www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Conrad iste cene???
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.29
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 23, 2004 9:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Embarassed V katalogu je cena 17Eur se ne spomnim točno, a je bila cena točna taka... Sad
Tudi tiste naglavne sem videl. Zdi se mi da je bila cena teh okrog 20Eur. Skratka tale je v izredno močnem lepo obdelanem kovinskem ohišju in zelo močno sveti. Naslednjič si kupim še eno za v avto. Tale mi bo služila v delavnici.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.29
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 23, 2004 9:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V prilogi fotografija na orginalni embalaži - je sicer vključena a jo je fleš fotoaparata presvetlil.


P5230130.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  387.67 KB
 Pogledana:  30 krat

P5230130.jpg



_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Okt 2003 14:00
Prispevkov: 270
Aktiv.: 1.21
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 24, 2004 11:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No sicer nisem Silvo samo vseeno.
Svetilka stane 16,95 EUR
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Okt 2003 14:00
Prispevkov: 270
Aktiv.: 1.21
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 24, 2004 11:32 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No poskusil sem link in mislim da ne dela. Evil or Very Mad
Torej pojdite na www.conrad.at in v okence " Artikelnr.-Suche: " vpišite 855068 potem še pritisnete enter in vam najde omenjeno svetilko.


l.p.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
milans
Deda
Deda



Pridružen-a: Tor 30 Dec 2003 10:36
Prispevkov: 167
Aktiv.: 0.75
Kraj: Dravograd

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 24, 2004 1:41 pm    Naslov sporočila:  Svetilka Odgovori s citatom

Aluminijasta led svetilka ki jo je kupil Silvo stane v Avstriji 17 EU, to je 4.000 sit.
V Conradu v Ljubljani pa 7.000 sit
Če preračunaš je za tri tisočake dražja kot v Avstriji.

Se pravi, da imajo pri nas v novem katalogu res evropske cene
ali pa je morda materijal boljši, kot pa v Avstriji ali kateri drugi Evropski državi.

_________________
l.p. Milan
"Vaja dela mojstra, če mojster dela vajo!"
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.29
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 25, 2004 6:32 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Post sem zaradi zanimive vsebine dal v "Aktualno" Mogoče na forum prihaja tudi kdo, ki je zaposlen v našem Conradu. Mislim, da je prav, da spoznajo, da elektroniki nismo naivneži Wink
Še ena povezava na tem forumu na to temo ***Klik***

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.29
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 25, 2004 8:37 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

***klik*** Tole sem zgolj slučajno našel na netu Crying or Very sad
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.29
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 25, 2004 12:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Conrad pri nas je tudi prenovil stran. Imajo tudi "ugodno" ponudbo z evropskimi cenami. Žal nisem uspel ugotoviti kak je menjalni tečaj Twisted Evil
Nekaj cen za primerjavo. Izbral sem nekaj naključnih. Večina artiklov z "evropskimi" cenami pri nas so v Conradu v Graz-u še dodatno znižani. Po moji presoji gre za grobo zavajanje potrošnikov ter je stvar zrela za prijavo na Zvezo potrošnikov Slovenije.

SI
Par PMR radijskih naprav Pocket Comm Active
Kat.št.930444
12.990,00 SIT
AT
Alter Preis: 49,95 EUR
Neuer Preis: 29,95 EUR 40% reduziert
Sie sparen: 20,00 EUR

SI
IR-termometer Miniflash
Kat.št.121023
8.990,00 SIT
AT
Alter Preis: 29,95 EUR
Neuer Preis: 19,95 EUR 33% reduziert
Sie sparen: 10,00 EUR
(inkl. 20% MwSt.)
entspricht Netto 16,63 EUR

SI
10-MHz osciloskop 610-3
Kat.št.120799
59.690,00 SIT
AT
Alter Preis: 189,95 EUR
Neuer Preis: 167,95 EUR 11% reduziert
Sie sparen: 22,00 EUR
(inkl. 20% MwSt.)
entspricht Netto 139,96 EUR


_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.31
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 25, 2004 1:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Očitno ima E-trading nekak "drseč" Sad menjalni tečaj. V prvem primeru je 1€=433.7SIT , v drugem 1€=450.6SIT in končno v tretjem ta je za kupca še najugodnejši 1€=355,4SIT (upam , da sem prav izračunal).


lp Slowfly
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slawc
Član
Član



Pridružen-a: Ned 07 Mar 2004 11:43
Prispevkov: 210
Aktiv.: 0.94

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 25, 2004 9:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Conrad pri nas je tudi prenovil stran. Imajo tudi "ugodno" ponudbo z evropskimi cenami. Žal nisem uspel ugotoviti kak je menjalni tečaj Twisted Evil
Nekaj cen za primerjavo. Izbral sem nekaj naključnih. Večina artiklov z "evropskimi" cenami pri nas so v Conradu v Graz-u še dodatno znižani. Po moji presoji gre za grobo zavajanje potrošnikov ter je stvar zrela za prijavo na Zvezo potrošnikov Slovenije.


