www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

steklokeramična plošča Gorenje EIK 695C

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
lado narobe
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 18 Feb 2016 18:58
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.03
Kraj: Lavrica

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 22, 2016 6:16 pm    Naslov sporočila:  steklokeramična plošča Gorenje EIK 695C Odgovori s citatom

Pozdravljeni,Pri tej steklokeramični plošči sem zamenjal dva feta ki sta bila zanič.Sedaj se plošča prižge vendar napiše E5.Ali kdo ve kaj pomeni ta napaka.

L.p.
Lado Brick wall
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
DusanK
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Nov 2012 23:46
Prispevkov: 1754
Aktiv.: 12.60
Kraj: Medvode - med vodami

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 22, 2016 6:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljen!
Tem na forumu je veliko in dobro bi bilo, da se podobna vprašanja nekako združujejo v posameznih temah, ne da vsak odpira novo, ker postaja nepregledno.
Če uporabiš iskalnik na tem forumu... te pripelje do teme, kjer si preberi odgovor uporabnika @robertos s točno tako napako.

_________________
Največji čar - električar
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lado narobe
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 18 Feb 2016 18:58
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.03
Kraj: Lavrica

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 23, 2016 8:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se strinjam. Sem našel error kode v nekem starejšem prispevku,ki pa se je v nadaljevanju zapeljal čisto na drugo temo. Dobro pa bi bilo na koncu tudi zaključiti prispevek ,če si seveda zadevo rešil sam ali s pomočjo članov.

L.p.
Lado
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
tady
Član
Član



Pridružen-a: Sre 26 Sep 2007 18:33
Prispevkov: 41
Aktiv.: 0.20
Kraj: bližina Bleda

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 28, 2016 2:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz imam identično kuhalno ploščo in sem tudi zamenjal "feta" v resnici sta igbt-ja. In pa sveda usmernik in diode...
Sedaj deluje kuhalnik brez problema samo imam sedaj tezavo z steklokeramicno plosco. Stalno mi kaze H oziroma hot. Ali mi lahko kdo pove kako vezje zaznava kdaj je plosca vroca? Vem da ima indukcija senzorje. Steklokeramicna pa ima samo termostat pa se ta je vezan zaporedno z grelcem.

_________________
Mess with the best, Die like the rest!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mitchW
Član
Član



Pridružen-a: Ned 20 Jul 2014 20:58
Prispevkov: 525
Aktiv.: 4.41
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 10, 2024 6:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Morda kdo ve (vsaj okvirno), kaj bi bilo, da ob vklopu indukcijske kuhalne plošče pregori varovalka ene faze?

Steklokeramičen del namreč deluje brezhibno (seveda po zamenjavi varovalke)...
... lahko sumim IGBT-je ali morda kaj drugega?

Gre pa za identičen tip kuhališča: Gorenje EIK 695C
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sebaveh
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jan 2008 13:51
Prispevkov: 1617
Aktiv.: 8.16
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 11, 2024 8:42 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ali IGBT oziroma izhodni tranzistorji, ali pa izhodni kondenzatorji (večji modri ali beli bloki).
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 78 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group