravno s tem namenom je bila narejena Bolha. Pogledata pa lahko, koliko volje je za vpis ponudbe Think takšnega materiala.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Roby
Član
Član



Pridružen-a: Tor 12 Avg 2003 15:29
Prispevkov: 233
Aktiv.: 1.04

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2004 9:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

:oops

Nazadnje urejal/a Roby Pon Avg 06, 2007 8:42 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Okt 2003 14:00
Prispevkov: 270
Aktiv.: 1.21
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2004 10:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zivjo.
Tudi jaz sem sprva mislil ,da je to link do bolhe.Ko sem pa enkrat hotel prit do bolhe in sem uporabil "link" sem pa bil razocaran.Potem sem malo pregledal in opazil ,da stvar zna bit zanimiva.Torej predlagam, da se material vpisuje v naso bolho.

Frenki si ze kdaj pomislil, da bi naso bolho preimenoval?

Mislim ,da vecina misli da je to link do www.bolha.com

l.p.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6555
Aktiv.: 29.40
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 11, 2004 8:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
Frenki si ze kdaj pomislil, da bi naso bolho preimenoval?

Ne še Wink . Ampak če bo kak dober predlog ni problema.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.28
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 11, 2004 8:39 pm    Naslov sporočila: icon_idea  Odgovori s citatom

Idea Maxi-Bolha Wink
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 75 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group