www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Citiranje citata citata ...

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6555
Aktiv.: 29.40
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 15, 2010 7:33 pm    Naslov sporočila:  Citiranje citata citata ... Odgovori s citatom

Tole kot kaže postaja nova folklora na forumu. Če odmislim težko čitljivost tem kot je naprimer tole, ne vidim za to nobenega razloga.

Mi lahko kdo napiše kake razloge v prid tega? V nasprotnem primeru bomo pričeli z ostrejšim moderiranjem tako napisanih prispevkov.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
gumby
Član
Član



Pridružen-a: Sob 28 Apr 2007 12:32
Prispevkov: 4066
Aktiv.: 19.65

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 15, 2010 9:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lepe piramide nastanejo, ampak to nič ne pripomore k preglednosti...
_________________
Tule nisem več aktiven.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 34.92
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 15, 2010 9:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz, če se le, da citiram samo stavek ali več stavkov na katere odgovarjam in citiram zgolj enega uporabnika. Ni mi problem zbrisati tistih nekaj značk in nepotrebno besedilo.

Morda pa bodo tisti, ki to delajo sprejeli želja in opozorila. Pray

_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75243.67

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 16, 2010 12:11 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dorijan
Član
Član



Pridružen-a: Ned 22 Jun 2008 10:48
Prispevkov: 2481
Aktiv.: 12.86
Kraj: južnoprimorska

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 16, 2010 1:30 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Do kakega 3x ali 4x nega citiranje je še vse lepo pregledno. Oz veliko bolj, kot če bi moral sam iskati, kam se nekaj navezuje.
Za kaj več bi bilo pa mogoče treba nastaviti maksimalno število podcitatov na forumu
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6555
Aktiv.: 29.40
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 16, 2010 6:58 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dorijan predpostavljam, da se držimo drugega pravila. V tem primeru verjetno natančno vemo, na kaj se kaj nanaša. Kje potem vidiš potrebo po tem?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.63
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 16, 2010 8:05 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Težko bi rekel kje je potreba, lahko pa povem, zakaj se to dogaja---enostavno ker nekateri ne znajo izbrisati navedkov v navedkih...vsaj po mojem mnenju.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Srecko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Dec 2003 21:29
Prispevkov: 1006
Aktiv.: 4.51
Kraj: Okolica Cerkna

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2010 9:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mene pa moti tudi to, da nekateri citirajo post na katerega odgovarjajo pa vmes ni bilo odgovora. Eden od teh je tudi TA. Moje mnenje je, da se na post, ki je tik pred odgovorom ne citira, saj je vsem jasno komu se odgovarja. Shame on you Very Happy

LP Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.81
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2010 10:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ni nujno. Lahko citiraš samo del posta.
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
luka1995
Član
Član



Pridružen-a: Sob 17 Apr 2010 21:42
Prispevkov: 614
Aktiv.: 3.60
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2010 11:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mene osebno nič ne moti citiranje...Če citiraš do 2x je še OK...Če pa delaš piramido je pa res malo moteče...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 75 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group