www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Siteplayer - podpora

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Periferija
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75211.26

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 13, 2006 10:37 pm    Naslov sporočila:  Siteplayer - podpora Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75211.26

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 13, 2006 10:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dexboy
Član
Član



Pridružen-a: Pon 01 Sep 2008 22:46
Prispevkov: 1116
Aktiv.: 5.86
Kraj: Horjul

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 24, 2009 9:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No, bom pa kar jaz postavil prvo vprašanje Razz (ne bo samo eno Anxious )
V glavnem.. Ta modulček sem kupil na zadnjem pikniku... Takrat se mi je zdelo, super, ga bom porabil za to, če bo dober še za tisto, tretje itd. Pa se mi je nekako ustavilo..

Ok, ni se ustavilo. Niti začelo se ni Whistle ...

Problem je v tem, da kakor vidim, mi manjka še veliko veliko znanja, da bi zadevo sam spravil v pogon. Gledal sem datasheet od ADuC834, gledal sem sheme in vse... Jasno mi ni niti 5% Sad

Če bi se dalo, bi koga prosil za pomoč - če lahko ta teden, med počitnicami, če se komu da s tem ukvarjati?

Zadevo sem imel v mislih precej drugačno. Ko sem bil na BASCOM tečaju, sem mislil, da se bom lahko na modul enostavno priklopil in npr. preko Terminal-a pošiljal znake na npr. LCD oziroma, da bom lahko vklapljal in izklapljal izhode ter bral vhode preko spletnega brskalnika. Sedaj pa bi vsaj nekaj od tega rad realiziral, če je to mogoče?


Se opravičujem, če je kaj zmedeno napisano, ne vem, kako bi kaj napisal, pa sem moral veliko krajšati (v mislih imam preveč stvari naenkrat, kaj to, kaj drugo itd... Razz)

*EDIT*
V mislih sem imel nekaj takega: klik
Žal se mi še vedno (sicer po par minutah... Razz) ne svetlika, kako naj bi zadevo izpeljal Sad

_________________
Imagination is more important than knowledge.
-Albert Einstein-
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
igor_k
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Jul 2004 11:44
Prispevkov: 992
Aktiv.: 4.45
Kraj: Rače

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 10, 2010 12:32 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mare, je ta siteplayer uporaben ali ne. Zdi se kot da je tema zamrla, oziroma si obupal nad njim?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75211.26

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 10, 2010 12:36 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Periferija Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 78 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group