Nimas kaj... vseeno se splaca preizkusiti podati anonimno prijavo na zvezo. Tudi za ostale firme, ki se ukvarjajo s tako katalosko prodajo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.29
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 25, 2004 9:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
...
Nimas kaj... vseeno se splaca preizkusiti podati anonimno prijavo na zvezo...
V najboljšem primeru bi vrjetno morali odmaktnit tisti napis "evropske cene" Kaj drugega itak ne bi dosegel. Najboljši način je bojkot kupovanja robe pri nas Wink. Sam že zelo dolgo ne kupujem več v Conradu pri nas. Pa tudi taka "javna" primerjava cen ni nič kaj dobra reklama za njih. Wink
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pero
Član
Član



Pridružen-a: Sob 02 Avg 2003 10:03
Prispevkov: 145
Aktiv.: 0.65
Kraj: Sevnica

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 27, 2004 4:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Glede carine: Morte upostevat da je e-trading robo, ki jo ma na zalogi, v glavnem uvozil ze pred vstopom v EU. Tako da vstov v EU na tiste artikle ne more vplivat.

lp,
Pero
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.31
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 27, 2004 4:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

E-tradingov problem. Sicer pa na zalogi nimajo skoraj ničesar , večino je treba naročiti in čakati dva tedna . Cene pa ostajajo nespremenjene! Evil or Very Mad


lp Slowfly
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Kralj
Član
Član



Pridružen-a: Čet 24 Apr 2003 20:18
Prispevkov: 196
Aktiv.: 0.88
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 27, 2004 9:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mene bo slovenski e-trading in Conrad verjetno zelo težko prepričal da se bom odločil za nakupe pri njih. Zelo se mi zdi zanimivo da si oni zaračunavajo stroške kot da se za vsak artikel posebej peljejo v Avstrijo ali Nemčijo. Če pa naročaš robo pri njih pa čakaš najmanj teden dni. Razumem da so robo , ki jo imajo v trgovinah nabavili že pred vstopom v EU (v prodajalni v Krškem je tudi bore malo robe malo več je je v Ljubljani). Verjamite pa tudi vi da ima uvoznik za Slovenijo pri dobavitelju kakšen rabat in cene nebi rabili tako navijati. Tako kot je Silvo že večkrat napisal. Krajši sobotni izlet v Graz se gotovo obrestuje. Kar pa zadeva znanje nemškega jezika pa ni potreno posebej skrbeti. Ko stvar vidiš na polici vidiš tudi ceno to pa je tudi vse kar moraš vedeti ko prideš do blagajne.

l.p.

_________________
Zakaj ljudje verjemejo, da je na nebu nešteto zvezd, ne da bi jih šteli,
če pa na klopi piše "sveže pleskano" pa morajo preverit?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
toshiba
Član
Član



Pridružen-a: Tor 21 Okt 2003 8:56
Prispevkov: 127
Aktiv.: 0.57
Kraj: Ljubljana - Šiška

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 28, 2004 8:42 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kralj, s tvojo izjavo, da ko vidiš ceno in blago na polici in da je to vse kar potrebuješ se ne strinjam popolnoma. Kot vsi vemo so nas "jodlarji" močno strigli in še bolj nas bodo, zdej ko smo v eu. No pa da razložim prigodo mojega frizerja. Ko sem kupoval avtoradijo sem si ga lepo ogledal v testnem panoju in bil zelo zadovoljen. Predvsem sem bil presenečen da za 70k sit dobiš clariona, ki ima vgrajen DSP. No in že so me postrigli Embarassed , ko zmontiram zadevo ugotovim, da ne morem prižgati DSP-je, pač preberem navodila in sledi Shocked Shocked Shocked Shocked Notri piše da se DSP prodaja ločeno, ampak pra... od jodlarja, ga je pa mel priključenega v panoju. No take slabe iskušnje z jodlarskimi frizerji imam jest, samo golo dejstvo je, da vsaka šola nekaj stane in enkrat bomo tudi mi imeli škarje v rokah Very Happy Very Happy Very Happy

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 2 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 74 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group